ip trace

charlston_6

Aktivan član
Poruka
1.129
malo se nesto sprdam po netu...neko ponekad pozeli da sazna gde se nalazim tj da me nadje preko ip...koliko sam ja provalio na utrace moze samo da izadje beograd i eventualno provajder...tj mora da ode do provajdera sa ip adresom i samo ako je pandur sa dobrim razlogom moze da dobije moju adresu.


da li neko moze da me nadje tacno gde se nalazim preko ip adrese?

dali postoji nesto za skrivanje ip adrese ili tako nesto?
 
Fizičko lice teško da može da te nađe a policija, ako si nešto zabrljao, može u svakom slučaju, čak i ako pokušavaš da sakriješ IP preko nekih sajtova koji tome služe.
 
malo se nesto sprdam po netu...neko ponekad pozeli da sazna gde se nalazim tj da me nadje preko ip...koliko sam ja provalio na utrace moze samo da izadje beograd i eventualno provajder...tj mora da ode do provajdera sa ip adresom i samo ako je pandur sa dobrim razlogom moze da dobije moju adresu.


da li neko moze da me nadje tacno gde se nalazim preko ip adrese?

dali postoji nesto za skrivanje ip adrese ili tako nesto?

Nikad se nisam interesovao preterano za tako nesto ali nesto sto sam cuo je, prvo ovo na internetu je glupost obicna, verovatnoca da ti pogodi grad je 1:10 i to je kladim se slucajno :lol: Kad god idem na my location vek zivim u Bg-u samo mi se jedanput pao tacan grad :lol: . Nesto blize da odredis, smumnjam da moze, tipa adresa i to, a da postoje programi za skrivanje ip adrese ;)
 
Fizičko lice teško da može da te nađe a policija, ako si nešto zabrljao, može u svakom slučaju, čak i ako pokušavaš da sakriješ IP preko nekih sajtova koji tome služe.

Одељење за високо технолошки криминал у сарадњи са провајдером то ради.
Полиција само хапси.:heart:

Можеда се скокне и до бермуда па одатле да се крстари, али то су приче за неко друго место.
 
Poslednja izmena:
Није дужа, колико је потребно квалитетно предзнање и сама организованости. Питање је шта се жели урадити.
У сваком случају, свако направи чак и ситну грешку која се касније даљим анализирањем пронађе и искористи за даљи рад... У људској природи је да се греши. А после мало у забелу на одмор, има да се препороде и психички и физички.
 
Poslednja izmena:
Ево ти скорије, Огњен Цветковић представљао се као Милетић Ирена убацио тројанца са комбинацијом кијлогера омеа назива, успео да узме неку ситну кинту и на крају ухваћен. Какав фејл. ;)
 

Back
Top