MUSKARAC SKORPION PODZNAK BIK!!

malenaaaa

Zainteresovan član
Poruka
321
Molim vas za pomoc!
izlazim sa jednim deckom par meseci.on je skorpion podznak bik.jako zatvoren,malo prica,sve sto kaze ima neki cudan smisao,sarkazam,prosto me izludjuje!!!
sa druge strane pazljiv je,raznezen i tako divan.dva dana kasnije pretvara se u ledenu santu pa onda opet divan i TAKO U KRUG!!!razmisljam da odustanem ,sve me je to smorilo ali mi je zao jer nam je u sexu jako lepoooo.imamo neki cudan odnos u sexu,kao sado-mazohisticki,nisam to imala pre ali sada jasno prepoznajem.uvek je on taj koji je dominantan a ja potcinjena,nikad nisam to radila i u pocetku mi je bilo cudno ali sada mi jako prija.....
takav odnos on potencira i kaze da ga samo to ispunjava,da bude malo grublji,da bude dominantan i da kontrolise moje pokrete i celu igru.
e sad,ono sto me izludjuje je njegova hladnoca,zatvorenost u sebe,ne ume da se opusti kad smo vani,ima jako malo ljudi u svom zivotu i sve me to nervira...
on je skorpion podznak bik a ja ribica podznak bik
sta mislite o ovoj kombinaciji i o njemu uopste
da cujem skorpijice
 
Mislim da horoskop nema nikakve veze.

ma znam na sta aludiras,ali imam razlog zasto to pitam....jer sam davno imala iskustvo(kratko doduse)sa jednom muskom skorpion i imao je to u sebi....taj sarkazam i toplo-hladno odnos.da mi nije stalo do ovoga decka ne bih pitala.....ali mi je stalo,usli smo u nesto,ja nisam znala da imam to u sebi...a to je kao droga.i kad sve drugo ne valja,pomirim se zbog toga,zbog sexa.tako je i kod njega,naljuti se na dva dana pa me zove.a sex je kao droga.....sati su sekunde....vece prodje kao tren...nisam imala to pre zato vas pitam
gde ste skorpije??????:rtfm:
 

Back
Top