Kopija bez fotosa

ljubomir47

Zainteresovan član
Poruka
272
Cesto mi se desava da kad posetim neki sajt na internetu i zelim da preuzmem neki dokument,pritisnem "save"i odlozim ga u "My document"(u jedan od foldera kome sam,recimo, dao ime "novine".)U izvornom obliku taj dokument,pored teksta, ima i neki crtez ili fotografiju.Medjutim,kasnije,kad zelim da pregledam taj dokument,osim teksta,ne sadrzi nista vise,dakle nema fotografija ili crteza kao u izvornom obliku.Sta je potrebno da uradim da bi moja kopija bila identicna originalu?
Hvala vam unapred na odgovoru.
 
Pa vidi... Na internet stranicama je sve da kazem podijeljeno.. Sad.. Ako zelis da snimis cijelu stranicu koju si gledao onda morad da snimis na nacin koji ce cijelu stranicu da ti posle prikaze offline.. Dakle kada otvoris zeljenu stranicu ides na FILE/SAVE PAGE AS.. I odredisgdje ce ti to da bude snimljeno.. Da ne bude zabune u direktorijumu koji budes odredio da ti ta stranica bude snimljena nalazice se znak (verovatno koristis IE) eksplorera i jedan folder. Nemoj da te to zbunjuje jer u toma folderu treba da bude sadrzaj stranice koju si snimio.. Kada to snimis na takav nacin onda ces moci normalno da gledas celu stranicu normalno.. Mislim da sam pomogao.. Poz.
 

Back
Top