Da li ovo muskarce cini da se osecaju neugodno?

kiki_81

Obećava
Poruka
75
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki
 
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki

Desilo se, očigledno od uzbuđenja, simpatično je:lol:
 
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki
ukljuci grejanje :idea:
 
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki

sama si dala odgovor...nesigurnost, trema...oće to kod onih koji prvi put...

...al ako pređe u naviku, ne valja...

...kad skonta da ga i ona želi podjednako koliko on nju želi - ni manje ni više, biće sve oket...
 
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki
Pa Kiki klonu moj mali, mozda je u pitanju neka groznica.
Mada ima i tih groznicavih stanja koja jednostavno spajaju ljude iako ih teraju na samocu.
h1n1.jpg
 
Desilo se, očigledno od uzbuđenja, simpatično je:lol:

Jeste simpaticno skroz....bas iz tog razloga ne vidim zasto muskarci treba da se osecaju lose ako se tako nesto desi, a cula sam od prijatelja i prisustvovala kada se desavalo muskarcima, da se takve situacije svode na veliki osecaj nelagodnosti jer im se to desilo... iskreno ne vidim zasto?!
bas zato sam i poslala post.......zaista je simpaticno a i pali :D
Ne verujem da bi smetalo i jednoj devojci..bilo da se radi da je neko prvi put sa devojkom, bilo da se njemu to desava svaki put od uzbudjenja ili straha ili cega god...

Pa zar ne? :)
 
Cao svima! Imam pitanje za musku populaciju ovog foruma...mada i devojke mogu odgovoriti ako su imale slicna iskustva koja su se desavala njihovim partnerima.

Da li vam se desilo da drhtite pred partnerkom? Ne mislim samo na "cin" koji moze do toga dovesti...vec uopste....i cemu ste to pripisali? da li vas je to ucinilo nesigurnim i zasto? Da li se vasoj devojci to svidelio ili vam je zamerila?

Koliko sam imala prilike da vidim i da cujem, muskarci ne vole kada im se to desi...osecaju se nelagodno...nesigurno...cesto ih to tera da zaobilaze slicne situacije da ne bi drhtali pred devojkom, i samim tim provode dane u samoci...
Iskreno ne vidim prave razloge te samoce i mozda se neki okuraze da odgovore i razotkriju svoja osecanja u vezi sa ovom vrstom nelagodnosti koju su osetili. Mozda im i pomogne da znaju da to nije nista lose, ni strasno!

Ozbiljne odgovore molim...za neke je ovo ozbiljna tema

Hvala unapred! :)
Kiki

E vidis jos 1 dokaz da zene ne vole takve kojima klecaju kolena pred njima..nego one koje zabole za njih i koji ih tretiraju ko stoku
 
sama si dala odgovor...nesigurnost, trema...oće to kod onih koji prvi put...

...al ako pređe u naviku, ne valja...

...kad skonta da ga i ona želi podjednako koliko on nju želi - ni manje ni više, biće sve oket...

pa kapiram ja zasto se to sve moze desiti....ali ovaj put nisam gadjala na momente kada je neko mlad i neiskusan :)

a sta zar nesigurnost i trema ne drmaju iskusne muskarce kojima se mnogo svidja devojka koju su tek upoznali??? :think:
 
Jeste simpaticno skroz....bas iz tog razloga ne vidim zasto muskarci treba da se osecaju lose ako se tako nesto desi, a cula sam od prijatelja i prisustvovala kada se desavalo muskarcima, da se takve situacije svode na veliki osecaj nelagodnosti jer im se to desilo... iskreno ne vidim zasto?!
bas zato sam i poslala post.......zaista je simpaticno a i pali :D
Ne verujem da bi smetalo i jednoj devojci..bilo da se radi da je neko prvi put sa devojkom, bilo da se njemu to desava svaki put od uzbudjenja ili straha ili cega god...

Pa zar ne? :)

Ne bih da generalizujem, samo koliko znam nekim devojkama baš i ne smeta i kao što rekoh simpatično je, znači iskrenost i spontanost uvek na ceni;)
 
Nego sta bi sa onom muskarcima kojima se to desava?? Nemoguce da ne postoje na citavom forumu.....

svi junaci nikom ponikose?

Bas me zanima kako oni razmisljaju....cula sam da je mnogima to veliki problem....valjda misle da se odmuskarca ocekuje nesto skroz drugacije...mozda ne shvataju dovoljno da ovakve stvari mogu bas da zagreju atmosferu :)
 
Ne bih da generalizujem, samo koliko znam nekim devojkama baš i ne smeta i kao što rekoh simpatično je, znači iskrenost i spontanost uvek na ceni;)

upravo tako!!!....:hvala:

Ja sam jos uvek pod utiskom cinjenice koju sam cula od druga...a to je da muskarcima kojima se to desava takva situacija ih pravi jako nesigurnim i neki idu cak do toga da izbegavaju takve momente...ne mogu da verujem! i zaista ne razumem! Pritom to su zaista fini momci...
Pa rekoh bas da vidim kakva su iskustva drugih...mozda neke uverimo da je stvarno simpaticno :D
 
Poznavala sam coveka koji je pricao sa direktorima stranih banaka, velikih stranih preduzeca i to na stranom jeziku, to je za njega, po njegovoj prici bilo banalno i lako, ali kada je sa mnom pricao preko telefona, a i ovako - glas bi mu drhtao samo tako. Govorio mi je tada da tako na njega uticem...
To mi je bilo bas slatko. Obozavala sam ga. I jos uvek ga obozavam.
Ne moram da napisem da je i on tako na mene uticao.
Zajedno smo drhtali...
 
Poslednja izmena:
Ja sam poznavala coveka koji je pricao sa direktorima stranih banaka, velikih stranih preduzeca i to na stranom jeziku, to je za njega, po njegovoj prici bilo banalno i lako, ali kada je sa mnom pricao preko telefona, a i ovako - glas bi mu drhtao samo tako.
To mi je bilo bas slatko. Obozavala sam ga. I jos uvek ga obozavam.

:klap: :ok:

pa i jeste.....ja ne vidim nista lose u tome....cak sta vise, moze samo devojci da imponuje :)
 
upravo tako!!!....:hvala:

Ja sam jos uvek pod utiskom cinjenice koju sam cula od druga...a to je da muskarcima kojima se to desava takva situacija ih pravi jako nesigurnim i neki idu cak do toga da izbegavaju takve momente...ne mogu da verujem! i zaista ne razumem! Pritom to su zaista fini momci...
Pa rekoh bas da vidim kakva su iskustva drugih...mozda neke uverimo da je stvarno simpaticno :D

Meni se samo takvi i dopadaju, a izveštačeni koji posmatraju svet šablonski,
neka hvala:lol: Pazi, to što je neko stidljiv sa devojkom, uopšte ne znači
da nema samopouzdanja, već je zbunjen svojim emocijama, reakcijama,
a zar nije to i poenta, iznova iznenađivati samog sebe:lol:
 
Meni se samo takvi i dopadaju, a izveštačeni koji posmatraju svet šablonski,
neka hvala:lol: Pazi, to što je neko stidljiv sa devojkom, uopšte ne znači
da nema samopouzdanja, već je zbunjen svojim emocijama, reakcijama,
a zar nije to i poenta, iznova iznenađivati samog sebe:lol:

Pa upravo tako i ja mislim! Sta ce nam zivot bez takvih emocija?! Pa sta ako muskarac drhti od uzbidjenja ili straha pred tobom?! To samo tebi cini stvari laksim u istrazi da li mu se svidjas ili ne, a i garantuje da ce tebi biti mnogo lepo sa njim zbog paznje koju je spreman da da :)

Mislim da ima mnogo takvih...samo im je tesko da priznaju :D
 
manjak samopouzdanja?
slucaj zabelezen i dobro dokumentovan kod recimo profesionalnih vojnika americke vosjke koji su recimo ucestvovali u ratnim dejstvima i nisu se plasisli bivali su uplaseni od m.z odnosa..
nesigurnost se javlja usled..neznanja..a poznato je da su zene ..najveci dezinformatori..

pa tako ljudi eto koji su bivali dovljno hrabri kad im je izvot bio u torbi postaju "kukavice" kad su zene u pitanje

neiskustvo koje samo uzrokuje jos stecenog neiskustva tj loseg iskustva koje nicemu korisnom ne sluzi samo doprinosi steti
 

Back
Top