ноћни превоз

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
синоћ сам се мало (масовно) културно уздизала на ноћи музеја.
када сам се враћала превозом, онај што наплаћује ноћне вожње није хтео да ми наплати карту,
али ме је похотно ноћни погледао.
ја сам ту искулирала, јер реално, за 100 кинти могу да једем печено прасе, још да купим руску салату као прилог и да платим масера да ми масира ножне прстиће.

е, сад, је л то неморално, је л то нека врста блуда, интересизма, курвизма?
је ли требало да му скочим на леђа и кажем: наплати картууу, наплатиии, убићу те

?
 
синоћ сам се мало (масовно) културно уздизала на ноћи музеја.
када сам се враћала превозом, онај што наплаћује ноћне вожње није хтео да ми наплати карту,
али ме је похотно ноћни погледао.
ја сам ту искулирала, јер реално, за 100 кинти могу да једем печено прасе, још да купим руску салату као прилог и да платим масера да ми масира ножне прстиће.

е, сад, је л то неморално, је л то нека врста блуда, интересизма, курвизма?
је ли требало да му скочим на леђа и кажем: наплати картууу, наплатиии, убићу те

?

si bila u Vojnom muzeju ?
 
какве то везе везе са тим,
ја сам љубитељ астрономије одавно,
хтела сам чак и да студирам астрофизику, али сам се ипак одлучила за политичке науке.
разумеш.
 
синоћ сам се мало (масовно) културно уздизала на ноћи музеја.
када сам се враћала превозом, онај што наплаћује ноћне вожње није хтео да ми наплати карту,
али ме је похотно ноћни погледао.
ја сам ту искулирала, јер реално, за 100 кинти могу да једем печено прасе, још да купим руску салату као прилог и да платим масера да ми масира ножне прстиће.

е, сад, је л то неморално, је л то нека врста блуда, интересизма, курвизма?
је ли требало да му скочим на леђа и кажем: наплати картууу, наплатиии, убићу те

?
...a koliko bre,100 grama...
...jes vidla kako ima dobrih ljudi,nema brate to je Srbija...
 
Pa isto je i kad neka cica preko reda dobije kartu za koncert... ili kad neka cica dobije mesto u busu.. ili udje na zurku bez karte... ili dobije sto bez rezervacije...

... a neka druga ne.

Ne razumem shta je toliko chudno/neverovatno/intrigantno u owom dozziwljaju pa zahtewa celu temu na forumu?...
 
Pa isto je i kad neka cica preko reda dobije kartu za koncert... ili kad neka cica dobije mesto u busu.. ili udje na zurku bez karte... ili dobije sto bez rezervacije...

... a neka druga ne.

Ne razumem shta je toliko chudno/neverovatno/intrigantno u owom dozziwljaju pa zahtewa celu temu na forumu?...

еј, па имаш погрешну концепцију времена/простора/реалности
ова тема заслужује свој сајт, а камоли тему на форуму.
 

Back
Top