SPO: NASTAVITI AKCIJU "SABLJA"

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
Kriminalne grupe koje prete političkim atentatima svoje namere mogu da ostvare samo uz pomoć organizovane mreže nerasformiranih i nerazvlašćenih tajnih službi iz vremena vladavine Miloševićevog režima, kaže se u saopštenju SPO

2717.jpg

BEOGRAD - Srpski pokret obnove zatražio je danas nastavak akcije "Sablja" i upozorio da kriminalne grupe koje prete političkim atentatima svoje namere mogu da ostvare samo uz pomoć organizovane mreže nerasformiranih i nerazvlašćenih tajnih službi iz vremena vladavine Miloševićevog režima.
http://www.kurir-info.rs/vesti/spo-nastaviti-akciju-sablja-34268.php
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Овај би да и даље хапси по земљи Србији. Што не иде у родну Херцеговину и тамо хапси до миле воље.
Дилеја, одржао један небулозни говор 9.Маја на Равној гори и сада умишља да се нашироко вратио на политички сцену Србије. И ништа друго незна да нам каже ново осим: Милошевићеве тајне службе.
Изгледа да се после 9.Маја страшно уфућкао или га Дана потстиче да се поново глупира.
 
Poslednja izmena:
Ni ja ga bas ne varim al ovo sve je reko dobro .

I ja bi da sam vlast naredio da se pohapsi djubrad po zemlji Srbiji .

Sta ti imas protiv hapsenja kriminalnih grupa?

vuk draskovic participira u vlasti i ima jednog ministra u vladi,Srdjana Sreckovica. Covek govori kao da je u opoziciji. Nek sve to kaze svojim partnerima u vladi,dinkicu i tadicu. A pogotovu dacicu! Koga je optuzivao 90-ih za atentat na njega.
Covek je na nekim supstancama.
 
Interesantno...niko ga ne voli..ali sve što je rekao ikada obistinilo se...
ne vole ga doduše bivši komunisti,partijski drugovi.,zagovornici bratstva i jedinstva,poštovaoci lika i dela ćopavog ustaše broza ...ovi što se izvinjavaju tradicionalnim srpskim krvolocima itd.itd....
Interesantno koliko ih je...ali narod ko narod...:''nosi televizor umesto glave''...
 
Ni ja ga bas ne varim al ovo sve je reko dobro .
I ja bi da sam vlast naredio da se pohapsi djubrad po zemlji Srbiji .

Sta ti imas protiv hapsenja kriminalnih grupa?

Немам ја, ама баш ништа, против хапшења криминалних група али је ,,сабља'' врло глупа у погрешним рукама па уместо да се обрачунава са криминалцима, хапси политичке неистомишљенике. Па зар у ,,Сабљи Г-ђе Мићић'' нису похапшени погрешни људи ( а можда и намерно!) па потом пуштени и уз не баш малу одштету, исплаћени из буџета Србије.
И што би, ти и ја, плаћали такве глупости без значајне потребе и то само зато што је Вук болесно опседнут ,,Милошевићевим ДБ-ом'' .
 
Matori narkoman sa ludom zenom cija suluda ambicija je da dodje na celo BIA-e.
Prosto mi je neshvatljivo da jos ima onih koji mu veruju.

mogu da ostvare samo uz pomoć organizovane mreže nerasformiranih i nerazvlašćenih tajnih službi iz vremena vladavine Miloševićevog režima

Шта ћеш,сирома још живи у мрачним '90им.
Изгледа да се Дана слабо котира у БИА,јер мученик још није упућен у истину.Наиме,остатци мрачног режима су најближи сарадници садашњег.Његовог,демокрацијског.:mrgreen:
 

Back
Top