Ona htela u Evropu...

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
..a ja išo Neđi popu...:rumenko::rumenko:

ona htela fensi face a ja Srbin s dna kace...:rumenko::rumenko:

Da li je uopšte moguća veza/brak između ljudi koji su potpuno drugačijeg vaspitanja i političkog mišljenja,mogu li liberalna devojčica i konzervativan mladić biti skladan par ?

jel ste imali slučajeva kada je politička orijentacija partnera uticala na vašu vezu ?
 
..a ja išo Neđi popu...:rumenko::rumenko:

ona htela fensi face a ja Srbin s dna kace...:rumenko::rumenko:

Da li je uopšte moguća veza/brak između ljudi koji su potpuno drugačijeg vaspitanja i političkog mišljenja,mogu li liberalna devojčica i konzervativan mladić biti skladan par ?

jel ste imali slučajeva kada je politička orijentacija partnera uticala na vašu vezu ?

teško
i pored najbolje volje, kad prva zaljubljenost prođe i upadnete u kolotečinu života, treba da ostane nešto što vas vezuje, a to su one stvari u kojima ste slični
sličan se sličnom raduje, uvek bilo i ostalo
 
па ако је политички идентитет тој особи доминантан и детерминише све остале
притом има обичај да дискриминише друге идентитете
онда не
све блаже варијанте могу
 
teško
i pored najbolje volje, kad prva zaljubljenost prođe i upadnete u kolotečinu života, treba da ostane nešto što vas vezuje, a to su one stvari u kojima ste slični
sličan se sličnom raduje, uvek bilo i ostalo

Ne slažem se. Dvoje zrelih ljudi sa već formiranim mišljenjem i stavovima ipak ljubav ili seks(u zavisnosti u kakvoj su vezi) stavljaju iznad svega pa i političkih razlika....pri tome naravno podrazumeva se da ne budu ostrašćeni....

liberalne devojke se najbolje ševe :rumenko::rumenko::rumenko::hahaha:
 
па ако је политички идентитет тој особи доминантан и детерминише све остале
притом има обичај да дискриминише друге идентитете
онда не
све блаже варијанте могу

znači bila bi sa mladim aktivistom SRS-a koji će uvažiti tvoje mišljenje i biti fin....a onda će vašem detetu pred spavanje recitovati Šešelja ? :hahaha:
 
evo, reče ti kolega Stroncijum :)
mi matori smo prošli sve te bolesti, pa ono... :D

a ja sam vam takođe objasnio da je vrlo moguće i vrlo izvodljivo ali samo ako volje ima....
ako je nema u startu,kao što je očigledno Vi komšinice nemate,onda naravno da je ne moguće :)

Ali,ako se potrudite i ljubav stavite iznad svega,uz uvažavanje i toleranciju i poštovanje drugoJačijeg mišljenja to je vrlo moguće.....
 
..a ja išo Neđi popu...:rumenko::rumenko:

ona htela fensi face a ja Srbin s dna kace...:rumenko::rumenko:

Da li je uopšte moguća veza/brak između ljudi koji su potpuno drugačijeg vaspitanja i političkog mišljenja,mogu li liberalna devojčica i konzervativan mladić biti skladan par ?

jel ste imali slučajeva kada je politička orijentacija partnera uticala na vašu vezu ?
Nema sanse...Razlicite osobe ce biti uvek razlicite.Cak i u sexu..mada je ovde sex nebitan..Treba,npr. sa budaletinom proziveti,ceo zivot.Ko je spreman na to?makar i sex bio vrhunski.
 
a ja sam vam takođe objasnio da je vrlo moguće i vrlo izvodljivo ali samo ako volje ima....
ako je nema u startu,kao što je očigledno Vi komšinice nemate,onda naravno da je ne moguće :)

Ali,ako se potrudite i ljubav stavite iznad svega,uz uvažavanje i toleranciju i poštovanje drugoJačijeg mišljenja to je vrlo moguće.....

pogrešan ti je tok misli :)
al ajde... objasniću ti jednom, uz kesicu gumenih bombona :D
 
a ja sam vam takođe objasnio da je vrlo moguće i vrlo izvodljivo ali samo ako volje ima....
ako je nema u startu,kao što je očigledno Vi komšinice nemate,onda naravno da je ne moguće :)

Ali,ako se potrudite i ljubav stavite iznad svega,uz uvažavanje i toleranciju i poštovanje drugoJačijeg mišljenja to je vrlo moguće.....

Znas li ti koliki bi to bio "prag tolerancije"?Taj prag niko nije jos preskocio.
 
..a ja išo Neđi popu...:rumenko::rumenko:

ona htela fensi face a ja Srbin s dna kace...:rumenko::rumenko:

Da li je uopšte moguća veza/brak između ljudi koji su potpuno drugačijeg vaspitanja i političkog mišljenja,mogu li liberalna devojčica i konzervativan mladić biti skladan par ?

jel ste imali slučajeva kada je politička orijentacija partnera uticala na vašu vezu ?

bio sam sam sa romkinjom, crnkinjom, albankom i jednom okorelom obozavateljkom bila klintona, sve su to bile predivne devojke...
 
Znas li ti koliki bi to bio "prag tolerancije"?Taj prag niko nije jos preskocio.

pa ja znam masu parova.....prag tolerancije ne mora biti visok,potrebno je samo uvažavanje,pa neće svaki dan pričati o politici ?!

jednostavno je...zamisli,ona je okorela LDPovka...brine o svim ugroženim kerušama,žutim mravima,pravima peddera,cunamiju na Mjanmaru.....a on je DSSovac,konzervativac i flegma,Kosovo je Srbija,Srbija među šljivama,kupujmo domaće.....

ali se vole,vole se ybt....moguće je!
 
pogrešan ti je tok misli :)
al ajde... objasniću ti jednom, uz kesicu gumenih bombona :D

Kao sto ti je rekla, najpre ide tolerancija, postovanje tudjeg misljenja, sposobnost da se sa nekim slozis da se ne slazete, a onda dolazi ljubav i sve ostalo.
Ljubav ne moze da se izbori sa onim sto tebe iz dubine duse nervira, povredjuje, drma ono u sta sustinski verujes i svojim postojanjem se ruga onome u sta se ti kunes
 
mudro zboriš al ovde ne govorimo o ne prirodnim koalicijama već ,,ne prirodnim,, odnosima :D

šta je sa onim da se suprotnosti privlače ?! :D
pa mogu suprotnosti da se privlace
al na neku kracu vremensku distancu,ne sporim
za nesto ozbiljnije ,meni je to malo verovatno jer brak i decurlija ne mogu da trpe politicka prepucavanja
a i ako je necega bilo ,vremenom bi nestalo
i samo jos vece sr,anje
:)
 

Back
Top