bivsi

kikiniki

Obećava
Poruka
69
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)
 
To sto si ti imala neku picu ne znaci da je ostatak 99.9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999% muskaraca takav...
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

Esi cula za ono bez alata nema zanata..znaci nista nije komplikovano ako umes rukovati iskusno..a ovo sto si navela je 1 zanemarljiv primer;)
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

razloga je mnogo, i uglavnom su glupi
a ishod je samo jedan

a ovo boldovano...
ne treba ti hrabrosti da kazes sta osecas
hrabrosti treba da cujes odgovor, koji je sve osim onoga sto zelis da cujes
 
Sve priznajem. Ja sam bio kreten, i nisam zarezivao 2% što imam najbolju devojku na svetu pored mene, i ona je popizdela jer sam ja godinama kreten, i kada je bilo kasno meni je došlo iz dupeta u glavu. Ali nisam žalio svoju sudbinu, sve sam oterao u pm i muvao je ispočetka i borio se za njeno poverenje opet i uspo sam :rumenko:


valjda
 
razloga je mnogo, i uglavnom su glupi
a ishod je samo jedan

a ovo boldovano...
ne treba ti hrabrosti da kazes sta osecas
hrabrosti treba da cujes odgovor, koji je sve osim onoga sto zelis da cujes

Pa, ja sam nacinila prvi korak i pokusala da razgovaram sa njim. Medjutim, on kao da nije razumeo sta taj moj postupak znaci.
 
Sve priznajem. Ja sam bio kreten, i nisam zarezivao 2% što imam najbolju devojku na svetu pored mene, i ona je popizdela jer sam ja godinama kreten, i kada je bilo kasno meni je došlo iz dupeta u glavu. Ali nisam žalio svoju sudbinu, sve sam oterao u pm i muvao je ispočetka i borio se za njeno poverenje opet i uspo sam :rumenko:


valjda

Ma, ja ne mislim da sam najbolja devojka na svetu, ali zaista se posvetim osobi sa kojom sam. Nikada ne varam, jer je to glupo.Ali mi je tesko, jer ima puno nedorecenog. Takodje, njegova majka ima puno uticaja na njegove stavove...
 
Zbog cega ste vi momci toliko komplikiovani? Ne svi, naravno;)
Zasto, dok ste u vezi sa devojkom koja vas ne vara i koja je lepo vaspitana, pravite gluposti?
Setite se da je ok, tek kada ode od vas i upozna drugog. E, onda, svima pricate kako ste se presli i kako se kajete, a nemate htrabrosti da joj pridjete i da joj kazete da je volite. Posledica toga je da par godina posle prekida nemate devojku, jer ne mozete da prebolite bivsu.
Nista ne razumem!
Bas me nervirate;)

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top