Camac Challenger

zasve

Obećava
Poruka
54
Ljudi, zna li neko gde se moze naci gumeni camac, Challenger za 4 osobe? ima 3 komore.
Bilo je do skoro, do godinu dve da se kupi u metrou. Kostao oko 2 hiljada din, dosta dobar za taj novac. Ali nigde da naletim na njega u zadnje vreme, niti nalazim ista o njemu googlanjem. Sada u metrou imaju neki exploreri za oko 500din ali bas slabo izgledaju.
Ako neko mozda zna gde mogu naci ili neki slican, molim da se javi,
Hvala
 
hvala, provericu :)

ovi za 500din (exploreri) su po meni dosta slabi, bar na izgled. izgledaju skroz deciji, mali. to ne bi uzimao.
ali ovi challengeri su dosta dobri, ja nemam ali brat ima 2 komada i koristi ih redovno, evo vec ako se ne varam 5ta godina, i jos uvek su u super stanju. mislim a dzabe su.
 
da maketa :)

pogledaj to su ti camci!


nije preveliko, ali bez problema nosi 4 osobe, a za dve idealno, kupis ga za leto za adu, belu crkvu ili za gde vec, naduvas, legnes, suncas se i plutas :)
 
kupio :)
to je intex-ov proizvod, oni prave i bazene i te fazone, samo se veoma tesko nalaze ovi gumenjaci.
Bude ponekad u metrou nesto od gumenih camaca, ali nisam nasao odgovarajuci. Nasao sam na Pancevackom buvljaku, uzeo sam za do 300kga za 4500din (seahawk 3), i bas je kvalitetan (kinezi ponekad bas prijatno iznenade :) ), dimenzije 3m x1.4m x 45cm. bio i manji za 3500din ali ovaj mnogo bolji (malo su poskupeli, gledao sam cene i po netu vani i to je to). Challenger je stari proizvod, sada su malo promenili dizajn (tj farbu, po meni na lepse), sada prave seahawk-e, ali isti materijal.

na buvljaku u nbg-u nema, gledao sam i tamo.

sa manjim camcem za 3500din idu i vesla i pumpa, za moj nista nisam dobio.

ako se pumpa i vesla ne dobiju sa camcem, ima u metrou, nozna pumpa 350din, vesla 300-400din 2 komada. pumpa je extra (i uduvava i izvlaci vazduh). vesla nisu nesto ali za zezanje su dobra.
alu vesla treba da su 1000-1500din, ali se takodje veoma tesko nalaze :(

ako neko zna da negde ima neka javi, uzeo bih 2 komada :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top