mastanje

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.201
kako vidite svoj zivot,svrhu?u kom ste tripu...
da predjemo na glavnu stvar :twisted: da li imate osecaj da vam ovo nije mesto?da pripadate 2. svetu...

znaci mashtanje...sta vas razdrazuje,sta biste voleli...p.s.ja sasm stalno odsutna :wink:
 
Ja nemam pojma sta mi je svrha :( Samo znam da mi nije mesto ovde nego u vr. :( ili na kubi ako cemo nerealno nesto :lol:

Al u mislima.....ma ja nikad nisam ovde...uvek negde 'odem'...trenutno sam na Cubi naravno:D I plesem u 'La rosa Negra' sa Havijerom....I tako :D zaljubljena sam....(bolje da ne pricam dalje smejace mi se svi :oops: )
:oops: :oops: :oops: :oops: ko razume shvatice....samo nemojte sad da me prozivate

mashtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... 8) moj svet...odoh! :wink:
 
Ahhhh mashta!!!!!!!!! :( :( :( :cry:
Ne znam da li bi mogao bez toga!!! :cry:
To je neki moj beg od realnosti, svih s*r*a*nj*a i glooposti svakodnevice!!!
3pove menjam kako mi se cjefne!!!
Svoju svrhu moram priznati NE VIDIM!!!
Imam utisak da sam predorredjen za neke velike stvari koje ce se desiti u buducnosti npr. da napisem neko revolucionarno knjizevno delo, budem diktator (dobri diktator), da vodim revoluciju ili tako nesto...
Ali sudeci po trenutnom mom stanju, zaista sumnjam da ce se nesto tako desiti, pre cu zavrsiti pijan i izboden u nekom jarku ili tako nesto :cry: :cry: :cry:
Voleo bih zista mnogo stvari, ali najvise DA SE NISAM RODIO!!! :cry: ILLLLLIII...Da nije sve u mom zivotu ispalo onako kako jeste!!!!!
Ovako nisam cesto odsutan, ako jesam to je samo na koji minut, najcesce mastam u mraku pred spavanje!
 
Daaa..mastanje..naravno da mastam ali iskreno receno sve manjje.Barem manje o o nekim stvarima koje su mi pre bile preokupacija..Realno uvek sam mislila da ne pripadam ovde i mastala da sam rodjena nekih 60,70-ih.Ali sta imam od toga......promenicu ja svet jednog dana ,videcete :D
 
pazite sad ovo
svrha: da srusim hriscanstvo, da dokazem kako je postao zivot na Zemlji, da spasim svet od unistenja
naravno nista nije sigurno, ja mislim da je to moja svrha, ali nisam siguran
a sto se tice mastanja
...joj...
mastam da letim, to obozavam, mastam da je ... pored mene (zna doticna osoba na koga mislim, mozda i neko od vas pogodi ko je to nije tesko), mastam o svojoj buducnosti (kako cu da zivim na NZ, da imam kucu u planini i nigde nikog oko mene u krugu od 100km)
to je uobicajeno
ima tu jos nekih drugih stvari ali su manje bitne
npr
da odem da gledam Super bowl na Havajima i tako to
 
joGooOOD:
kako vidite svoj zivot,svrhu?u kom ste tripu...
moja svrha?...... nick mi kazhe. Chuvar Plamenova. sta cesh vishe od toga. Chuvam Vatru od idiota koji imaju hiljadu i jedan razlog da je ugase.

joGooOOD:
da predjemo na glavnu stvar :twisted: da li imate osecaj da vam ovo nije mesto?da pripadate 2. svetu...
moje mesto je definitivno u ovom svetu. Ako na nekom drugom svetu postoji Vatra, Ljubav, Zelja, Cheznja, Nemir, mesto mi je i u tom svetu.
 
Shinoda:
Keeper:
Chuvam Vatru od idiota koji imaju hiljadu i jedan razlog da je ugase.
A o kakvoj se tacno Vatri radi???
:?

:shock: ne znash?!.... 'ubi se :lol:
vatri koja pokrece svet. vatri koja tinja u svakom manje-vishe i podstiche svet, ukratko, na promene, na kretanje, na bezbroj nachina. kad budes imao filozofiju i razradjivao Hipokrata kascje ti se samo, ovako me nishta necjesh razumeti :)
 
Keeper:
Shinoda:
Keeper:
Chuvam Vatru od idiota koji imaju hiljadu i jedan razlog da je ugase.
A o kakvoj se tacno Vatri radi???
:?

:shock: ne znash?!.... 'ubi se :lol:
vatri koja pokrece svet. vatri koja tinja u svakom manje-vishe i podstiche svet, ukratko, na promene, na kretanje, na bezbroj nachina. kad budes imao filozofiju i razradjivao Hipokrata kascje ti se samo, ovako me nishta necjesh razumeti :)
oooo!!!I see!!! :wink:
Pa dobro necu da te smaram da mi objasnjavas preterano, ima vremena...
Sad cu ja jos malo pa biti maturant, jos samo 3 godine :lol: :lol: :lol:
 
Za pocetak, prenecu ovde ono sto sam napisala u svoj dnevnik pre neki dan, tacnije, na svoj rodjendan. Dakle...
,,Pre tacno 16 godina, na svet je dosla jedna bebica crne kose. I 16 dugih godina, ona luta po ovom svetu, doduse, vise nije crna, boju kose izmenjala joj je, vise puta, Majka Priroda licno. Ali sto se mene tice, nije morala uopste da izlazi napolje, u ovaj morbidni kostur i senku od sveta. Znate zasto? Zato sto je zivot pi*ka i kucka!!! Da nije rodjena, ona to nikad ne bi saznala. A ovako mora da luta i pusta da je taj isti zivot nemilosrdno bacaka i udara.''
OK, previse pesimisticno i mracno, znam, ali tako sam se u tom momentu osecala.
Onda, ide SMS poruka (ustvari, vise njih, sklopljeno u celinu), koju sam poslala drugu (da, Sasha... he's the one...) u noci izmedju 30. septembra i 1. oktobra, tacnije, odmah posle ponoci:
,,Uh... upravo je proslo 3/4 godine. Kako se zove strah od vremena? Ja ga imam... :('' , na sta mi je on odgovorio da sam luda, jer se samo stari ljudi plase vremena. I tu ide ta ogromna poruka...
,,Ali, zar se ti sa 16, eto, skoro 17, ne osecas matoro? Ja da, zato sto nisam jos nista uradila u zivotu. Nisam napisala knjigu, nisam nista stvorila, nisam rodila decu (daleko od toga da zelim uskoro da postanem necija mama), nisam ostavila trag na ovom svetu, a to zelim, jer mi se ne svidja ideja da zivimo da bismo umrli.''
Eto...
A sto se mastanja tice, mastam i to mnogo, i znam da to nije dobro, bar u mom slucaju, jer se ponekad toliko uzivim, pa se kasnije mnogo razocaram, kad se na javi ne desi isto, ili slicno, kao u mojim tripovima... Trenutno mastam o ekskurziji, na koju cak i ne znam da li cu ici... A i ako budem isla, dzabe mi je, jer, koliko god optimisticna bila, jednostavno znam da se nece ispuniti... :roll: :(
 
Electra:
,,Uh... upravo je proslo 3/4 godine. Kako se zove strah od vremena? Ja ga imam... '' , na sta mi je on odgovorio da sam luda, jer se samo stari ljudi plase vremena. I tu ide ta ogromna poruka...
,,Ali, zar se ti sa 16, eto, skoro 17, ne osecas matoro? Ja da, zato sto nisam jos nista uradila u zivotu. Nisam napisala knjigu, nisam nista stvorila, nisam rodila decu (daleko od toga da zelim uskoro da postanem necija mama), nisam ostavila trag na ovom svetu, a to zelim, jer mi se ne svidja ideja da zivimo da bismo umrli.''

ako ti nesto znaci....isto se osecam :( a mladja sam........vreme tako brzo prolazi :cry: svaki dan treba da nam bude poseban,da svakog dana uradimo nesto sto ce ostati posle......da svaki dan bude kao zadnji kazu.....bojim se da cu se ubrzo porbuditi sa nekih 70 god. i reci sebi 'pogledaj unazad,sta si ti uradila u zivotu?NISTA!'...i to me stalno muci....zato i ne volim moj rodjendan!mrzim kad mi je rodjendan... :( bas sam cudna...
Ja se osecam matoro sa 14!......
ali nemojte pogresno da shvatite,ne plasim se SMRTI...zelim da umrem mlada,anyway,ali plasim se da nista bitno necu uraditi,i da ce mi ovaj jedan dragoceni zivot proci uzalud... :cry: .....
 
Da,ali kada tako pocnete da kukate kako vam je proslo 3/4 zivote i slicno,nije mi bas lepo...

Vreme kao vreme... Prolazi...
Glupo je iskoristi to vreme u strahu... ;)
 
Imagine

--------------------------------------------------------------------------------


Imagine there's no heaven,
it's easy if you try.
No hell below us,
above us only sky.
Imagine all the people
living for today.

Imagine there's no countries,
it isn't hard to do.
Nothing to kill or die for,
and no religion too.
Imagine all the people
living life in peace.

You may say I'm a dreamer
but I'm not the only one.
I hope someday you'll join us
and the world will live as one.

Imagine no possessions,
I wonder if you can.
No need for greed or hunger,
a brotherhood of man.
Imagine all the people
sharing all the world.

You may say I'm a dreamer
but I'm not the only one.
I hope someday you'll join us
and the world will live as one.



to je otprilike to...to je taj svet u kome JA zivim...barem u kome bih zelela da zivim...
 
Moon Child:
ako ti nesto znaci....isto se osecam :( a mladja sam........vreme tako brzo prolazi :cry: svaki dan treba da nam bude poseban,da svakog dana uradimo nesto sto ce ostati posle......da svaki dan bude kao zadnji kazu.....bojim se da cu se ubrzo porbuditi sa nekih 70 god. i reci sebi 'pogledaj unazad,sta si ti uradila u zivotu?NISTA!'...i to me stalno muci....zato i ne volim moj rodjendan!mrzim kad mi je rodjendan... :( bas sam cudna...
Ja se osecam matoro sa 14!......
ali nemojte pogresno da shvatite,ne plasim se SMRTI...zelim da umrem mlada,anyway,ali plasim se da nista bitno necu uraditi,i da ce mi ovaj jedan dragoceni zivot proci uzalud... :cry: .....

Sve te razumem... jedino ne bih volela da umrem mlada :D ali i ono za rodjendan... bas tako... :(
 
Moon Child:
Ja nemam pojma sta mi je svrha :( Samo znam da mi nije mesto ovde nego u vr. :( ili na kubi ako cemo nerealno nesto :lol:

Al u mislima.....ma ja nikad nisam ovde...uvek negde 'odem'...trenutno sam na Cubi naravno:D I plesem u 'La rosa Negra' sa Havijerom....I tako :D zaljubljena sam....(bolje da ne pricam dalje smejace mi se svi :oops: )
:oops: :oops: :oops: :oops: ko razume shvatice....samo nemojte sad da me prozivate

mashtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....... 8) moj svet...odoh! :wink:

Eee, moj tata je trenutno na Cubi... koji srecnik... ima neki kongres i tako to... pa kad se cujemo kaze da je tamo kao na filmovima... Hocu i ja na Cubu...
 
Electra:
Moon Child:
ako ti nesto znaci....isto se osecam :( a mladja sam........vreme tako brzo prolazi :cry: svaki dan treba da nam bude poseban,da svakog dana uradimo nesto sto ce ostati posle......da svaki dan bude kao zadnji kazu.....bojim se da cu se ubrzo porbuditi sa nekih 70 god. i reci sebi 'pogledaj unazad,sta si ti uradila u zivotu?NISTA!'...i to me stalno muci....zato i ne volim moj rodjendan!mrzim kad mi je rodjendan... :( bas sam cudna...
Ja se osecam matoro sa 14!......
ali nemojte pogresno da shvatite,ne plasim se SMRTI...zelim da umrem mlada,anyway,ali plasim se da nista bitno necu uraditi,i da ce mi ovaj jedan dragoceni zivot proci uzalud... :cry: .....

Sve te razumem... jedino ne bih volela da umrem mlada :D ali i ono za rodjendan... bas tako... :(

:tuzan_smajli_koji_namiguje:
 

Back
Top