devil's threesome

mikelo90

Iskusan
Poruka
5.070
prica ide ovako: vec neko vreme imam kres kombinaciju sa jednom devojkom. iskljucivo seks, nikakve emocije. pre nekoliko dana mi je rekla da joj je oduvek bila fantazija seks sa dvojicom i manje-vise uslovila dalje nase 'druzenje' time da joj ispunim fantaziju. veceras sam celu pricu ispricao svom najboljem ortaku i bas me je iznenadila njegova reakcija, posto je predlozio da on bude drugi lik, kao da je to najnormalnija stvar :D

Sta vi mislite, jel bi trebalo da to odradimo? Da naglasim da nemam nikakve afinitete prema muskarcima, a siguran sam da nema ni ortak.
 
Poslednja izmena od moderatora:
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Devil's Threesome

prica ide ovako: vec neko vreme imam kres kombinaciju sa jednom devojkom. iskljucivo seks, nikakve emocije. pre nekoliko dana mi je rekla da joj je oduvek bila fantazija seks sa dvojicom i manje-vise uslovila dalje nase 'druzenje' time da joj ispunim fantaziju. veceras sam celu pricu ispricao svom najboljem ortaku i bas me je iznenadila njegova reakcija, posto je predlozio da on bude drugi lik, kao da je to najnormalnija stvar :D

Sta vi mislite, jel bi trebalo da to odradimo? Da naglasim da nemam nikakve afinitete prema muskarcima, a siguran sam da nema ni ortak.

Udri.
Za 20 godina vise ces se kajati zbog stvari koje nisi uradio, nego zbog onih koje jesi.
A tu ribu ionako nemas nameru da zenis, tako da ne vidim sta bi tu mogao da bude problem.
 
http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Devil's Threesome

prica ide ovako: vec neko vreme imam kres kombinaciju sa jednom devojkom. iskljucivo seks, nikakve emocije. pre nekoliko dana mi je rekla da joj je oduvek bila fantazija seks sa dvojicom i manje-vise uslovila dalje nase 'druzenje' time da joj ispunim fantaziju. veceras sam celu pricu ispricao svom najboljem ortaku i bas me je iznenadila njegova reakcija, posto je predlozio da on bude drugi lik, kao da je to najnormalnija stvar :D

Sta vi mislite, jel bi trebalo da to odradimo? Da naglasim da nemam nikakve afinitete prema muskarcima, a siguran sam da nema ni ortak.
pa ako je vec tako kako kazzesh, onda ne vidim razlog da ne uradish tako..
josh ako je uslovila??ccc :eek:
kuda ide ovaj svet :(
 
kakve veze ima ženidba sa bilo čime golube =I
valjda bi pre sve trebalo da se proba sa nekim do koga ti je stalo

Vidis da je decko s Balkana, njemu sigurno ima veze (jeste da moje pretpostavke iznosim kao cinjenice, ali sam spreman da polozim pare da je tako, samo treba da utvrdimo kvotu). :cool:
A s nekim koga volis treba probati skoro sve - granice utvrdjujemo sami, one su kod svakog razlicite, ali ipak postoje.
 
kontam da si sretan zbog gubljenja nevinosti sa drugom ali
zar je stvarno neophodno otvarati temu?

Ako ne mozes ozbiljno da shvatis temu, jednostavno je zaobidji. Je l' to toliko tesko?
Ostalima hvala na odgovorima. Izgleda da nisam bas dobro definisao problem: ne smeta meni toliko da to uradim, jer mi do nje i nije stalo, ali ne bih da posle ne mogu da pogledam drugara u oci.
 

Back
Top