Sex je investicija

gost 113085

Elita
Poruka
17.207
Slozili smo se...treba investirati u nove gace,carape i shta ja znam...sapun da se podaperemo...:mrgreen:

ali koliko ste kesha najvishe pukli za seks...ne racunajuci placanje tetama sa najstarijim zanatom na svijetu...

znaci,npr. troshak puta do te osobe,hotel,motel...shta ja znam...teshka sponza ako je bila u pitanju pa neka vecera od milion eura...

I da li je taj sex bio vrijedan tih para? :)

Bash me boli uvo ako je bila tema...ionako otvaram teme jednom u sto godina :mrgreen:
 
da li si bre pri svesti? :D
kome je zao para koje je dao ne bi li investirao da dodje do seksa?
sad neko ima ideje pa je dovoljno samo za pice 300-400din a neko voli da se siri pa je malo i 500€...


nema tih para koje mogu da plate dobar sex i ono sto sledi nakon istog (grljenje, mumljanje, ceskanje, mazenje, cmoke, miran san, jutarnja kafa u krevetu ,dorucak, setnja....) :D
 
sta je ovo ? ispitivanje terena ? koliko se moze od muskarca izvuci ?

sto se tice seksa bio bih na pozitivnoj nuli ili u plusu, jer i devojke trebaju da plate...jedino bih se otvorio ako postoji prilicno izvesna mogucnost neke ekstra perverzije ili tesko ostvarljive fantazije...
 
Slozili smo se...treba investirati u nove gace,carape i shta ja znam...sapun da se podaperemo...:mrgreen:

ali koliko ste kesha najvishe pukli za seks...ne racunajuci placanje tetama sa najstarijim zanatom na svijetu...

znaci,npr. troshak puta do te osobe,hotel,motel...shta ja znam...teshka sponza ako je bila u pitanju pa neka vecera od milion eura...

I da li je taj sex bio vrijedan tih para? :)

Bash me boli uvo ako je bila tema...ionako otvaram teme jednom u sto godina :mrgreen:

hehe .. uh .. ne mogu zbrojit zaista u jednu sumu , al bilo je tu avionskih karata brdo..:heart:
Vrijedilo je ..:rumenko:
 
sta je ovo ? ispitivanje terena ? koliko se moze od muskarca izvuci ?

sto se tice seksa bio bih na pozitivnoj nuli ili u plusu, jer i devojke trebaju da plate...jedino bih se otvorio ako postoji prilicno izvesna mogucnost neke ekstra perverzije ili tesko ostvarljive fantazije...

ma jok...kakvo ispitivanje terena....co'ek mi je na 10 minuta autom,25 minuta pjeshke....nema tu nekog investiranja...

nego,pricala sam malo s ljudima,aj veza na daljinu pa i skontash za shta dajesh kesh...

Ali samo otici negdje da se kresnesh...i puci pare...:mrgreen:
Ili je impresionirati vecerom odvratno skupom da bi ti dala...
 
ma jok...kakvo ispitivanje terena....co'ek mi je na 10 minuta autom,25 minuta pjeshke....nema tu nekog investiranja...

nego,pricala sam malo s ljudima,aj veza na daljinu pa i skontash za shta dajesh kesh...

Ali samo otici negdje da se kresnesh...i puci pare...:mrgreen:
Ili je impresionirati vecerom odvratno skupom da bi ti dala...

veze na daljinu nisu ekonomicne. malo seksa za mnogo para.

zene vole dve stvari: seks i moc. one se osecaju mocne ako je neko spreman za njih mnogo para da potrosi. pogotovo je lozi, ako je to neki sirotan, koji sledece dve nedelje nece imati sta da jede...

ako si seksualno mocan, onda nemas potrebu da to radis...ali nije svaki muskarac ja. hahaha
 
hebote :D
dajte neko nek racuna kao ja koliko je para dao.
nije preracunavanje nije iskoriscavanje pitanje je koliko para za "opste potrebstine" da biste sexali....

ljis poprima dimenziju "ne razumemo se profesore...nikako se ne razumemo" :lol:
 
zene vole dve stvari: seks i moc. one se osecaju mocne ako je neko spreman za njih mnogo para da potrosi. pogotovo je lozi, ako je to neki sirotan, koji sledece dve nedelje nece imati sta da jede...

ovo totalno nije tačno
žene vole moć, al da imaju moćnog muškarca, a ne da su one toliko moćne da neki sirotan posle nje neće imati šta da jede do kraja meseca :roll:
 
ovo totalno nije tačno
žene vole moć, al da imaju moćnog muškarca, a ne da su one toliko moćne da neki sirotan posle nje neće imati šta da jede do kraja meseca :roll:

ali ako neki multimilioner izdvoji tricavih par hiljada evra na izlazak za njom(koliko otprilike kosta jedne custom made pozlacena i dijamantima nacickana cackalica za zube, koju koristi jednokratno), onda se ona oseti vrednom kao ta cackalica...medjutim ako neki sirotan sledece dve nedelje nema ni za pastetu, sve da bi nju impresionirao, onda se oseca kao boginja...
 
Ma ajde molim te. :/ Najbolje stvari u zivotu su besplatne.
Potpisujem Girlicious :heart:
Zašto se sve ovde uvek završi na materijalnom?! :(
:(

Tema:
Volim da kupim lep ves, brus, korset, carape, etc. i tako iznenadim decka i bili smo u vezi na daljinu di nedavno, sto nas je kostalo, ali nikada nisam gledala na to tako.
Prvo navedeno bih kupila i da sam solo, jer volim da imam i nosim najlepse ono sto je prvo do mene, a preko moze da bude i najobicnija trenerka :heart:
Drugo navedeno se ne odnosi samo na intimne odnose, putovali smo jedno do drugog sest sati d abismo prosetali i popili pice na tri sata... :heart:

Slazem se sa kreptosucks da su najbolje stvari u zivoti besplatne, jer one to i jesu :heart::heart:
 
Slozili smo se...treba investirati u nove gace,carape i shta ja znam...sapun da se podaperemo...:mrgreen:

ali koliko ste kesha najvishe pukli za seks...ne racunajuci placanje tetama sa najstarijim zanatom na svijetu...

znaci,npr. troshak puta do te osobe,hotel,motel...shta ja znam...teshka sponza ako je bila u pitanju pa neka vecera od milion eura...

I da li je taj sex bio vrijedan tih para? :)

Bash me boli uvo ako je bila tema...ionako otvaram teme jednom u sto godina :mrgreen:

+ ne zaborawi da urachunash sve izlaske i vechere,ruchkove koje tip plati do zeljenog cilja:rtfm:
 

Back
Top