sta da radim!>!!>!<!???

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.230
Stalno mi je dosadno...i hocu da se zabavljam...na kompu naravno...ali sta...
ne da igram igrice,gledam filmove,slusam misic...ne to...
nego nesto da pravim...kao ono STA KAZE???...ali ne to,nesto drugo...

dajte neku ideju...
a da...moderatori...premestite temu gde treba...ako joj ovde nije mesto...
 
Па пробај да правиш неке занимљиве скрипте које када активираш догоди се нешто занимљиво на самоме систему, напиши парче кода за неки програм, уради 3д робота из трансформеса баблбина рецимо или неког другог акционог хероја и анимирај га у 3д окружењу, миксуј креирај или компонуј музику, обради своје фотографије са матуре рођендана у фотошопу и још понешто, направи свој вебсајт и позови друштво да га посети, креирај занимљиву флеш апликацију за своју омиљену особу или девојчицу, испробај неки од новијих система који су тренутно на тржишту, читај оно што те је одувек занимало на википедији или другим едукативним сајтовима, нађи топ десет актуелних песама твога укуса скини их и слушај, прави колекцију филмова, музике, сличица са фудбалског првенства, обиђи неке актуелне свеже социјалне сајтове, погледај шта има ново и тако даље... :ceka:
 
Poslednja izmena:
Ajd sedi lepo i razmisli dobro sta volis da radis i to pocni. Ovako niko nema pojma sta ti volis, a kad ti nesto predloze ostali clanovi onda odmah kritikujes i odbacis ideju iz prilozenog posta.
Mogu ti malo pomoci sta si zavrsio od skole? Sta te vise interesuje od ostalog? itd, itd... moras se nekako odluciti recimo moj savet ti je da krenes u teretanu (ako imas vise od 16 god), sto se nadam da neces tek tako bez veze odbaciti
 
Stalno mi je dosadno...i hocu da se zabavljam...na kompu naravno...ali sta...
ne da igram igrice,gledam filmove,slusam misic...ne to...
nego nesto da pravim...kao ono STA KAZE???...ali ne to,nesto drugo...

dajte neku ideju...
a da...moderatori...premestite temu gde treba...ako joj ovde nije mesto...

Pochni da se bavish C++ ili C# programiranjem pa ce mozhda jednog dana da igraju tvoje igrice ili da downloaduju tvoje programe , a ako si hardcore pochni da radish asembler :cool:
 
Tebi je izgleda stvarno dosadno do bola kad otvaras ovakve teme..:lol:
Covece imas li sta pametnije da radis..:roll:
Idi prosetaj...poseti prijatelje...citaj neku knjigu...:aha:
Koliko zanimacija ima..ali tebi izgleda sve mrzi..i nista ti nije po volji :roll:
 
Stalno mi je dosadno...i hocu da se zabavljam...na kompu naravno...ali sta...
ne da igram igrice,gledam filmove,slusam misic...ne to...
nego nesto da pravim...kao ono STA KAZE???...ali ne to,nesto drugo...

dajte neku ideju...
a da...moderatori...premestite temu gde treba...ako joj ovde nije mesto...

ma uradi jos jednu seriju od 10000 trbusnjaka i gotovo
 

Back
Top