'' pa, mi smo se posvadjali, oni nisu ''

Ne razumem :/
Kad sam u svađi, duša me boli, srce mi puca, jedva da kuca, mozak pulsira, a ako je baš gadna svađa - hoćem i da povraćam.
I gde tu još i sex da umetnem?!
Meni je svađa poslednji vid komunikacije..
Hvatanje za slamku..

Nisam pametna..
Biće da sam mlakonja.
 
Ne razumem :/
Kad sam u svađi, duša me boli, srce mi puca, jedva da kuca, mozak pulsira, a ako je baš gadna svađa - hoćem i da povraćam.
I gde tu još i sex da umetnem?!
Meni je svađa poslednji vid komunikacije..
Hvatanje za slamku..

Nisam pametna..
Biće da sam mlakonja.

Nisi ti mlakonja, ti si jedna pametnica.
I meni je sex pomirenja uvek delovao malko bolesno, mada ga praktikujemo ponekad, ako stanje posvadjanosti potraje duže.
 
Nisi ti mlakonja, ti si jedna pametnica.
I meni je sex pomirenja uvek delovao malko bolesno, mada ga praktikujemo ponekad, ako stanje posvadjanosti potraje duže.


Kad se smiri sve.
Kad se sredimo i smirimo.
Kad poželimo da ližemo rane i samo da se pipamo da vidimo da li smo ostali celi ili smo se polomili...
Al' to je drugo.

A ono kao - posvađali smo se, nije prošlo sek i po, sad se hebemo...
Ne znam.
Ili šta - posvađala sam se sa njim, pa mu 'ne dam', neka trpi zlotvor...
Klinački nekako, sva ta prepucavanja i sranja... :neutral:
 
Sinoć se moje mače i ja nešto pokačismo, onako bračno, bezazleno.
Ja posle legao pred TV i naravno zadremao uz "zanimljivi i napeti" američki triler.
Ne bi to bilo strašno, nego ova moja utripovala da sam rešio da spavam na kauču iz protesta, pa me nije budila. QQ, kad sam jutros ustao, svaka me koščica bolela, i sad jedva sedim za kompom.
 
16-1.gif
 
Sinoć se moje mače i ja nešto pokačismo, onako bračno, bezazleno.
Ja posle legao pred TV i naravno zadremao uz "zanimljivi i napeti" američki triler.
Ne bi to bilo strašno, nego ova moja utripovala da sam rešio da spavam na kauču iz protesta, pa me nije budila. QQ, kad sam jutros ustao, svaka me koščica bolela, i sad jedva sedim za kompom.

a lol j6t...

aaaaaaaaaa :zcepanje:
 
Nema prave ljubavi bez svadja i razmirica.
Kada ste u svadji sa partnerom, da li se lišavate seksa, namerno da bi dali težinu situaiji ?

naslov je pod znacima navoda, zato što je to citat izjave moje drage drugarice :mrgreen:

Zavisi od svadje
Ako su pale bas teske reci onda ne zelim da ga vidim dok se ne smirim
A ako je svadja bila bezvezna onda moze odmah seks posle toga
I inace ne spadam u onaj tip zena koje se mnogo dure posle svadje i cute izdernjamo se jedno na drugo i svako na svoju stranu kad se smirimo normalno pricamo
 

Back
Top