Tinejdzerke sponzoruse

Sexy_irvas

Zainteresovan član
Poruka
208
E ovako, mislim da je na ovom svijetu ostalo jos jedno 10% djevojaka koje su postene, vjerne momku,nisu sa njim iz intresa i vole ga vise od svega. Ostalo su nazalost sponzoruse. Ono da budute u trendu potrebno je da :

1. Pred drugaricama pokazete da ste kucka - odbijete grubo frajera koji vas je startovao tako da se vrati ponizen

2.Da imate makar dva momka koji imaju auto

3.Da idete da se provodite svaki dan na tudji racun

Par viceva :
Djevojka pita drugaricu: "Ima li ti momak auto" a ona odgovara "Ada ima,nije retard"
Kako djevojka kaze za skromnog debljeg momka ? "Vidji ga ka prase je ,pi"
A za bogatog debljeg momka ? "A vidji ga,medo mali"

Mislim jos jedno,danas se momci ne raspoznaju "e to je onaj sa duzumo kosom, sa plavim ocima" vec
"Ma to je onaj sto vozi onog mercedesa sivog,nije los.."

Stvarno ste kucke :dash:
 
Tekst ti liči na povređeni ego dečka koga je devojka ostavila, pa sad oplete po svim ženama.
Baš si izmerio postotak sponzoruša ? Ima ih i muških ( sponzoruša ). Pogledaj Zoricu Marković, koja baca gajbe na svog 20 godina mlađeg momka.. on je sigurno iz ljubavi s njom..
Te priče kao sve tinejdžerke su sponzoruše.. aman dokle više..
 
To je sve stvar okruzenja... u mom npr. nije promer 90:10 kao kod tebe, ima jako mnogo finih i normalnih cura, ali kapiram da ima nesto u tome sto pricas...
Zayebali smo sistem vrednosti, kintu stavili na prvo mesto, i kao rezultat toga imash izvestan broj tih "fensi" klinki koje se "prodaju" frajerima sa motorima, automobilima...
Imash i onih drugih, al' tesko da ces da ih nadjes na splavu, ili u klubu..

Dakle... ili ubedi caleta da ti kupi bmw (mercedes je retroo), ili promeni mesta na koja izlazis... to sto ne nalazis normalne devojke tesko da je do njih :)
 
A zaboravio si nešto da kažeš.
"Čast izuzecima".

I još nešto, nisu samo devojke loše, šta je sa džiberima što bukvar u životu nisu videli, sinovima mafijaša što voze najskuplja moguća kola i kupaju se zlatu sa kilo kokaina i dvajes' riba?
Oni su carine, jelte.
Da probaju ljudi manje da se pokazuju, devojke da ne bacaju sise, momci da ne bacaju pare, možda ni ne bismo imali ovaj haos od snobova.
 
Tekst ti liči na povređeni ego dečka koga je devojka ostavila, pa sad oplete po svim ženama.
Baš si izmerio postotak sponzoruša ? Ima ih i muških ( sponzoruša ). Pogledaj Zoricu Marković, koja baca gajbe na svog 20 godina mlađeg momka.. on je sigurno iz ljubavi s njom..
Te priče kao sve tinejdžerke su sponzoruše.. aman dokle više..

sta , ti si sponzoras, pa znas iz iskustva?
 
E ovako, mislim da je na ovom svijetu ostalo jos jedno 10% djevojaka koje su postene, vjerne momku,nisu sa njim iz intresa i vole ga vise od svega. Ostalo su nazalost sponzoruse. Ono da budute u trendu potrebno je da :

1. Pred drugaricama pokazete da ste kucka - odbijete grubo frajera koji vas je startovao tako da se vrati ponizen

2.Da imate makar dva momka koji imaju auto

3.Da idete da se provodite svaki dan na tudji racun

Par viceva :
Djevojka pita drugaricu: "Ima li ti momak auto" a ona odgovara "Ada ima,nije retard"
Kako djevojka kaze za skromnog debljeg momka ? "Vidji ga ka prase je ,pi"
A za bogatog debljeg momka ? "A vidji ga,medo mali"

Mislim jos jedno,danas se momci ne raspoznaju "e to je onaj sa duzumo kosom, sa plavim ocima" vec
"Ma to je onaj sto vozi onog mercedesa sivog,nije los.."

Stvarno ste kucke :dash:

druzis se s pogresnim ljudima
 
A zaboravio si nešto da kažeš.
"Čast izuzecima".

I još nešto, nisu samo devojke loše, šta je sa džiberima što bukvar u životu nisu videli, sinovima mafijaša što voze najskuplja moguća kola i kupaju se zlatu sa kilo kokaina i dvajes' riba?
Oni su carine, jelte.
Da probaju ljudi manje da se pokazuju, devojke da ne bacaju sise, momci da ne bacaju pare, možda ni ne bismo imali ovaj haos od snobova.

Ajde barem da su kola lepa , nego chesto kradena i preplacena .


Right on :ok:
 
E ovako, mislim da je na ovom svijetu ostalo jos jedno 10% djevojaka koje su postene, vjerne momku,nisu sa njim iz intresa i vole ga vise od svega. Ostalo su nazalost sponzoruse. Ono da budute u trendu potrebno je da :

1. Pred drugaricama pokazete da ste kucka - odbijete grubo frajera koji vas je startovao tako da se vrati ponizen

2.Da imate makar dva momka koji imaju auto

3.Da idete da se provodite svaki dan na tudji racun

Par viceva :
Djevojka pita drugaricu: "Ima li ti momak auto" a ona odgovara "Ada ima,nije retard"
Kako djevojka kaze za skromnog debljeg momka ? "Vidji ga ka prase je ,pi"
A za bogatog debljeg momka ? "A vidji ga,medo mali"

Mislim jos jedno,danas se momci ne raspoznaju "e to je onaj sa duzumo kosom, sa plavim ocima" vec
"Ma to je onaj sto vozi onog mercedesa sivog,nije los.."

Stvarno ste kucke :dash:

Jedna se kod mene u odeljenju kad sam bio 2. godina hvalila da se opalila sa jednim za sok...
A takođe jedna da bi dobila piće je muvala nekog cigu i kad je ispila rekla ma beži bre retardu smrdljivi,g'ovno cigansko i vređala ga onako puna sebe i izašla iz kafea...Čovek je inače uredan,jedino što ga od nas razlikuje boja kože...Da sam na njegovom mestu,pa ne znam koliko da sam kulturan pregazio bi je...Bez zuba bi ostala sigurno,a za jezik bi razmišljao dal da joj iščupam...
 

Back
Top