Nole sam sebi podigao spomenik

Poruka
4.285
61973_novak_if.jpg


Kada nam dođu inostrani gosti u Beograd, odsada ćemo pored Kalemegdana, Hrama Svetog Save, Kosančićevog venca i ostalih osobenosti grada moći da ima pokažemo i spomenik u nadprirodnoj veličini našem najboljem teniseru ikada, Novaku Đokoviću.


Spomenik u Noletovu čast podigla je, niko drugi, do porodica Đoković pred otvaranje teniskog turnira "Serbian Open“ na Dorćolu. Novak je ovekovečen u odeždi kineskog vojnika sa reketom u ruci, znatno krupniji nego što u prirodi jeste, čime su materijalizovane priče o Noletu "srpskom vitezu“.

Za sada nije poznato ko je autor ovog dela, a inspiraciju je imao u 7.000 vojnika od terakote prvog kineskog cara Ši Huang-Tija.

Ova zanimljivost sa beogradskog ATP turnira prošla je relativno nezapaženo, ali su zato strani mediji o njoj izveštavali, i to vrlo podrugljivo.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Zanimljivosti/53150/Nole-sam-sebi-podigao-spomenik

:rotf::rotf::rotf:
 
Ne mogu ovo da verujem! :eek:

Siguran sam da Nadal nikada ne bi tako nesto uradio!

On se siroma jos uvek izvinjava devojcici koja koja kupi lopte i dodaje peskir ako peskir padne na zemlju kada joj ga vraca.....

Ovo je za mene VELIKO iznenadjenje.

Smatrao sam Noleta za ...drugacijeg....:(
 
61973_novak_if.jpg


Svaka drzava se zahvaljuje ljudima koji su ih zaduzili i to je u redu. Cisto estetski je skulptura mogla biti lepsa, nema potrebe odenuti Noleta u kinesku uniformu ili sta god...on je jako simpatican i u obicnom sortsu i majici, toliko inspiracije u njemu da su mogli da odaberu puno bolje....sve u svemu nemam nista protiv skulpture njemu u cast:heart:

Mongolcina jedna.:hahaha:
 
61973_novak_if.jpg


Svaka drzava se zahvaljuje ljudima koji su ih zaduzili i to je u redu. Cisto estetski je skulptura mogla biti lepsa, nema potrebe odenuti Noleta u kinesku uniformu ili sta god...on je jako simpatican i u obicnom sortsu i majici, toliko inspiracije u njemu da su mogli da odaberu puno bolje....sve u svemu nemam nista protiv skulpture njemu u cast:heart:

A čekaj, ko mu je podigao spomenik?
 
61973_novak_if.jpg


Svaka drzava se zahvaljuje ljudima koji su ih zaduzili i to je u redu. Cisto estetski je skulptura mogla biti lepsa, nema potrebe odenuti Noleta u kinesku uniformu ili sta god...on je jako simpatican i u obicnom sortsu i majici, toliko inspiracije u njemu da su mogli da odaberu puno bolje....sve u svemu nemam nista protiv skulpture njemu u cast:heart:

Niko nema nista protiv skulpture njemu u cast!

Ali, trebali su DRUGI da mu je naprave, a ne on...

Ovako ostavlja neprijatan ukus u ustima.

A i malo je RANO da mu se pravi skulptura.
 
Pa ja čitam, ali je žena napisala da mu je država podigla spomenik, pa otud moje pitanje. Ako mu je neko digao spomenik, onda nije on kriv. Ali ako je on, odnosno njegovi, onda je to smešno u najmanju ruku.

Neznam ja za to.Bilo bi smesno i od drzave.Bolje da daju pare deci bez roditeljskog staranja nego ovom manekenu da prave spomenik.
 

Back
Top