Petar Milatović i dalje protiv profesora

Fuad Barjaktarević

Početnik
Banovan
Poruka
20
Dame i gospodo,

Na ovom mestu se, po sopstvenom "priznanju",

kum Vuka Draškovića, Zorana Đinđića, Vojislava Šešelja, Slobodana Miloševića, Borisa Tadića, a evo sada i "prestolonaslednika" Aleksandra Karađorđevića,

naravno da je bio "kum" kada mu je to odgovaralo, budali svašta padne na pamet, već godinama pojavljuje polupismeni "intlektualac", matori jarac i UDABAŠKA DŽUKELA - PETAR MILATOVIĆ pod najrazličitijim imenima:

"Istina_AT", "IvanSretenjski", "Shugan" i slične gluposti.

sa jednom jedinom namjerom - da smeta prof. dr Krstanu Đ. Kovjeniću u njegovom časnom činjenju.

Zašto to radi taj razvratni starkelja ?

Bio je naviknut da se pišući nekakve gluposti o Srbima i Srpstvu približi naivnijim Srpkinjama i Srbima i da ih posle ucenjuje i ako mu nisu dali ono što je zahtevao - NOVAC - iste bi likvidirao. Decenijama je taj UDB-aški monstrum na taj način ubijao naivne Srpkinje i Srbe koji su bili rasuti po svijetu, naročito u Austriji. Mnogo sudskih postupaka u Austriji se vodi protiv tog UDBAŠKOG zločinca, i još uvek se vodi, ali pošto je i Nemcima stalo do toga da je Srba što manje uglavnom ostaje na slobodi i opet čini zločine...

Sve to je uočio prof. dr Krstan Đ. Kovjenić i pre pet-šest godina o tome javno podsetio Srpkinje i Srbe u dijaspori. Petar Milatović je od tada pročitana knjiga, jer svako je vidio ko se krije ispod te đavolje maske razvratnog starca. Taj UDBAŠKI GAD nije više mogao da dobro živi od srpske muke i stradanja i zato pribegava onom što mu je preostalo - blati gde god mu se ukaže prilika prof. dr Krstana Đ. Kovjenića. Naš profesor se na to puno ne osvrće, svestan je činjenica da iz njegovih priloga svako može da se upozna sa istinom, no znajući kakav je zločinac Petar Milatović, pratim ga već godinama u Beču, lično sam upoznao MUP Republike Slovenije kakva opasnost preti profesoru Kovjeniću i od tada znam da policija Slovenije isto tako prati svaki korak Petra Milatovića i njegove bande. Verujem da će njima uskoro uspeti da tog razvratnog starkelju dozovu pameti...

Evo sada nekoliko dokaza u vezi sa zločinjenjem tog nakaznog UDB-a starkelje kako biste se i sami upoznali sa tom razvratnom nakazaom koje sam objavio pre dve godine kada je taj polupismeni manijak i tada na ovom mestu ometao rada našem profesoru Kovjeniću

----------------------------------------------------------------------

Dame i gospodo,

Na provokacije UDB-a džukca na čiju njušku je sotona lično napisao »Istina_AT« molim vas nemojte odgovarati iz razloga što se radi o najvećem kriminalcu, izdajniku i kukavici Petru Milatoviću. Ko i kakva je ta UDB-a džukela najbilje se možete uvjeriti iz onoga što je o tom zločincu napisala naša pokradena, osramoćena i unesrećena Srpkinja sestra Gordana Jeremić još pre nekoliko godina i nalazi se

na: http://www.pogledi.co.yu/diskusije/viewtopic.php?t=1740

Dakle, dame i gospodo, Istina o UDB-a džukcu Petra Milatoviću koji svojom pojavom pogani ovo mjesto sa njuškom na kojoj piše »Istina_AT« izgleda ovako:

***********************************

Istina o famoznom Petru Milatovicu Ostroskom



...Odmah sam bila iznenadjena mentalnim sklopom ljudi koje je gospodin Milatovic okupio oko sebe i svog udruzenja. Bez namere da ikoga vredjam, to su bili krajnje jednostavni ljudi pogodni za svaku vrstu manipulacije...

Gospodin Milatovic mi je u visecasovnim monolozima objasnio kako on, kao ugledan covek, pisac i novinar ima kako prijatelje, tako i neprijatelje sirom sveta, da su njegovi neprijatelji podmukli i koriste sva sredstva, kao sto su spijuniranje, falsifikovanje dokumenta, prisluskivanje...

U to ime, trazio je od mene da mu donosim informacije o odredjenim ljudima iz Beca. Sve ga je zanimalo: materijalna situacija, privatni odnosi, gde se krecu, sa kim se druze...

Nakon nekoliko nedelja, primetila sam izvesne nepravilnosti: Milatovic je od svojih postovaoca i sledbenika uzimao novac. Ponekad kao "dobrovoljni" prilog za pomoc razlicitim ustanovama, kojih tacno, nikada nismo saznali. Prodavao nam je po nekoliko primeraka jedne knjige (svoje), trazio od nas da putem usmene propagande reklamiramo njega i njegova dela. Recimo, trazio je od nas da ucestvujemo na razlicitim diskusijama na internetu koje je on zapocinjao, da se predstavljamo pod drugim imenima i dajemo mu podrsku. Cak smo organizovali i nesto kao dezurstvo, da u svako doba dana neko bude prisutan na tim forumima. Ukoliko nama nije bilo moguce, gospodin Milatovic je to sam radio.

Primere za to mozete naci i na ovoj diskusiji...

...Prisustvovala sam njegovim razgovorima sa poslovnim ljudima iz Beca, od kojih je, nakon govora, trazio novcanu podrsku. Mnogi od njih su mu zaista i dali novac, koji bi on stvaljao u dzep…

A kada sam pocela da vodim administraciju "Glasa Srba" shvatila sam da to udruzenje i ne postoji, da je to privatna ideja jednog coveka koji ga koristi za licnu promociju i bogacenje. Osim tog "Proglasa" koji je gospodin Milatovic napisao pre vise decenija, udruzenje nema nikakvu drugu aktivnost do da govori i pise o gospodinu Milatovicu i da spijunira za njega…

Glas Srba treba shvatiti kao privatnu firmu kojoj je posao da prodaje Milatoviceve knjige i da se brine za njegovu licnu promociju.

Osvestila sam se tek nakon par meseci, kada sam slucajno cula razgovor gospodina Milatovica i njegovog prisnog prijatelja u kome nas je on (PMO) ismejao, i nas koji radimo za njega i narod koji mu veruje. Nazvao nas je "stokom bezrepom" od koje treba uzeti pare jer sami i onako ne znamo sta cemo sa njima…

Ne znam da li mozete da pretpostavite kako sam se osecala: pre svega, nasamareno. Milatovic se surovo poigrao mojim najintimnijim osecanjima (osecaj za pravdu, postenje, zajednistvo, rodoljublje)

O materijalnoj steti i da ne govorim: samo od mene, a ja nisam posebno situirana, Milatovic je uzeo preko 30.000 silinga o besplatnom radu za njega i o tome koliko je tek drugima uzeo i da ne govorim.

Kazem, sve ovo sto sam gore napisala ne sluzi mi na cast. Ipak, stalo mi je da druge upozorim: Ukoliko zelite da angazovano pomognete nasoj zemlji, ne cinite to preko Milatovica…

Rodoljublje, kao sto vidite, moze i da se zloupotrebi.

Gordana Jeremic



PS. Vec znam kako ce gospodin Milatovic i moji bivsi "saborci" da reaguju.Zato i njima porucujem: u ime Srpstva i covecnosti, nadjite neki posteniji posao.

**********************************

Pljunimo na to i takva govnad i pročitajmo ono što je o UDB-a džukelama koji ga od rođenja progone napisao naš uvaženi profesor dr Krstan Đ. Kovjenić pod naslovom: »ИСЛУЖЕНЕ ШПИЈУНЧИНЕ УДБ-е ГЛАСНОГОВОРНИЦИ ПРОУСТАШКО - КОМУЊАРСКЕ УДРУГЕ ДС-а« na:

http://forum.srpskinacionalisti.com/viewtopic.php?t=3591&start=0

kako bismo videli o kakvim gnjidama se radi.
 

Back
Top