Novi Sad, jedan jedini u Srbiji

Citam onaj clanak Blica i jezim se! Zivim u kuci, ovaj zakon me ne pogadja direktno, ali pogadja pse!!! Sta bi trebalo da uradi osoba koja ima velikog psa 5-6 godina u stanu, da ga odnese na eutanaziju zbog retardiranog komsije koji mrzi sve sto se krece, ujedno mrzi i komsiju sa psom, a i psa?!?!?!?! Dokle ce nas, normalne ljude da tretiraju kao da smo nevazni?! U ovo ne mogu da poverujem, jako je strasno!!! Prezirem ovu nasu glupavu vlast i nase glupave zakone!!!
 
Ne mogu da verujem, oni ce uredbu iz stare odluke da prenesu u novu? Jesam li dobro razumela, mozda nisam, mozda nisam dobro procitala? Gde mi zivimo? U Kini? Tamo nije dozvoljeno drzanje pasa visine iznad 50 cm. Ljudi koji ih imaju se kriju ...
Ne razumem ovo ..... Kakva dozvola komsija, kakve su to gluposti, pa svako je vlasnik svoga stana. Jedino ukoliko je neko vlasnik zgrade moze da odredjuje da li ce se u njegovoj zgradi drzati ljubimci i ako hoce, koji. Postoji li tako nesto u Novom Sadu? Mozda ne znamo, mozda postoji??????
 
U mojoj zgradi komsije drze dva velika psa,laju ali meni ne smeta,pa sta sad i automobili bruje,vazduh se zagadjuje od preterane kolicine izduvnih gasova to sve smrdi i steti nam,brundaju kamioni koji treba da idu van grada pa se tu niko ne pita.Sta kome smeta pas.
 
Raspitala sam se i saznala od osobe koja je pratila ovu temu sta je bilo

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Ustavni-sud-odbacio-prijavu-Arke.html

i koje je obrazlozenje

http://www.ustavni.sud.rs/page/1000...nadić-predsednik-ustavnog-suda.sr-Latn-CS.htm


Necu da budem pesimista, ali ovo je ozbiljno. Necu nikome da pametujem, ali posto su Prijatelj i ARKA vec radili na ovome trebalo bi videti sa njima sta uciniti ponovo.

Završiće se tako što će nekome da pokušaju da otmu psa, pa će taj neko da potegne oružje, pa će biti nepovratnih posledica...
 
Ovo sto sam procitala je katastrofa i diskriminacija!
Gradjani Novog Sada moraju da se pobune protiv ovoga jer je ova odluka primitivna i nenormalna!
Pobunite se sto pre, ne cekajte da vas "preskacu" kolikog psa imate i da vam odredjuju sta cete s njim.
Sramota!
 
Ја ћу послати мејл подршке.
Коначно неки нормалан закон.

Imaš pravo u stvari... a sledeća uredba neka bude... da niko ne sme da prođe ulicom, ukoliko se svi stanari ulice ne slože. :mrgreen:
Evo, možemo da je testiramo na ovom pdoforumu. Neka moderatori uvdeu pravilo da niko ne može da piše po ovom podforumu dok se oni koji pišu po njemu ne slože. Recimo da bi se ostvarilo pravo na starosedelački status, potrebno je više 150 poruka na ovom podforumu, 14. maja u 24:00. :hahaha:
 
sinoc kaze mi cerka, vracala se sa treninga i srela predsednika Skupstine stanara....i kaze on mom detetu....bome tesko da ce vam pas ostati u zgradi....komsije su ga zvale da ga pitaju kad ce uredba da stupi na snagu...plakala je jedva sam je smirila:(..ma ubedjena sam da ce ga izbaciti...:(...i prosto ne znam sta da radim...klinci od kako su ovo culi placu da ja ne znam sta cu:evil:
 
Imaš pravo u stvari... a sledeća uredba neka bude... da niko ne sme da prođe ulicom, ukoliko se svi stanari ulice ne slože. :mrgreen:
Evo, možemo da je testiramo na ovom pdoforumu. Neka moderatori uvdeu pravilo da niko ne može da piše po ovom podforumu dok se oni koji pišu po njemu ne slože. Recimo da bi se ostvarilo pravo na starosedelački status, potrebno je više 150 poruka na ovom podforumu, 14. maja u 24:00. :hahaha:

Upravo tako! Ovo je diskriminatorska uredba i ako prodje, imacemo otvoren put za jos slicnih stvari, i to uopste ne mora da bude vezano samo za zivotinje. Ovo je mnogo krupnije. Ne shvatam kako neko moze da se sali sa ovakvom stvari.
 
sinoc kaze mi cerka, vracala se sa treninga i srela predsednika Skupstine stanara....i kaze on mom detetu....bome tesko da ce vam pas ostati u zgradi....komsije su ga zvale da ga pitaju kad ce uredba da stupi na snagu...plakala je jedva sam je smirila:(..ma ubedjena sam da ce ga izbaciti...:(...i prosto ne znam sta da radim...klinci od kako su ovo culi placu da ja ne znam sta cu:evil:

Okupite se oko nekog udruzenja, najbolje oko ovih koja su upoznata sa celom pricom. Pominje se i Udrzenje Vojvodina, stupite u kontakt, vidite sta je uradjeno ...., itd.......
 
sinoc kaze mi cerka, vracala se sa treninga i srela predsednika Skupstine stanara....i kaze on mom detetu....bome tesko da ce vam pas ostati u zgradi....komsije su ga zvale da ga pitaju kad ce uredba da stupi na snagu...plakala je jedva sam je smirila:(..ma ubedjena sam da ce ga izbaciti...:(...i prosto ne znam sta da radim...klinci od kako su ovo culi placu da ja ne znam sta cu:evil:

Koliko vam cerka ima godina? Kazite tom predsedniku skupstine stanara da cete ga prijaviti policiji za verbalne pretnje upucene maloletnici od kojih je dozivela stres. Bilo bi dobro i da proverite da li on ima svu potrebnu papirologiju i da li je legalno izabran za predsednika.
Jao, koji kreteni.
 
Ма да, дискриминаторска уредба, пошто је стан приватно власништво, испада да тамо власник може да држи коње или змије, као што је држао онај лудак из Ниша, па му "симпатични" питон побегао кроз прозор.
Или онај случај у Британији, када је побегли питон кућни љубимaц удавио и допола прогутао комшијину двогодишњу девојчицу.

Доста бре тог идиотизма, подржавам закон, не може пас у згради, ко хоће да држи љубимце, може, може и псе, и змије и шкорпије, али не у зградама, то је мучење и за псе и за људе, нама требају деца, улагање у будућност, а не кучићи, какав смо ми то деформисан народ постали да лежемо и будимо се са кучићима уместо да гајимо децу и стичемо и стварамо за њих?
 
Dakle da ponovim po ko zna koji put,dragi korisnici,ne znam da li ste uopste procitali naziv podforuma na kom je ova tema i na kom vi komentarisete, ali podseticu vas...
Ovaj podforum se zove "zastita prava zivotinja" !!!!!!
To znaci da nema veze sa decom i tim koliko ce ko dece imati ili nemati,niti sa ljudima. Drzite se teme bez vredjanja,svadjanja i prepucavanje.

Ovo je opomena,sledeci put sledi kazna.
 
jos samo da kazu da treba potpis svih stanara za decu...
a kad vec krecu,neka bude i za kupovinu namestaja,kuvanje rucka(ne daj boze da nekome prismrdi sarma koju neko kuva),tushiranje.....
sve neka nam odredjuju drugi,kako cemo i sta cemo,koga cemo da volimo itd......
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top