Daleko bilo !

gost 214384

Veoma poznat
Poruka
10.503
Sad baš gledam neke slike raznih životinja, i kapiram da su mužjaci uglavnom raskošniji od ženki...
I nešto se mislim, ko bi bio jači a ko lepši pol kada bi i mi ljudska bića bili prinudjeni da ličnu higijenu održavamo na način na koji to obavljaju životinje... da se trebimo, bištemo čupamo zubima dlake, da ližemo ... šta već treba da se oliže...

Da li bi bilo zagledanja, merkanja, muvanja ... ili bi njuškali jedni za drugima, pa ko ostavi jaču koncentraciju ličnog mirisa, taj je pobedio...

:sad2:
 
Poslednja izmena:
Pa mi se u stvari njuskamo, samo sto to ne radimo direktno i ocigledno kao zivotinje, ali definitivno treba da ti se (cesto vrlo ne svesno) svidi neciji (prirodni) miris da bi bilo tzv. hemije.
 
Sad baš gledam neke slike raznih životinja, i kapiram da su mužjaci uglavnom raskošniji od ženki...
I nešto se mislim, ko bi bio jači a ko lepši pol kada bi i mi ljudska bića bili prinudjeni da ličnu higijenu održavamo na način na koji to obavljaju životinje... da se trebimo, bištemo čupamo zubima dlake, da ližemo ... šta već treba da se oliže...

Da li bi bilo zagledanja, merkanja, muvanja ... ili bi njuškali jedni za drugima, pa ko ostavi jaču koncentraciju ličnog mirisa, taj je pobedio...

:sad2:

Ma znaš šta je super kod životinja? Nema ljubomore, posesivnosti, patologije i nekontrolisane agresije. Gde si videla da je lav pretukao lavicu na mrtvo ime jer joj je zagorela antilopina butka? Ili da muška-zebra zvoca ženskoj zebri "Što si ceo dan zujala po gradu umesto da mi ispeglaš štraftasto košuljče, kako sad da idem ovako izgužvan!"....:roll:
 
@ pile

pa to...
kako bi bilo sve jednostavno.
da li ima spušteno dupe ili tvrdo visoko - pih
o sisama da ne pričam, što više visećih, to bolje :mrgreen:
što veće nokte - e to je brrr ... dok ne pistane ...
kako joj stoji krzno ? buhaha ...
frizura ... kikikiki
 
Sad baš gledam neke slike raznih životinja, i kapiram da su mužjaci uglavnom raskošniji od ženki...
I nešto se mislim, ko bi bio jači a ko lepši pol kada bi i mi ljudska bića bili prinudjeni da ličnu higijenu održavamo na način na koji to obavljaju životinje... da se trebimo, bištemo čupamo zubima dlake, da ližemo ... šta već treba da se oliže...

Da li bi bilo zagledanja, merkanja, muvanja ... ili bi njuškali jedni za drugima, pa ko ostavi jaču koncentraciju ličnog mirisa, taj je pobedio...

:sad2:

Pa to i jeste prirodna bit privlačenja, samo što smo mi ljudi to izgubili..sad se pokrivamo raznim veštačkim mirisima i odajemo lažnu predstavu suprotnoj strani.;)
 

Back
Top