bivsi i bivse....

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......
 
Postavlja se pitanje sta znaci uspostaviti dobre odnose sa bivsim.
Ja sam sa svojima u dobrim odnosima, u onom smislu da kad se sretnemo nema nikakve gorcine. Ja im se iskreno obradujem i rado odem na drugarsko pice sa njima. Uvek mi je zanimljivo da vidim koliko se udaljio od onog momka koji je bio sa mnom u vezi.
Nismo sad neki drugari koji se cesto dogovaraju da zajedno posecuju neka mesta i zabavljaju se... ali verujem da do takvog razvoja nasih odnosa nije doslo zbog toga sto su nam zivoti krenuli razlicitim putevima, a cini mi se da bismo mogli biti dobri ortaci.
 
Namestilo se tako da su mi bivsi nedostupni... ko zna zasto je to dobro.....
Ne vidjam ih..... visa sila.....
Ponekad cujem glas o prvoj ljubavi...... cujem pita za mene....
Znam da cu ga sresti jednom.... namestice se okolnosti... iz mog je grada...
Sa njim, mogla bih biti prijatelj... sigurno....
Sa poslednjim ne..... ne jos uvek.... premalo je vremena proslo.... nije jos uvk kraj... pre kraj bez kraja...
Mislim da mozemo biti prijatelji sa bivsima, i to dobri prijatelji... vazno je samo da je proteklo dovoljno vremena.... za oprostiti....
 
Kako da budeš prijatelj sa nekim zbog koga patiš celog života...
Kako kad čuješ da je srećna sa drugim u životu,a ti jedino sa njom bio...
Kako kad boli svaka pesma koja te podseti na nju...
Za tu bolest,nema leka...
Od ljubavi do mržnje je tanka linija...
Prijatelji mogu biti samo oni koji se nisu iskreno i potpuno voleli dok su bili zajedno...
 
Poslednja izmena:
ja sam pokusala postati/ostati prijatelj sa nekim bivsim .... posto sam videla od drugih devojaka kako se aktivno druze sa bivsima (najfrendovi)... ok sam sa svima kada se sretnemo kao sto brunhilda kaze

i, nisam uspela.. niti sa jednim.. ne znam o cemu se radi... jednostavno- niko nece da se druzi sa mnom :mrgreen:


samo- jednog kada bih srela, koji je presao neke granice, presla bih na drugu stranu ulice!
 
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......

Nemam pojma,ne mogu zbog sadasnje jer zna sta se sve izdesavalo,mislim a i nije u redu to zbog nje da ja uspostavljam odnose sa bivsim djevojkama....Bivsi su bivsi,osim ako te veze nesto za njega ili nju tipa dijete....a ostalo sve...kak to se kaze :"Govna s Govnima!" Ebiga ako je jednom zaebao/la opet ce,sigurno je......
 
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......

Ja ne, a najvise me nervira kad me pitaju da ostanemo drugovi :poludeo:...to je zavrsena prica ako je zavrsena, meni je to pokusaj vracanja na staro i ja ako sam sa nekim raskrstila uopste sebe necu da dovodim u iskusenje da li cu moci da mu odolim.
Onda bi bilo normalno da taj bivsi predstavi svoju devojku i to bi trebalo da mi bude ok? Tesko da ne bih bila ljubomorna...
Bivsi su bivsi i tako treba da ostane :whistling:
 
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......

Oprez je neminovan uvek:) Dobar sam prijatelj sa bivšim, ali sa onim sa
kojim sam "delila so i vodu". Dakle, ako sam ga procenila kao dobrog
čoveka i vrednog moje pažnje, ne može posle razilaženja puteva da
odjednom postane nešto drugo. On je za mene prvo čovek, a takvima
sam na usluzi, naravno u okviru prijateljstva i dobrih međuljudskih odnosa :).
 
Oprez je neminovan uvek:) Dobar sam prijatelj sa bivšim, ali sa onim sa
kojim sam "delila so i vodu". Dakle, ako sam ga procenila kao dobrog
čoveka i vrednog moje pažnje, ne može posle razilaženja puteva da
odjednom postane nešto drugo. On je za mene prvo čovek, a takvima
sam na usluzi, naravno u okviru prijateljstva i dobrih međuljudskih odnosa :).

:) pa i ja tako mislim....ali, moze se desiti da se neko od nas zanese i iskopaju se stare rane...kad se kaze bivsi, ispadne da je bivsi, za sve a nekako mi je glupo da sa nekim ko me je upoznao sa celom porodicom i uveo u kucu, vise ne komuniciram.....,,
 
:) pa i ja tako mislim....ali, moze se desiti da se neko od nas zanese i iskopaju se stare rane...kad se kaze bivsi, ispadne da je bivsi, za sve a nekako mi je glupo da sa nekim ko me je upoznao sa celom porodicom i uveo u kucu, vise ne komuniciram.....,,

Pa šta, prošlo je vreme, zreli ste, odrasli ljudi, valjda ćete izaći na kraj sa par žaokica:lol:
 
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......

Hm...ovo mi je ‚‚već viđeno‚‚......ni sa jednim bivšim nisam ostala u kontaktu osim u jednoj prilici.....jedan bivši je toliko pokušavao da mi bude prijatelj posle svega i nikako nije mogao da razume da ja to ne želim...e sad koji mu deo nije bio jasan u rečenici ‚‚ne želim da budem prijatelj sa tobom posle svega....‚‚ nikad mi neće biti jasno...ali vremenom je shvatio hvala Bogu
52.gif
 
Hm...ovo mi je ‚‚već viđeno‚‚......ni sa jednim bivšim nisam ostala u kontaktu osim u jednoj prilici.....jedan bivši je toliko pokušavao da mi bude prijatelj posle svega i nikako nije mogao da razume da ja to ne želim...e sad koji mu deo nije bio jasan u rečenici ‚‚ne želim da budem prijatelj sa tobom posle svega....‚‚ nikad mi neće biti jasno...ali vremenom je shvatio hvala BoguPogledajte prilog 78954

:) i ja sam godinama pokusavala sa njim da ostanem ok i kad sam najzad :D odustala sad on insistira....kao igra macke i misa......:besna:
 
:) pa zasto bi ako je odmereno?....to samo znaci da on ceni kad neko ulozi truda za njega....lepo....:worth:

Umereno,naravno i nema nista skriveno
Zena pozove na fiksni i kaze dobar dan ovde ta i ta ko god da se javi
Ja to gledam ovako proveli su 5 godina zajedno verujem da su imali mnogo lepih trenutaka ali eto nije im se dalo ali to nije razlog da se gledaju popreko :)
 
:) i ja sam godinama pokusavala sa njim da ostanem ok i kad sam najzad :D odustala sad on insistira....kao igra macke i misa......:besna:

E vidiš to ti je ubitačano:dash:... u to kolo kad se uhvatiš načisto si nahebala..sad će da se igra ‚‚idi mi -dođi mi‚‚:roll:..verovatno mu dosadilo da pere sam gaće i čarape:lol:...šalim se naravno.... ali ne znam, vidi sama šta ćeš.:think:

ja ne bih.:neutral:
 
eto imam pitanje, jeste li sposobni da budete prijatelj sa bivsim ili bivsom koji su vas jako povredili????.....i da li to treba obnavljati kad ste doziveli toliko stresa u toj vezi???....ja sad imam sansu da se uspostavim dobre odnose sa bivsim ali nekako ne mogu da se oslobodim opreza.....kao da u svemu ima neke skrivene pretnje......

Inace, potpuno razumem ovo sto kazes da kao da u svemu ima neke skrivene pretnje i opasnosti.
Nisam bila u toj situaciji, ali tacno mogu da osetim to zaziranje, kao mali strah da cu se uvaliti u nesto sto mi nece prijati. Tako bar dozivljavam to sto si rekla o skrivenoj pretnji.
A ne znam sad sta da ti kazem, da li ignorisati to unutrasnje zaziranje ili ostati na oprezu. Mozda najbolje da njemu prepustis inicijativu, pa ako on bas zeli, neka se potrudi oko toga. Mada, i sama kazes da si i ti zelala da imate prisniji ili kakav vec odnos, intenzivniji ili slicno. Mozda se setis zbog cega si to zelela, pa opet dobijes volju za time.
 

Back
Top