U obračunu narkobandi u Boliviji likvidirani Srbi

ludishinter

Domaćin
Poruka
4.191
Убијена три држављанина Србије

У оружаном окршају банди шверцера дроге у граду Сан Рамон на истоку Боливије, погинуло најмање шест особа, међу којима и три држављанина Србије.

Најмање шест особа је убијено, међу којима троје држављана Србије, у оружаном окршају банди шверцера дроге у граду Сан Рамон (189 километара од седишта провинције Санта Круз и 900 километара од Ла Паза) на истоку Боливије, саопштила је тамошња полиција.


"Претпостављамо да су убијени у сукобу повезани са шверцом дроге", изјавио је агенцији Ројтерс извор из специјалних боливијских полицијских снага за борбу против наркотика.

После Колумбије и Перуа, Боливија је трећи светски произвођач лишћа коке, сировине да производњу кокаина. Боливија је, такође, један од највећих произвођача марихуане на свету, подсећа Ројтерс.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/698371/Убијена+три+држављанина+Србије.html
 
Tri državljanina Srbije i tri Bolivijca ubijena su u , kako se pretpostavlja, oružanom sukobu krijumčara droge u bolivijskom gradu Santa Cruzu, izvijestila je u subotu policija.

U sukobu koji se dogodio kasno u petak ranjene su i četiri osobe. Tužitelj Basilio Vilca izjavio je da je svih šest žrtava između 21 i 31 godine starosti te da su njihova tijela pronađena na različitim lokacijama.

Kako pišu srbijanski mediji, ubijeni su Predrag Sertfko (37), Saša Turčinović (31) i Bojan Bakula (28). Turčinović i Bakula navodno su vodili elitnu grupu tjelohranitelja.

http://danas.net.hr/svijet/page/2010/05/16/0322006.html?pos=n1

ne znam dali je za politiku, al mislim da može proći
 
Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci
 
Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci

u pravu si.

vecna im slava
 
Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci

..slažem se s tobom ..da se u malim bočicama čuva otrov ali i nosi ghovno na analizu..:hahaha: :hahaha:
 
Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci


Sve je to međunarodni kriminalni milje....radili su za prljave narko dolare....opasne poslove..
 
Sve je to međunarodni kriminalni milje....radili su za prljave narko dolare....opasne poslove..

tacno radili su kao telohranitelji za krimose.Gde je razlika radili u Srbiji ili Hrvatskoj?*** ovde radis za 500E tamo za cifru.Ali momci nisu imali kriminalnu proslost,i nisu bili dileri, samo to jajarama nije bitno.Bitno je samo da imaju povoda za sprdnju.Je8es ga zbog para ostavi covek dvoje dece i zaglibi bogu iza nogu
 
tacno radili su kao telohranitelji za krimose.Gde je razlika radili u Srbiji ili Hrvatskoj?*** ovde radis za 500E tamo za cifru.Ali momci nisu imali kriminalnu proslost,i nisu bili dileri, samo to jajarama nije bitno.Bitno je samo da imaju povoda za sprdnju.Je8es ga zbog para ostavi covek dvoje dece i zaglibi bogu iza nogu

ma bili nevinašca. šteta što nisu bili katolici da ih papa proglasi svecima:rumenko:
 
tacno radili su kao telohranitelji za krimose.Gde je razlika radili u Srbiji ili Hrvatskoj?*** ovde radis za 500E tamo za cifru.Ali momci nisu imali kriminalnu proslost,i nisu bili dileri, samo to jajarama nije bitno.Bitno je samo da imaju povoda za sprdnju.Je8es ga zbog para ostavi covek dvoje dece i zaglibi bogu iza nogu


Radili za kriminalce pošten posao??


Ne možeš biti heben i pošten...
 
Radili za kriminalce pošten posao??


Ne možeš biti heben i pošten...

pazi ovako.Postenije je raditi posao fizickog obezbedjenja za narko bosa,nego za nekog politicara ili biznismena iz Srbije, ili Hrvatske.
Kada radis za narko bosa tu nema uvijanja,lik je to sto jeste i tacka,neka policija radi svoje i kraj.Kada radis za Miskovica ,Beka ,.. to su likovi koji gaze hiljade i hiljade nevinih.
Postenije je biti fizicko obezbedjenje narko bosu.Nego biti zastitar u Iraku,Avganistanu i ubijati civile u ime demokracije.
Telohranitelj je profesija koju neobavlaju kriminalci.Da bi radio takve poslove i imao dozvolu za nosenje, moras biti cist.Momci su bili profesionalci i naje8ali,to nije razlog za sprdnju.Pogotovo kada ih opljunu profesionalni forumski Srbi koji svakog dana mastaju da neko povrati kosovo ali ako je ikako moguce bez njih.
 
Samo sam gledao koje ce skotine prve da se jave.
Momci su Srbi Rumnjani.Turcinovic je od pocetka raspada SFRJ ucesnik,kasnije je momak otvorio agenciju za obezbedjenje.Silom prilika zbog smrdljive politike kakvu vodi Srbija ti momci su morali da rade za razne likove,umesto za sopstvenu zemllju kao profesionalni vojnici.Lik je bio u 72 SBR, i JSO.Imao ja mooda kakva niko od vas koji ih pljujete,a bio je visok samo 1,70 ;)
Momci su radili za pare posao obezbedjenja nisu dilovali,nisu nikog krali,nisu imali kriminalnu proslost.Tesko ce to shvatiti bubasvabe popit vas
ajde sad jajare nastavite sa pljuvacinom u tome ste profesionalci

Koji je tebi kuratz? Zašto vređaš ljude na forumu?

To što su bili srpski ratnici, pa prešli u Santa Kruz da obezbeđuju ustaške bosove samo dodatno baca ljagu na njih. Nikakva politika ili nemaština ne može to da opravda. Što nisu otišli u neku drugu zemlju da obezbeđuju neke poštene ugledne ljude, nego su otišli u Boliviju da obezbeđuju narko bosove, i to ustašku emigraciju.
 

Back
Top