Primereno

ja spadam u onu grupu zena koju firma na garderobi ali uospte ne ineteresuje
mene uopste nije blam d akazem da sma mnoge stvari koje imama i koje volim i koje nosim...kupila na pijaci ili kod kineza
price o kvalitetu su mi prosto smesne,,,s obzirom na cinjenicu da vecinu stvari prave kinezi,,,za razlicite poslodavce i u skladu sa tim idu i renomirane marke.....a pripadam nekom srednjem sliou Srbije koja znaci sebi moze da priusti ,,skupe,, krpice..stvarno sam polu zena...za krpicu mi je tesko izvuci lovu..kad je krpica z a mene da je to cudo jedno...dok za klince mi nije tesko...volim sto mi ni muz ne spada u te ,,markirane,, i ,,kvalitetne,,.....uvek sam se pitala cemu to....u cemu je tajna firmi..krpa ko krpa....no..naravno da svako ima svoje izbore u zivotu...mislim nemam ja nista protiv da ljudi bacaju lovu za firmirane stvari..njihov problem
uvek sam za pre da odem do Temrina..to je blizu NS i tamo kupim neke lepe farke za smesnu cenu nego da odem u Beneton i platim farmerice za cenu od koje me boli glava
ali za hranu zato nista mi nije tesko ni da uradim a ni skupo da kupim
cak i kod frizera idem retko..sama svoj majstor
imam cipele koje sam nosila kad sam bila trudna sa srednjim klincem koji ce sad 14 godina...bebironke i jos uvek ih nosim...da li treba da se brinem kakva sam zena

...sem ovih bebrironki....mogu da potpisem skoro sve gore navedeno...:heart:

Ne moraš da brineš ič, i ja imam dosta stvari koje su kupljene za smešne pare ili sam šila sama, a nađe se i ponešto firmirano kupljeno na rasprodajama

...evo jos jedne takve..hehe...ja jednino ne sijem, i nemam nikog ko bi mi sasio
sta mi se dopada, a da me pri tom ne odere..tako da sam vam slicna skroz....
...i kinezi i pijace, i rasprodaje...sve dolazi u obzir, ako se meni dopada, ako procenim
da je dovoljno dobro, da ce trajati dovoljno dugo za TE pare...odlicno, ako naletim
na neku rasprodaju gde mogu da uzmen lep komad odece, a da pri tome sama sebe
ne pojdem, sto dadoh te pare...jos bolje.......:lol:
 
...sem ovih bebrironki....mogu da potpisem skoro sve gore navedeno...:heart:



...evo jos jedne takve..hehe...ja jednino ne sijem, i nemam nikog ko bi mi sasio
sta mi se dopada, a da me pri tom ne odere..tako da sam vam slicna skroz....
...i kinezi i pijace, i rasprodaje...sve dolazi u obzir, ako se meni dopada, ako procenim
da je dovoljno dobro, da ce trajati dovoljno dugo za TE pare...odlicno, ako naletim
na neku rasprodaju gde mogu da uzmen lep komad odece, a da pri tome sama sebe
ne pojdem, sto dadoh te pare...jos bolje.......:lol:

uf pade mi kamen sa srca...reko sad kad me zene rastrgnu:D
 
uf pade mi kamen sa srca...reko sad kad me zene rastrgnu:D

..ahaaa...kako da ne...pa svaka druga stvar koju imam, kupljenu regularno u
prodavnici..ima etiketu na kojoj pise proizvedeno u Kini, Tajlandu, sta ja znam
gde sve.....

..inace sto se tice ovih nasih kineza....znam slucaj da je zena dosla ovde
iz Amerike...i kupovala tasne, cipele, svasta jos nesto..da nosi tamo, kaze
to je tamo preskupo........ajde nije uzimala one plastikance...ali opet:think:

..ako moze jeftinije, zasto bi platila skuplje...:dontunderstand:
 
..ahaaa...kako da ne...pa svaka druga stvar koju imam, kupljenu regularno u
prodavnici..ima etiketu na kojoj pise proizvedeno u Kini, Tajlandu, sta ja znam
gde sve.....

..inace sto se tice ovih nasih kineza....znam slucaj da je zena dosla ovde
iz Amerike...i kupovala tasne, cipele, svasta jos nesto..da nosi tamo, kaze
to je tamo preskupo........ajde nije uzimala one plastikance...ali opet:think:

..ako moze jeftinije, zasto bi platila skuplje...:dontunderstand:

ma jashta......ja sad gledam jednu haljinicu,,,idem oko nje kao macka oko slanine
nije stvar u ceni..bas je ono cena super povoljna.....vec mislim da je previse za mlade:(...ajoj sto bih je kupila..pa makar je samo na moru nosila...tamo i one babetine od 100 godina nose svasta,,a ja sam ipak duplo mladja od njih:rotf:
joj da l da da ili da ne ....a? da kupim? smrc...primer neprimerene haljine za moje godine ajmeeeeeeee
 
ma jashta......ja sad gledam jednu haljinicu,,,idem oko nje kao macka oko slanine
nije stvar u ceni..bas je ono cena super povoljna.....vec mislim da je previse za mlade:(...ajoj sto bih je kupila..pa makar je samo na moru nosila...tamo i one babetine od 100 godina nose svasta,,a ja sam ipak duplo mladja od njih:rotf:
joj da l da da ili da ne ....a? da kupim? smrc...primer neprimerene haljine za moje godine ajmeeeeeeee


...ma, kupi, sta te bas briga...eto kao sto si sama rekla nosices je bar na moru...ili
po kuci i oko kuce...a posle kad se osmelis i negde dalje....:zper:

..znaci da...:ok:
 
ma jashta......ja sad gledam jednu haljinicu,,,idem oko nje kao macka oko slanine
nije stvar u ceni..bas je ono cena super povoljna.....vec mislim da je previse za mlade:(...ajoj sto bih je kupila..pa makar je samo na moru nosila...tamo i one babetine od 100 godina nose svasta,,a ja sam ipak duplo mladja od njih:rotf:
joj da l da da ili da ne ....a? da kupim? smrc...primer neprimerene haljine za moje godine ajmeeeeeeee

Kupuj safira i uzivaj :)

ja spadam u onu grupu zena koju firma na garderobi ali uospte ne ineteresuje
mene uopste nije blam d akazem da sma mnoge stvari koje imama i koje volim i koje nosim...kupila na pijaci ili kod kineza
price o kvalitetu su mi prosto smesne,,,s obzirom na cinjenicu da vecinu stvari prave kinezi,,,za razlicite poslodavce i u skladu sa tim idu i renomirane marke.....a pripadam nekom srednjem sliou Srbije koja znaci sebi moze da priusti ,,skupe,, krpice..stvarno sam polu zena...za krpicu mi je tesko izvuci lovu..kad je krpica z a mene da je to cudo jedno...dok za klince mi nije tesko...volim sto mi ni muz ne spada u te ,,markirane,, i ,,kvalitetne,,.....uvek sam se pitala cemu to....u cemu je tajna firmi..krpa ko krpa....no..naravno da svako ima svoje izbore u zivotu...mislim nemam ja nista protiv da ljudi bacaju lovu za firmirane stvari..njihov problem
uvek sam za pre da odem do Temrina..to je blizu NS i tamo kupim neke lepe farke za smesnu cenu nego da odem u Beneton i platim farmerice za cenu od koje me boli glava
ali za hranu zato nista mi nije tesko ni da uradim a ni skupo da kupim
cak i kod frizera idem retko..sama svoj majstor
imam cipele koje sam nosila kad sam bila trudna sa srednjim klincem koji ce sad 14 godina...bebironke i jos uvek ih nosim...da li treba da se brinem kakva sam zena

Bravo za ovaj post. Skoro sve mogu da prepoznam i kod sebe.

Jos da dodam da nikad ne kupujem stvari gde se vidi ime marke (osim ako je logo mali mali malecki i negde sa strane). Pa nisam ja pokretna reklama za firme :) A sto vole da stave na majicice to me posebno nervira, valjde misle da treba da nosimo njihov logo k'o orden.
I to oko Zare, Manga i slicnih Teranova, ja jos nisam uspela da nadjem ista da mi se dopadne tamo - ili mi se ne svidja kroj ili je materijal slj - naravno slj po mom ukusu da opet neko ne bude prozvan.
 
Kupuj safira i uzivaj :)



Bravo za ovaj post. Skoro sve mogu da prepoznam i kod sebe.

Jos da dodam da nikad ne kupujem stvari gde se vidi ime marke (osim ako je logo mali mali malecki i negde sa strane). Pa nisam ja pokretna reklama za firme :) A sto vole da stave na majicice to me posebno nervira, valjde misle da treba da nosimo njihov logo k'o orden.
I to oko Zare, Manga i slicnih Teranova, ja jos nisam uspela da nadjem ista da mi se dopadne tamo - ili mi se ne svidja kroj ili je materijal slj - naravno slj po mom ukusu da opet neko ne bude prozvan.

kupicu je ove nedelje..a onda cu vam je fotografisati i pokazati:D
 
ma jashta......ja sad gledam jednu haljinicu,,,idem oko nje kao macka oko slanine
nije stvar u ceni..bas je ono cena super povoljna.....vec mislim da je previse za mlade:(...ajoj sto bih je kupila..pa makar je samo na moru nosila...tamo i one babetine od 100 godina nose svasta,,a ja sam ipak duplo mladja od njih:rotf:
joj da l da da ili da ne ....a? da kupim? smrc...primer neprimerene haljine za moje godine ajmeeeeeeee

Svasta od tebe.:roll: Pa kad je obuces, znaces da li ti pristaje. Ako sama sebi budes smesna, nemoj je kupiti. Ako ti se svidi kako izgledas u njoj, kupi je. Ukoliko te zanima da li ce se svideti drugima, onda vec imas problem koji je van pitanja mode. Ipak, u meri u kojoj te poznajem, verujem da si samo malo svrnula na forum da bacis po koji post tek onako, a ne da se zaista zapitas oko ovako necega. :aha:
 
pa....do pola butina...zato sam se i neckala..bila mi pretkratka a nekako nisam vise ubedjena da dobro mislim o mojim nogama:mrgreen: sa tom duzinom...,,kalendar,, me malo stopirao:mrgreen:
ipak sam tuzna...haljina mi se svidjala u pm....:(

...za more bi bila fantasticna....duza ti za tamo i nije potrebna..al` ajde sad
kad je vise nema, da ti ne stajem na muku....mozda se pojavi jos neka
lepsa....:heart:
 
..ja bi jedne lepe lanene pantalone...al` nikako da odlucim koja bi to
ustvari boja bila...da nije ni crna ni bela...:confused:..a da je onako
letnja...i da se kombinuje uz dosta drugih boja.....:think:
 

Back
Top