Вашингтон планира нове ратове

RSmusliman

Domaćin
Poruka
3.743
Када је министар одбрасне САД Роберт Гејтс рекао да „успех у будућим ратовима зависи од успеха у ратовима које данас водимо“, није прецизирао које је „будуће“ ратове имао у виду, али се у извештају Пентагона наводи да је победа САД у Ираку и Авганистану тек „први корак ка постизању стратешких циљева“.


http://www.in4s.net/drugi-pisu/67-drugi-pisu/18450-2010-05-14-21-28-21
 
amerika se sve vise ponasa kao kockar koji gubi sve vece svote...ide na sve ili nista...racio je sve manje prisutan...

Питање је у каквом је стању рацио "остатка света" ... мислим, ако је 5 милијарди људи спремно да трпи једног силеџију (коловођу), онда је амерички рацио одговарајући ситуацији... :neutral:
 
Питање је у каквом је стању рацио "остатка света" ... мислим, ако је 5 милијарди људи спремно да трпи једног силеџију (коловођу), онда је амерички рацио одговарајући ситуацији... :neutral:

ee to jeste dobro pitanje koje se moze svesti na manji okvir...kakav je racio u srbiji kad vidi da mu drzava svakog dana sve manje lici na drzavu a narod ne reaguje...isto je i na globalnom nivou...
 
Pa zemlja snage i ozbiljnosti SAD-a mora da planira eventualne buduće konflikte. Ne vidim ništa iznenađujuće u tome da je rat protiv Irana ili Severne Koreje već do detalja isplaniran.

Što se Američkih motiva, metoda i ciljeva tiče:
democracy_will_come_to_you.jpg
 
Pa zemlja snage i ozbiljnosti SAD-a mora da planira eventualne buduće konflikte. Ne vidim ništa iznenađujuće u tome da je rat protiv Irana ili Severne Koreje već do detalja isplaniran.

Što se Američkih motiva, metoda i ciljeva tiče:
democracy_will_come_to_you.jpg



Iz tvojih usta u božije uši.

Valjalo bi ako bi odmah započela neku novu agresiju ...... brže će mo da odgledamo kako pada zvezda padalica.
 
Pa zemlja snage i ozbiljnosti SAD-a mora da planira eventualne buduće konflikte. Ne vidim ništa iznenađujuće u tome da je rat protiv Irana ili Severne Koreje već do detalja isplaniran.

Što se Američkih motiva, metoda i ciljeva tiče:
democracy_will_come_to_you.jpg
Svako planiranje rata protiv Severne koreje mora da ukljucuje i nuklearnu pecurku iznad Seula i Okinave.
 
..njihov cilj su Kina i Rusija ali su ga izduvali onim bednim pokusajem u Gruziji, zatim su sada zglajznuli sa Ukrajinom..Tajvan ne daje neke rezultate...dakle prsli su..jos samo da se evropljani iscupaju i pa-pa...

nikad te hulje ne bi smele da udare na bilo koju zemlju koja bi mogla da im uzvrati..barem iole ozbiljno..o rusiji i da ne govorimo
 
Када је министар одбрасне САД Роберт Гејтс рекао да „успех у будућим ратовима зависи од успеха у ратовима које данас водимо“, није прецизирао које је „будуће“ ратове имао у виду, али се у извештају Пентагона наводи да је победа САД у Ираку и Авганистану тек „први корак ка постизању стратешких циљева“.


http://www.in4s.net/drugi-pisu/67-drugi-pisu/18450-2010-05-14-21-28-21

Нормална изјава једног нормалног државника једне озбиљне државе, зна човек да је увек било ратова и да ће их бити, е сад што ми имамо болесне политичаре који причају да војска више никад неће ратовати то је друга ствар.
 
Нормална изјава једног нормалног државника једне озбиљне државе, зна човек да је увек било ратова и да ће их бити, е сад што ми имамо болесне политичаре који причају да војска више никад неће ратовати то је друга ствар.
Није он човек. А ми имамо дебиле који гласају за тешко болесноумне политичаре, зато имамо катастрофалну власт.
 

Back
Top