девизе....девизе......

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
Е сада ми је јасно зашто је онако хитно Јелашић поднео оставку:


Вести дана - петак, 14. мај 2010. 22:22RSS
piksel.gif




Evro u ponedeljak probija barijeru od 100 dinara, kurs-100,25

Блиц - Пре 4 сата Dinar će u ponedeljak, 17. maja, oslabiti prema evru za 0,28 odsto i zvanični srednji kurs će prvi put preći 100 dinara za jedan evro i iznosiće 100,2590 dinara.
To je najniža vrednost dinara od uvođenja evra, objavila je Narodna banka Srbije (NBS).
Beta​





Uploaded with ImageShack.us
 
Poslednja izmena:
Нажалост,жути лопови су успели да паћеницима у Србији продају рог за свећу и убеде их да ће увести монетарну дисциплину.То су могли да верују само наивци,пошто тога у Србији реда никад није било,увек нас је власт крала а нико није због тога заглавио смртну казну.
 
Нажалост,жути лопови су успели да паћеницима у Србији продају рог за свећу и убеде их да ће увести монетарну дисциплину.То су могли да верују само наивци,пошто тога у Србији реда никад није било,увек нас је власт крала а нико није због тога заглавио смртну казну.

jedino se stednjom moze izaci iz krize. evo cujem da ce hrvatska smanjiti penzije za 10% nepopularna mera, ali mislim da ce dati rezultate.
 
ubismo se od izvoza...daj budale da izvozimo,bicemo ekonomski najjacha drzhava na planeti!



Od juče svi uživamo blagodeti izvoza od 5 milijardi evra hrane a koga je uopšte briga što 700.000 stranovnika Srbije gladuje, ali sve je to u višem cilju iskorenjivanja gladi u svetu, kaže tadići.

Najbolje bi bilo da izvozimo, tadiće, DS-ovce, demokrate, jer u tome je najbolja zarada. Ne treba zaboravitzi da su oni svi redom experti i njihova vrednost daleko je veća od obične stoke.

Jedan magarac kao tadići trebalo bi da dobije na licitaciji vrednost prave palmine žirafe a razlika u kilaži je više nego enormna. Mulu dinkićija mogli bi da zamenimo za pravog pravcatog čistokrvnog arapskog konja a njegoa vrednost je najmanje adekvatna mesečnom iznosu bačene gomile evra kojima se čuva dinar od propadanja.

Ja sam sebi dao samo malo slobode da raspravljam o ekonomili, uvozu i izvozu jer bi samo u ova dva slučaja uštedeli Srbiji mesečno bar 300-400 miliona evra a to nisu male pare.
 
Poslednja izmena:
"девизе....девизе......"

Ових дана неко ми рече да људи у одређеним деловима Београда (поред аутопута) продају бензин у флашама :eek: зна ли неко јел' то тачно? :eek: (Ово није Драгош прес :lol:, стварно сам чула то и не могу да верујем!)

Бензин у флашама, "девизе, девизе" на улицама, шта је следеће? :think:
Хоћемо ли постати милијардери од Млађиних бесплатних акција? :mrgreen: :lol:
 
"девизе....девизе......"

Ових дана неко ми рече да људи у одређеним деловима Београда (поред аутопута) продају бензин у флашама :eek: зна ли неко јел' то тачно? :eek: (Ово није Драгош прес :lol:, стварно сам чула то и не могу да верујем!)

Бензин у флашама, "девизе, девизе" на улицама, шта је следеће? :think:
Хоћемо ли постати милијардери од Млађиних бесплатних акција? :mrgreen: :lol:


Posle Grčke,nasilje na ulicama Rumunije i Irske
http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=2330
 

Back
Top