Redovan sex...

littlefoot

Aktivan član
Poruka
1.413
Drage moje prijateljice, vi koje ste u "čvrstim" rukama...
koliko vam je u vezi bitan redovan sex? I kako to ide kad vreme odmakne, veza otegne...


Izgleda da sam privlačna ljudima sa sexulanim problemima, jer mi se u poslednje vreme sve više ljudi žali. Što žene na muževe, onda muževi na žene.
Neko tu nekog stalno izbegava. Ne razumem ništa;)
Meni je i sam sex trenutno misaona imenica, a tek ne mogu da zamislim da imam stalno muško pored sebe, a da ga malo-malo ne štipnem za goozu:)
Ajde kad nemam sex, a kamoli redovan, bar da pričam o tome.... :wink:
 
littlefoot:
Drage moje prijateljice, vi koje ste u "čvrstim" rukama...
koliko vam je u vezi bitan redovan sex? I kako to ide kad vreme odmakne, veza otegne...


Izgleda da sam privlačna ljudima sa sexulanim problemima, jer mi se u poslednje vreme sve više ljudi žali. Što žene na muževe, onda muževi na žene.
Neko tu nekog stalno izbegava. Ne razumem ništa;)
Meni je i sam sex trenutno misaona imenica, a tek ne mogu da zamislim da imam stalno muško pored sebe, a da ga malo-malo ne štipnem za goozu:)
Ajde kad nemam sex, a kamoli redovan, bar da pričam o tome.... :wink:

Ja bi vam se stavio na raspolaganje ali u slucaju da i vama to konvenira javite se na oglas za posadu koji sam dao ( da nebude sumljivo!) :wink:
 
Da, zavisnost kao i svaka druga....
Ali ja mogu da budem takav baksuz da je to strašno, recimo, ne primećujem muža po nedelju dana a onda on ode na službeni put na dva dana a ja ne mogu da izdržim da se vrati, šaljem mu lascivne poruke, tražim baterije za mr good vibrations, preterujem u flertovanju sa komšilukom i poplašim svoje virtualne ljubavnike..... :roll:
 
apotekarka:
Da, zavisnost kao i svaka druga....
Ali ja mogu da budem takav baksuz da je to strašno, recimo, ne primećujem muža po nedelju dana a onda on ode na službeni put na dva dana a ja ne mogu da izdržim da se vrati, šaljem mu lascivne poruke, tražim baterije za mr good vibrations, preterujem u flertovanju sa komšilukom i poplašim svoje virtualne ljubavnike..... :roll:

Ha, ha.... To se i meni desava! Desava mi se da ni ne pomislim da sex po desetak dana, ali ako on slucajno otputuje - ja odlepim! Onda ide zivkanje telefonom, pohotne poruke u sred sastanka, kupovina spec. donjeg vesa... :shock: :shock:
 
apotekarka:
Da, zavisnost kao i svaka druga....
Ali ja mogu da budem takav baksuz da je to strašno, recimo, ne primećujem muža po nedelju dana a onda on ode na službeni put na dva dana a ja ne mogu da izdržim da se vrati, šaljem mu lascivne poruke, tražim baterije za mr good vibrations, preterujem u flertovanju sa komšilukom i poplašim svoje virtualne ljubavnike..... :roll:

pa ne mogu a da ne reagujem :roll:
 
Od 18 godine imam redovan sex! Na nedeljnom nivou!
Bila je jedna pauza od 3 meseca kada ga nije bilo! Tada nisam razmisljala o njemu! Ali posto sam navikla na redovan sex, kad se desi da ga nema 5 dana ja postajem uzasno agresivna i pomalo depresivna! U stvari ja kao ne razmisljam o sexu, al' cim se sex desi- ja vidim koliko mi je bio potreban! Potpuno me regenerise! Nisam u fazonu "daj sta das" ako nemas stalnog partnera ! Jer zeni treba mnogo vise od obicnog sexa! I stvarno se na zeni vidi da li je sexualno i emotivno "zbrinuta" ili nije! :wink:

ps. SEX je MNOOOOOOOOGO bitan! Za psiho-fizicko stanje coveka! I nikad ne bih mogla da budem sa nekim kome je manje bitan niti sa nekim ko ne ume posle duzeg niza godina da odrzi njegov KVALITET!
 
gost0707:
apotekarka:
Da, zavisnost kao i svaka druga....
Ali ja mogu da budem takav baksuz da je to strašno, recimo, ne primećujem muža po nedelju dana a onda on ode na službeni put na dva dana a ja ne mogu da izdržim da se vrati, šaljem mu lascivne poruke, tražim baterije za mr good vibrations, preterujem u flertovanju sa komšilukom i poplašim svoje virtualne ljubavnike..... :roll:

pa ne mogu a da ne reagujem :roll:

Fta sam rekla? :wink:
 
pa je.bi ga vidi se a mi shto nemamo sex se shetamo ruzne je l e pa pun mi je djoka toga ono nadji snagu u sebi ako nemash, i pitaj zasto nemash i idi ubij se poshto si ruzna, glupa, nezrela i ne privlacis nikog a onog koga bi privukla ne umesh i posto nisi dostojna i vredna SEXA amin
u pi. ma.
 
apotekarka:
Da, zavisnost kao i svaka druga....
Ali ja mogu da budem takav baksuz da je to strašno, recimo, ne primećujem muža po nedelju dana a onda on ode na službeni put na dva dana a ja ne mogu da izdržim da se vrati, šaljem mu lascivne poruke, tražim baterije za mr good vibrations, preterujem u flertovanju sa komšilukom i poplašim svoje virtualne ljubavnike..... :roll:
E stvarno si blesava, obozavam te :!: :!: :!: Ups, nemoj da pomislis da ti nudim :lol:
 
Ja sam se najpre jako plasila bilo kakvog odnosa, posebnog tog gubljenja nevinosti, valjda zato sto sam u takvom okruzenju bila, medjutim danas shvatam koiko je to lep osecaj, jer cesto masturbiram, mogu da zamislim tek kako je pravi sex! Ali ne mogu da nadjem pravu osobu za to! Ustvari momci koji mi se nude, s kojima sam se muvala ili muvam, su ubedjeni da sam ja jako iskusna :D Tacno, poznajem teoriju, ali praksu ne, i ponekad se bojim da ce to ispasti fuj i smesno :cry:
Pomoc!
 
Mnogo nas je:
Ja sam se najpre jako plasila bilo kakvog odnosa, posebnog tog gubljenja nevinosti, valjda zato sto sam u takvom okruzenju bila, medjutim danas shvatam koiko je to lep osecaj, jer cesto masturbiram, mogu da zamislim tek kako je pravi sex! Ali ne mogu da nadjem pravu osobu za to! Ustvari momci koji mi se nude, s kojima sam se muvala ili muvam, su ubedjeni da sam ja jako iskusna :D Tacno, poznajem teoriju, ali praksu ne, i ponekad se bojim da ce to ispasti fuj i smesno :cry:
Pomoc!

Ispada da te proganjam..., ali:

1. prema cemu? Umetnosti i sportu?
2. koliko sam shvatio: tako si mislila i o masturbiranju i vide se gde si sad dogurala :twisted: :twisted:
3. i jesi iskusna, ali sa sobom, a to je step one - najvazniji (kako da znas sta da trazis, ako ne znas sta...?)

Pzdrv
 
divlja-u-srcu:
Od 18 godine imam redovan sex! Na nedeljnom nivou!
Bila je jedna pauza od 3 meseca kada ga nije bilo! Tada nisam razmisljala o njemu! Ali posto sam navikla na redovan sex, kad se desi da ga nema 5 dana ja postajem uzasno agresivna i pomalo depresivna! U stvari ja kao ne razmisljam o sexu, al' cim se sex desi- ja vidim koliko mi je bio potreban! Potpuno me regenerise! Nisam u fazonu "daj sta das" ako nemas stalnog partnera ! Jer zeni treba mnogo vise od obicnog sexa! I stvarno se na zeni vidi da li je sexualno i emotivno "zbrinuta" ili nije! :wink:

ps. SEX je MNOOOOOOOOGO bitan! Za psiho-fizicko stanje coveka! I nikad ne bih mogla da budem sa nekim kome je manje bitan niti sa nekim ko ne ume posle duzeg niza godina da odrzi njegov KVALITET!
I sve to pronalaziš za max 5 dana?! :shock:
da nisi malo kontradiktorna?
 
divlja-u-srcu:
Od 18 godine imam redovan sex! Na nedeljnom nivou!
Bila je jedna pauza od 3 meseca kada ga nije bilo! Tada nisam razmisljala o njemu! Ali posto sam navikla na redovan sex, kad se desi da ga nema 5 dana ja postajem uzasno agresivna i pomalo depresivna! U stvari ja kao ne razmisljam o sexu, al' cim se sex desi- ja vidim koliko mi je bio potreban! Potpuno me regenerise! Nisam u fazonu "daj sta das" ako nemas stalnog partnera ! Jer zeni treba mnogo vise od obicnog sexa! I stvarno se na zeni vidi da li je sexualno i emotivno "zbrinuta" ili nije! :wink:

ps. SEX je MNOOOOOOOOGO bitan! Za psiho-fizicko stanje coveka! I nikad ne bih mogla da budem sa nekim kome je manje bitan niti sa nekim ko ne ume posle duzeg niza godina da odrzi njegov KVALITET!

o, pa mi smo to na istim talasnim duzinama 8) javi se kad god budes imala taj 'problemcic' :wink:
 

Back
Top