chokolada

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
EVOLUTION:
random_cloud_form:
Nisam iznendjen gazdarice, mnoge zene to vise preferiraju, volis da pustis da ti partner radi sta god zeli.. imas jake pasivne teznje i prilicno si nesamostalna, zavisna osoba, voljna da slusa. Tvoj nick je pokusaj pretvaranja u suprotno ove submisivne teznje.

Jagodice, hehehe, ti si bas pametnica. Pazi ti nju, odraz, hhaha. Mada ne verujem da se pare u vodi, ipak je seks u vodi tvoja licna fantazija.

Choko, jel ti ono slika iz licne karte u profilu? I sta sad, treba li da masturbiramo?

4745824414add3f6549b.jpg

Na koje kolo se ovdje cupka?

jedne od najlepsih grudi ikad vidjenih.

Blago njenom decku.Ali se taj nasladjuje.

:cry:
 
inspirion:
EVOLUTION:
random_cloud_form:
Nisam iznendjen gazdarice, mnoge zene to vise preferiraju, volis da pustis da ti partner radi sta god zeli.. imas jake pasivne teznje i prilicno si nesamostalna, zavisna osoba, voljna da slusa. Tvoj nick je pokusaj pretvaranja u suprotno ove submisivne teznje.

Jagodice, hehehe, ti si bas pametnica. Pazi ti nju, odraz, hhaha. Mada ne verujem da se pare u vodi, ipak je seks u vodi tvoja licna fantazija.

Choko, jel ti ono slika iz licne karte u profilu? I sta sad, treba li da masturbiramo?




4745824414add3f6549b.jpg

Na koje kolo se ovdje cupka?

jedne od najlepsih grudi ikad vidjenih.

Blago njenom decku.Ali se taj nasladjuje.

:cry:


:shock: :shock: :shock: COVECE,kakve bajne dude,
evolution,svaka cast za izbor,ni ja ne bih bolje izabrao :shock: :shock:
 
jedno pitanje,jer su one Silikonske ili reall? :wink:
by the way,ish,pokusavate fine heterosexualne devojke da preokrenete u obozavateljki silikonskih :wink: sala,ej si joj ti decko?
 
snoshaj efendija:
Jel mislis da je simpaticno to sto si uradio?
Sad treba pola foruma da drka na nju. Sto nisi stavio sliku svoje devojke?
random_cloud_form:
Nisam iznendjen gazdarice, mnoge zene to vise preferiraju, volis da pustis da ti partner radi sta god zeli.. imas jake pasivne teznje i prilicno si nesamostalna, zavisna osoba, voljna da slusa. Tvoj nick je pokusaj pretvaranja u suprotno ove submisivne teznje.

Jagodice, hehehe, ti si bas pametnica. Pazi ti nju, odraz, hhaha. Mada ne verujem da se pare u vodi, ipak je seks u vodi tvoja licna fantazija.

Choko, jel ti ono slika iz licne karte u profilu? I sta sad, treba li da masturbiramo?


TKO JE OTKRIO SLIKU????
JA????
HA SNOŠAJ!!!:?:
A u stvari chokolada ju je stavila sama na raspolaganje svima. Profili su otvoreni za javnost.
 
kada cokolada dodje na temu, a mozda je to vec i ucinila, napravice facu kakvu zene obicno prave u trenutku ostvarene biovlasti.
ostvarila je na tren psiholosku dominaciju tom slikom u mnogima od vas......
eto, to je zenski osnovni nagon na delu.
zeni seks nikako nije cilj, vec sredstvo za ovu dominaciju kad druge fore padnu u vodu.
izvucite zakljucak sami koliko je interpolna borba nepravedna i u kolikoj je samo zena prednosti, pogotovu danas
 
random_cloud_form:
kada cokolada dodje na temu, a mozda je to vec i ucinila, napravice facu kakvu zene obicno prave u trenutku ostvarene biovlasti.
ostvarila je na tren psiholosku dominaciju tom slikom u mnogima od vas......
eto, to je zenski osnovni nagon na delu.
zeni seks nikako nije cilj, vec sredstvo za ovu dominaciju kad druge fore padnu u vodu.
izvucite zakljucak sami koliko je interpolna borba nepravedna i u kolikoj je samo zena prednosti, pogotovu danas

TAKO JE! PAMETNJAKOVICU MOJ! 8)
 
Pod
krovove
skriti se,
pored peći
leći,
zagrijati tijelo
do ludila,
zakoračiti
prema nebu,
samo večeras
čitati bajke...
Pod svijećom
raspoznavati
obrise
slova na papiru.
Izmiču,
titraju,
rasipaju se
do bola,
bez izlaza,
priče
bez kraja...
Želiš ga?
Pogled kroz
prozor,
u žutu jesen...
Slušam...
kao dijete,
radujem se,
iščekujem,
snivam...
junaka nigdje,
samo strah,
neizvjesnost
pred istinom...
Čitaj!
Želim
snivati,
složiti dvorac
od kockica,
sasjeći trnje,
ne bi li manje
boljelo....
Šteta!
Plam se gasi,
mrak,
samo obrisi,
samo priča
neispričana,
samo
moj san...
 
joGooOOD:
jedno pitanje,jer su one Silikonske ili reall? :wink:
by the way,ish,pokusavate fine heterosexualne devojke da preokrenete u obozavateljki silikonskih :wink: sala,ej si joj ti decko?
:lol: :lol: :lol: Nisu silikonske. Bas si me nasmejala, to mi niko u zivotu nije rekao! :lol: :lol: :lol:
P.S. Znam da je sala.
Pozzz
 
random_cloud_form:
kada cokolada dodje na temu, a mozda je to vec i ucinila, napravice facu kakvu zene obicno prave u trenutku ostvarene biovlasti.
ostvarila je na tren psiholosku dominaciju tom slikom u mnogima od vas......
eto, to je zenski osnovni nagon na delu.
zeni seks nikako nije cilj, vec sredstvo za ovu dominaciju kad druge fore padnu u vodu.
izvucite zakljucak sami koliko je interpolna borba nepravedna i u kolikoj je samo zena prednosti, pogotovu danas
Evo dosla sam! :P
I kako "vladam"? :roll: :lol:
 
ma ne brini...

teme koje kao inspiraciju imaju neku zensku osobu mene podsecaju na playboy.... da se prisetimo.... slicne teme su svojevremeno imale blondi, gazdinka, jovana77, apotekarka... i sve su zive i zdrave, malkice napljuvane ali to valjda mora tako :wink:

poz :lol:
 

Back
Top