MIROLJUB LABUS PRELAZI KOD NAPREDNJAKA

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Bivši funkcioner G17 plus takođe je bio škrt na rečima. Prvo nije odgovarao na naš SMS s pitanjem da li je tačno da dolazi u SNS, da bi nam, kad smo ga pozvali, poručio:
- Lepo sam vam rekao da me ne zovete. Da ne bismo imali neprijatnih situacija, ne zovite me više! - bilo je sve što smo čuli od Labusa.

Ipak, prema rečima Kurirovog izvora, nedavni dolazak Zorane Milanović, nekadašnje Labusove savetnice, bio je probni balon i uvertira za njegovo učlanjenje.
- I Labus i SNS u ovom trenutku opipavaju puls javnosti. To je već završena stvar, čeka se samo pravi trenutak da se sve zvanično obelodani - kaže naš sagovornik, koji je insistirao na anonimnosti.

Naprednjaci su sezonu prelazaka i učlanjivanja u stranku otvorili odavno, a transfer koji je najviše ustalasao srpsku javnost svakako je dolazak sekretara Predsedništva Srbije Vladimira Cvijana. Na pitanje da li će njegovim stopama (nismo mislili na prisluškivanje) poći i Miroljub Labus, Cvijan nam je kratko odgovorio:
- Ne znam, nisam zadužen za to!

Nekoliko dana ranije u Skupštini grada, kada je smenjen s mesta predsednika Gradske izborne komisije, Cvijan je rekao da on “uopšte nije zvučno ime” i da se prava pojačanja tek očekuju.
- Verujte mi, to će biti iznenađenje za sve, pogotovo za vlast, ali neprijatno - ostao je zagonetan Cvijan.

http://www.kurir-info.rs/vesti/miroljub-labus-prelazi-kod-naprednjaka-33917.php

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Jos jedan lopov izgleda ce da nadje uhlebljenje u SNS. Pa taj Toma svaku shushu prima. Posle ce da se pita zasto je opet izduvao na izborima i zasto ne moze da skrpi 50% +1
 
kanta-za-smece-papirusa.jpg
 
Ta afera Eriksona je bila oko sitnog novca (ne nama sitnog vec njemu sitnog) i nikada nije ni dokazana, covek se povukao nakon toga, zasto bi on sebe brukao tako...nisu svi lopovi bwe...

Брукао је он својевремено Србију по белом свету изјавама да Србија треба да се одрекне своје јужне покрајине јер је њено питање решено у корист Албанаца,да се српска војска и полиција више никада неће вратити у своју јужну покрајину иако је то загарантовано резолуцијом 1244 УН-а...
Ономе који на тако директан начин крши Устав и наноси штету држави чији је грађанин није место у политици.
 
Ta afera Eriksona je bila oko sitnog novca (ne nama sitnog vec njemu sitnog) i nikada nije ni dokazana, covek se povukao nakon toga, zasto bi on sebe brukao tako...nisu svi lopovi bwe...

E da je samo Erikson. A on je milioner pa mu je taj novac bio sitan??? :D

A zar je ista u ovoj Srbiji dokazano???? Normalno da nista nije i ne moze biti dokazano kada drzavom upravljaju lopovi. Svi su posteni i expert do experta a vidimo u kakvom je stanju drzava koju te postenjacine i experti vode.
 
Брукао је он својевремено Србију по белом свету изјавама да Србија треба да се одрекне своје јужне покрајине јер је њено питање решено у корист Албанаца,да се српска војска и полиција више никада неће вратити у своју јужну покрајину иако је то загарантовано резолуцијом 1244 УН-а...
Ономе који на тако директан начин крши Устав и наноси штету држави чији је грађанин није место у политици.
A šta ćemo sa ovim?

Kada su SR Jugoslaviji uvedene sankcije mi smo prema Londonskom i Pariskom klubu, MMF-u, SB dugovali oko 7 milijardi $. S obzirom da smo bili u blokadi te da je platni promet sa inostranstvom bio blokiran SR Jugoslavija nije mogla redovno da otplaćuje svoj dug niti da se zadužuje.No ipak mi smo preko privatnih ili navodno privatnih firmi (zbog niske cene duga) otkupili deo duga pa smo 2000 godinu dočekali sa ukupnim dugom od oko 5,6 milijardi $ Miroljub Labus je kao potpredsednik Savezne vlade nonšalantno potpisao da SR Jugoslavija prihvata da plati sve redovne, zatezne i kaznene kamate MMF-u, SB, i ostalim gore pomenutim poveriocima. Još nonšalantnije je prihvatio da se SR Jugoslavija odriče svih kamata na naša blokirana sredstva u stranim bankama, koja ni do danas nisu vraćena, a radilo se o sumi od oko 1,7 milijardi $. Upravo su nas oni uvođenjem sankcija i prekidanjem platnog prometa sa inostranstvom blokirali i onemogućili da redovno servisiramo dugove, te da mi u tom delu ne snosimo nikakvu krivicu već isključivo oni. Tako su zapadni lešinari preko noći samo na naplaćenim kamatama zaradili oko 8,6 milijardi dolara, pa se naš dug sa 5,6 popeo na 14,2 milijarde $. Tako da su nas jMiroljub Labus i tadašnja vlast oštetili za 12,4 milijardi $. Da ne bude zabune, 8,6 + 1,7 otetih sredstava + 2,1 po istoj metodologiji proračunatih kamate na naša zamrznuta sredstva iznosi 12,4 milijarde $ koje danas svi mi ubrzano otplaćujemo. Onda nam uz "posebne pregovaračke sposobnosti“ Labusa navedeni poverioci širokogrudo otpišu 2,8 milijardi $ duga, pa Labus i kompanija poberu političke poene kod građana.
 
E da je samo Erikson. A on je milioner pa mu je taj novac bio sitan??? :D

A zar je ista u ovoj Srbiji dokazano???? Normalno da nista nije i ne moze biti dokazano kada drzavom upravljaju lopovi. Svi su posteni i expert do experta a vidimo u kakvom je stanju drzava koju te postenjacine i experti vode.

...da, mislim da profesoru pravnog fakulteta nije puno 10 000 evra da bi zbog njih rizikovao sve...sigurno pored profesure ima jos par poslova - mozda kao savetnik ili u nekoj banci i zaradjuje prodajom svojih knjiga...to za njega realno nije bio veliki novac...
 
Ta afera Eriksona je bila oko sitnog novca (ne nama sitnog vec njemu sitnog) i nikada nije ni dokazana,

Колико се сећам Шведска полиција је потврдила да је Лабус од компаније Ериксон доби суму новца од око 12-13 000 долара како би у Србији радип на промовисању компаније.
 
Он је један од најгорих економистга које смо имали у последње време уз то и професор периферног предмета на Правном.Никаквог интегритета. Можда такав профил управо и одговара новом трансферу.
 
Он је један од најгорих економистга које смо имали у последње време уз то и професор периферног предмета на Правном.Никаквог интегритета. Можда такав профил управо и одговара новом трансферу.

...neeeeeeeeeeeeeeee ne radite mi ovoooooooo:rida::rida::rida:

...od prve godine fakulteta sam zelela da upisem posdiplomske kod njega koliko sam se zaljubila u udzbenik Politicke ekonomije...odlazim sa teme u suzama samo da znate:rida::rida:
 
...da, mislim da profesoru pravnog fakulteta nije puno 10 000 evra da bi zbog njih rizikovao sve...sigurno pored profesure ima jos par poslova - mozda kao savetnik ili u nekoj banci i zaradjuje prodajom svojih knjiga...to za njega realno nije bio veliki novac...

Ma taj je milione mlatnuo....ta afera Erikson je sitnica.

U mnoge poslove je taj upleten.
 
...neeeeeeeeeeeeeeee ne radite mi ovoooooooo:rida::rida::rida:

...od prve godine fakulteta sam zelela da upisem posdiplomske kod njega koliko sam se zaljubila u udzbenik Politicke ekonomije...odlazim sa teme u suzama samo da znate:rida::rida:

Eto vidis kako su ti poput Labusa iskvarili omladinu....I zato su nam strucnjaci ravni nuli a skolstvo nikakvo i taj kadar sto to skolstvo izbacuje nije nicemu. :D
 

Back
Top