Finjak vs Cheat

Boki

Buduća legenda
Poruka
25.948
Ovo je jako interesantna tema.
Kada saberem svoja iskustva u oblasti video igara, sve vise dolazim do zakljucka da je sve vise pristalica CHEAT-ova i gejmera koji koriste WALK TROUGH video pomagala.

Da li to kvari samu draz igre, prilikom njenog prelaska ili drugim FER igracima kvari zabavu i zelju za PRAVIM nadmetanjem..."da pobjedi bolji".

Ja nikada nisam koristio ni jedan CHEAT niti WALK TROUGH...volio bih da cijem vasa misljenja.

Uzivajte :ok:...
 
Niko ne voli sifrase .. ali ima ih , pogotovu na piratskim serverima , i ne mozes im nista osim ako je tu admin da ih banuje. A sto se tice sifri za GTA i ostale singleplayer igre ,one mogu da ucine igru zanimljivijom :) Sto bi se mucio da skupis pare za oruzije kad mozes lepo da ukucas sifru i imas sve :D
 
Ja licno koristim trainere i cheatove kod "komplikovanih" igara tipa Devil May Cry i GTA.Ali pre ili kasnije ih predjem bez cheatova.Za proste igre tipa Zombies V.S Plants ili Goo World idem bez cheatova.

A walktrough koristim EKSTREMNO retko,i samo za flash games.Volim sam da nadjem nacin. XD
 
Ja sam bio primoran da oshtampam walktrough za igru Ninja Gaiden na Xboxu,igra je toliko komplikovana da bez walktrough-a bih propustio dobar deo igre.
Inache walktrough je na 88 A4 strana :D i to je moj buraz sve lepo ukorichio da se listovi ne bi pogubili.i takodje je oznachio sa nekim trakama sa brojevima gde koji chapter pochinje.

Cheatove koristim samo kad igram neke strategije za svoj grosh,odnosno kad se msorim pa onda udarim cheat da dobijem ekstra resurse,ali onda uglavom mi igra brzo dosadi jer je lako hehe
 
Cheats (Sifre) definitivno kvare zar igre,ali ne i WALKTROUGH,zasto ne walktrough? Pa evo primer dajem igrao Prince of persia : Warrior Within.Znaci celog dana trazio glupi izlaz,i na kraju je bio izmedju plafona i nekog kamena(Znaci nemoguce ga je videti sa obicnom kamerom koja je koriscenja za WW),a ko bi se setio da tu skoci? Ovako umesto to sto ces da izgubis ceo dan,lepo pogledas na youtube ili procitas na netu i nastavis sa igrom,niti da mucis sebe,niti da gubis vreme. Cheers ;)


P.S Ja bilo kakvu igru da igram,nikad je ne smatram kao "suparnickom igrom" Tj. Gledam na youtube,igrac koji igra "Tenchu : Fatal Shadows" (PS2 igra),predje celu mapu u roku od 4-5min. dok je meni potrebno 10 minimum.Poenta nije u tome koliko ces brzo da igras,nego koliko ces da uzivas igrajuci tu igru,iz tog nekog razloga igre bi trebalo da budu cin zadovoljstva,a ne nadmetanja ko ce bolje i brze da odradi sve misije.
 
Poslednja izmena:
Ovo je jako interesantna tema.
Kada saberem svoja iskustva u oblasti video igara, sve vise dolazim do zakljucka da je sve vise pristalica CHEAT-ova i gejmera koji koriste WALK TROUGH video pomagala.

Da li to kvari samu draz igre, prilikom njenog prelaska ili drugim FER igracima kvari zabavu i zelju za PRAVIM nadmetanjem..."da pobjedi bolji".

Ja nikada nisam koristio ni jedan CHEAT niti WALK TROUGH...volio bih da cijem vasa misljenja.

Uzivajte :ok:...

квари гејмплеј доживљај игре, и наравно ако је мултиплејер целу суштину.
 
Koristim walkthrough samo ako mi je bas potreban ili kad nemam vremena i zivaca da puno mozgam. Kod grafickih avantura mi skoro uvek treba. Dok nadjes koji ces objekt da iskombinujes sa kojim i na sta da ih upotrebis... ode zivotni vek.
 
Ovo je jako interesantna tema.
Kada saberem svoja iskustva u oblasti video igara, sve vise dolazim do zakljucka da je sve vise pristalica CHEAT-ova i gejmera koji koriste WALK TROUGH video pomagala.

Da li to kvari samu draz igre, prilikom njenog prelaska ili drugim FER igracima kvari zabavu i zelju za PRAVIM nadmetanjem..."da pobjedi bolji".

Ja nikada nisam koristio ni jedan CHEAT niti WALK TROUGH...volio bih da cijem vasa misljenja.

Uzivajte :ok:...

Definitivno bolji osecaj kada predjes igricu na finjaka, bolje se osecas.:D Ja doduse, kad koristim cheatove i walkthroughove trudim se da ih koristim sto manje...
 
Pitam se...sta je to sto natjera ljude da si sami pokvare draz igranja igre.
Ja je vidim u tome da je sam predjem...bez icije pomoci...iako me nekada USTOPA na duze vrijeme.

Da li ljudi zele da je sto prije predju ili nemaju zivaca da se zadrzavaju na jednov nivou?
 
Prvi korak se cini uglavnom usled tezine igre/nivoa, sledeci je prosto osecanje da mozes (da varas a da ne budes uhvacen i/ili da predjes igru bez imalo truda), onda ti nekako predje u naviku da cim dobijes novu igru potrazis i neki trainer za nju a posle nekog vremena mozda i shvatis da tako nesto nema smisla, pogotovo kad, kod vecine danasnjih igara, mozes snimiti (sacuvati) svoju poziciju u skoro svakom trenutku. Kazem mozda jer ne shvate to svi.
 
Pitam se...sta je to sto natjera ljude da si sami pokvare draz igranja igre.
Ja je vidim u tome da je sam predjem...bez icije pomoci...iako me nekada USTOPA na duze vrijeme.

Da li ljudi zele da je sto prije predju ili nemaju zivaca da se zadrzavaju na jednov nivou?
pa ja recimo nemam zivaca da isplim ceo okvir u kartonsku kutiju od zaklona iz akoga mi cuci protivnik i njemu nista:roll:
 

Back
Top