Proizvodni menagement, pa dalje...???

posle zavrsenih trogodisnjih studija proizvodnog menadzmenta mozes da upises magistarske studije i to me iz bilo koje oblasti menadzmenta. Ja ti preporucujem da pogledas sajt fon-a, zaista ima puno
dobrih usemerenja kako za magistarske tako i za specijalisticke studije koje traju godinu dana.
Takodje, probaj da nabavis informacije sa Tehnickog fakulteta iz Bora koji ima smer industrijski menadzment i organizuje postdiplomske studije u 8 usmerenja (upravljanje projektima, proizvodnji menadzment, informatika, upravljanje kvalitetom... ne mogu vise da se setim)
U svakom slucaju srecno :D
 
zoranpetrovic84:
Kako posle 3 godine moze da magistrira?
Po Bolonjskoj deklaraciji, studenti koji zavrse visu skolu koja traje tri godine, imaju pravo na magistarske studije ali ne i na doktorate, dok studenti koji zavrse fakultet u trajanju od 4 godine mogu upisati magistarske a potom i doktorske studije.
Razlika je u tome sto ce oni koji su zavrsili trogodisnje studije imati magistarske u trajanju od 2 godine, a oni sa cetvorogodisnjim studijama magistarske studije u trajanju od godinu dana.
Nadam se da sam vam malo pojasnila.
 

Back
Top