Predlog ???

Poruka
23.131
:orkestar:

Chujte i pochujte :orkestar:

PREDLAZEM !!!!

Predlazem da se ova tema ostavi za "kanalisanje" negativne energije glede politichara svih boja i vera ???! Zbog sve vece ekonomske krize ,te kilavosti (bahatosti) politichke "elite" bilo bi pozeljno da se na ovoj temi poshteno ispljuje ta lopovska , belosvetska banda (nevezano iz koje su zemlje ,regije,partije...)
Bolje da se ispljuju ovde , nego da dodje do RL kontakta :per:
Znachi tema samo za pljuvachinu po politicharima , a ne po forumashima?!!!!!!!
Sta kazete za predlog (korisnici+moderatori) ???:think:
 
Stupid%20thread.gif
 
:orkestar:

Chujte i pochujte :orkestar:

PREDLAZEM !!!!

Predlazem da se ova tema ostavi za "kanalisanje" negativne energije glede politichara svih boja i vera ???! Zbog sve vece ekonomske krize ,te kilavosti (bahatosti) politichke "elite" bilo bi pozeljno da se na ovoj temi poshteno ispljuje ta lopovska , belosvetska banda (nevezano iz koje su zemlje ,regije,partije...)
Bolje da se ispljuju ovde , nego da dodje do RL kontakta :per:
Znachi tema samo za pljuvachinu po politicharima , a ne po forumashima?!!!!!!!
Sta kazete za predlog (korisnici+moderatori) ???:think:
da probamo dok nam nestane pljuvačke :hahaha:
 
:orkestar:

Chujte i pochujte :orkestar:

PREDLAZEM !!!!

Predlazem da se ova tema ostavi za "kanalisanje" negativne energije glede politichara svih boja i vera ???! Zbog sve vece ekonomske krize ,te kilavosti (bahatosti) politichke "elite" bilo bi pozeljno da se na ovoj temi poshteno ispljuje ta lopovska , belosvetska banda (nevezano iz koje su zemlje ,regije,partije...)
Bolje da se ispljuju ovde , nego da dodje do RL kontakta :per:
Znachi tema samo za pljuvachinu po politicharima , a ne po forumashima?!!!!!!!
Sta kazete za predlog (korisnici+moderatori) ???:think:
Ro se ionako radi na svim otvorenim tremama, tako da jedna vise i ne mora da postoji..

Jedini uslov da tema opstane jeste da je zalepe....

Pokaj se
:pop:
 
Ma da bre, nije ovo Titino vreme da se ne sme na vlast reci nista..

Sta mi ko moze ako kazem da Boris Tadic, ne valja, ili da vlast ne valja..

Ako cemo psoteno, ni jedna vlast ne valja, i sta sad..
Sad ce neko da me posalje na goli otok, ili nesto drugo..

Koliko su vas istravili ovde na forumu, da ne smete da kazete ni rec na vlast..

Ne razumem..

Pokaj se
:pop:
 
Ma da bre, nije ovo Titino vreme da se ne sme na vlast reci nista..

Sta mi ko moze ako kazem da Boris Tadic, ne valja, ili da vlast ne valja..

Ako cemo psoteno, ni jedna vlast ne valja, i sta sad..
Sad ce neko da me posalje na goli otok, ili nesto drugo..

Koliko su vas istravili ovde na forumu, da ne smete da kazete ni rec na vlast..

Ne razumem..

Pokaj se
:pop:

Evo ja imam predlog ?!
Idi na stranicu od "Tabloida"(oni ga ekstreeeemno poshtuju i vole) i uzmi bilo koji tekst o njemu pa postavi kao temu (sa linkom naravno) ?!
 
Ne razumem to...

Ja na forumima volim i zelim da iznesem licni stav na temu koju zelim da komentarisem, nemam praksu da kopiram bilo cije tekstove da bi ih neko komentarisao..
Prema tome, tabloidi, trte, mrte, i sllicne stvari mi jednostavno ne daju motiv da pisem bilo sta..

Ponovicu, ako je BoTa za nesto kriv, i kad nesto nije uradio da valja, ja javno kazem, BoTa ne valja,. isto vazi i za sve ostale..
To sam nekim novinskim clancima, ili slicnim stvarima ne cini mije misljenje niti deo mene kao komentatoia nekog desavanja..

Sve sto napism ovde, je uvek i licno moj stav....
Prema tome, dabome...

Pokaj se
:pop:
 
Kako bre sankcionisu????
Koga, na koji nacin, ???
Ako vi smatrate sankcijama nekakve zute kartone, C1 i slicna upozorenja, te banove, onda ce BoTa da vlada dozivotno, zesce nego Tile svojevremeno..
Kad ste se uplasili ovakvih "sankcija", sta bi tek trebalo da pomislim da neko pokrene revoluciju, zavukli bi se u misije rupe..

Neverovatno..

Pokaj se
:pop:
 

Back
Top