Колико сте максимално имали сексуалних односа у току једне вечери/дана?

Да чујем друга искуства. Радознао сам. :)

Uuu, pa to ti ne valja što si toliko radoznao, jer znaš valjda šta se ovde radi radoznalima? :D Ako budeš tako radoznao, ove forumske tete će odmah da te uhvate pod svoje, pa neće da bude ni 5 ni 6, nego ko zna koliko. :per:

Ooooo, moja draga..that't only me :mrgreen: booooorring old women :mrgreen::sad2:

Yes, too old for sex. ;)
 
Ako budeš tako radoznao, ove forumske tete će odmah da te uhvate pod svoje, pa neće da bude ni 5 ni 6, nego ko zna koliko. :per:
Те тете су маторе и сад само могу да се присећају кад је у њима био млад, брз и кад је могао доста пута. Сад им преостаје само лепо сећање на младост. :D
 
Те тете су маторе и сад само могу да се присећају кад је у њима био млад, брз и кад је могао доста пута. Сад им преостаје само лепо сећање на младост. :D

Izvini koje tete su ovde matore? :mrgreen:
 
Uuu, pa to ti ne valja što si toliko radoznao, jer znaš valjda šta se ovde radi radoznalima? :D Ako budeš tako radoznao, ove forumske tete će odmah da te uhvate pod svoje, pa neće da bude ni 5 ni 6, nego ko zna koliko. :per:



Yes, too old for sex. ;)

Ne cujem dobro, ne cujem :mrgreen:, moras malo glasnije..ja sam ipak starija teta :mrgreen::rumenko:, a i slabo divanim engleski ;)...
 

Back
Top