"CG potrebna Srbiji, jer je Srbija na zacelju evropskih integracija"

Stari Crnogorac

Domaćin
Banovan
Poruka
4.066
VIDEO

Za Krivokapića posjeta završena

Predsjednik crnogorske Skupštine Ranko Krivokapić poručio je da je njegova posjeta Beogradu završena i da će koleginicu Slavicu Đukić-Dejanović pozvati da dođe u Podgoricu. Krivokapić je trebalo 18. i 19. maja da posjeti Srbiju i razgovara sa najvišim zvaničnicima te zemlje, ali je Đukić-Dejanović otkazala tu posjetu, samo 48 sati nakon što je dogovoren njen program. “Što se mene tiče moja posjeta je završena 18 i 19. Pozvaću koleginicu da dođe u Crnu Goru. Očigledno da Srbija nije u stanju da organizuje dobar susret, a meni ne smeta da budem domaćin”, kazao je Krivokapić Radiju Crne Gore.
 
VIDEO

Za Krivokapića posjeta završena

Predsjednik crnogorske Skupštine Ranko Krivokapić poručio je da je njegova posjeta Beogradu završena i da će koleginicu Slavicu Đukić-Dejanović pozvati da dođe u Podgoricu. Krivokapić je trebalo 18. i 19. maja da posjeti Srbiju i razgovara sa najvišim zvaničnicima te zemlje, ali je Đukić-Dejanović otkazala tu posjetu, samo 48 sati nakon što je dogovoren njen program. “Što se mene tiče moja posjeta je završena 18 i 19. Pozvaću koleginicu da dođe u Crnu Goru. Očigledno da Srbija nije u stanju da organizuje dobar susret, a meni ne smeta da budem domaćin”, kazao je Krivokapić Radiju Crne Gore.
Слинавко изиграва неку величину. Кам среће да никад и не дође.
 
Иде лето,туристичка сезона је ту,па и ЦГ и ХР почињу са рекламирањем да им се дође и оставе новци од којих ће они да одгајају даљу мржњу према Србима и Србији.Само што су Милови мислили да ће преко "везе" и "старе славе" да остваре већи рекламни утицај.Али,не живи се од старе славе...
 
mene ovo interesuje, u kom smislu je milova crna gora potrebna srbiji?

jedino sto crna gora moze da nazao uradi srbiji je da lose tretira crnogorske srbe i to je ona stara siptarska ucena - normalizuj odnose inace ima da se pali i pljacka.

nece moci ove noci, srbi su jaka stavka u CG.

u crnoj gori srbija za sad nema strateskih interesa sem onih da zastiti srpsku manjinu i samo tu moze milo da preti i koristi se.
 
VIDEO

Za Krivokapića posjeta završena

Predsjednik crnogorske Skupštine Ranko Krivokapić poručio je da je njegova posjeta Beogradu završena i da će koleginicu Slavicu Đukić-Dejanović pozvati da dođe u Podgoricu. Krivokapić je trebalo 18. i 19. maja da posjeti Srbiju i razgovara sa najvišim zvaničnicima te zemlje, ali je Đukić-Dejanović otkazala tu posjetu, samo 48 sati nakon što je dogovoren njen program. “Što se mene tiče moja posjeta je završena 18 i 19. Pozvaću koleginicu da dođe u Crnu Goru. Očigledno da Srbija nije u stanju da organizuje dobar susret, a meni ne smeta da budem domaćin”, kazao je Krivokapić Radiju Crne Gore.

ako ce crna gora odvesti srbiju u evropu--i to krivokapic i djukanovic--onda srbija ne zasluzuje da postoji....nego deder se vise otkacite srbije pa idite gde ocete...
 
VIDEO

Za Krivokapića posjeta završena

Predsjednik crnogorske Skupštine Ranko Krivokapić poručio je da je njegova posjeta Beogradu završena i da će koleginicu Slavicu Đukić-Dejanović pozvati da dođe u Podgoricu. Krivokapić je trebalo 18. i 19. maja da posjeti Srbiju i razgovara sa najvišim zvaničnicima te zemlje, ali je Đukić-Dejanović otkazala tu posjetu, samo 48 sati nakon što je dogovoren njen program. “Što se mene tiče moja posjeta je završena 18 i 19. Pozvaću koleginicu da dođe u Crnu Goru. Očigledno da Srbija nije u stanju da organizuje dobar susret, a meni ne smeta da budem domaćin”, kazao je Krivokapić Radiju Crne Gore.

samo vi uzmite vase zaboravljene kadrove i srbija ce biti na celu svega u evropi i svetu!
 
VIDEO

Za Krivokapića posjeta završena

Predsjednik crnogorske Skupštine Ranko Krivokapić poručio je da je njegova posjeta Beogradu završena i da će koleginicu Slavicu Đukić-Dejanović pozvati da dođe u Podgoricu. Krivokapić je trebalo 18. i 19. maja da posjeti Srbiju i razgovara sa najvišim zvaničnicima te zemlje, ali je Đukić-Dejanović otkazala tu posjetu, samo 48 sati nakon što je dogovoren njen program. “Što se mene tiče moja posjeta je završena 18 i 19. Pozvaću koleginicu da dođe u Crnu Goru. Očigledno da Srbija nije u stanju da organizuje dobar susret, a meni ne smeta da budem domaćin”, kazao je Krivokapić Radiju Crne Gore.

Rekao je da je Srbija neozbiljna u spoljnoj politici zato što je Đukić-Dejanović predložila da se dogovore oko drugog datuma?
 
U pravu je covek. I treba da prekine svake odnose sa Srbijom. Cak i da nam sankcije uvedu. I na uvoz njihovih proizvoda(!!!???!!!), cak sta vise.

Ne moze se napred sa tom neozbiljnom politikom. Crnu Goru, bez obzira sto ne moze da se iskoristi, a uveliko skodi Srbiji, treba postovati jer je susedna zemlja i vazan faktor u evropskim institucijama. Oni su cuveni po vezama, i osecam da su ovaj put imali neku dobru preporuku u Evropi za nas.







Samo su glupost i svemir beskonacni, za svemir nikada necemo biti sigurni...
 
Црна Гора треба Италији,да јој изручи своје криминалце,Албанији,да шиптари мазну територије на којима су већина,муслиманима,да се прикључе некој Муслиманији и помало Хрватима.Србима не треба никако.
 
Црна Гора треба Италији,да јој изручи своје криминалце,Албанији,да шиптари мазну територије на којима су већина,муслиманима,да се прикључе некој Муслиманији и помало Хрватима.Србима не треба никако.

cak ni toj crnogorskoj prirodi i moru, milovi crnogorci ne trebaju - da se primetiti iz aviona
 
Rekao je da je Srbija neozbiljna u spoljnoj politici zato što je Đukić-Dejanović predložila da se dogovore oko drugog datuma?

Па види, нико из Србије не би одбио Мандића, а овај је стварно попишан овом одлуком. Али добио је што је заслужио.
 
montenegro.org.au
Prilog iz Lovćenca...SAOPŠTENJE
Reagovanje povodom otkazivanja posjete Srbiji predsjedniku Skupštine Crne Gore

Crnogorsku zajednicu u Srbiji je radovao dugo najavljivana i već jednom odložena posjeta Srbiji predsjednika Skupštine Crne Gore Ranka Krivokapića.
Ubijedjeni smo da bi posjeta predsjednika Krivokapića bila konkretan doprinos resetovanju odnosa izmedju Srbije i Crne Gore kao i početak stvaranja ambijenta dobrosusjedskih i prijateljskih odnosa, kako to ove dvije države i njihovi narodi i zaslužuju.
Na žalost, zvanični Beograd je još jednom pokazao da nije dorastao ovom istorijskom trenutku i da je spoljna politika Srbije, po kojoj je jedan od nosećih stubova gradjenje dobrosusjedskih odnosa, samo prazna retorika.
Ovaj postupak posmatramo kao još jedan beogradski pokušaj kreiranja izbornog inžinjeringa u Crnoj Gori i vjetar u slabašna jedra anti suverenističkog bloka.
Političari koji od drveta ne vide šumu ne mogu biti uspješni u ispunjavanju evropske agende.

Nenad Stevović
Predsjednik Crnogorske partije
Beograd, 10.5.2010.
-----------------------------------------------------------
STRANKA SRBA IZ SRBIJE STO PRE!
 
montenegro.org.au
Prilog iz Lovćenca...SAOPŠTENJE
Reagovanje povodom otkazivanja posjete Srbiji predsjedniku Skupštine Crne Gore

Crnogorsku zajednicu u Srbiji je radovao dugo najavljivana i već jednom odložena posjeta Srbiji predsjednika Skupštine Crne Gore Ranka Krivokapića.
Ubijedjeni smo da bi posjeta predsjednika Krivokapića bila konkretan doprinos resetovanju odnosa izmedju Srbije i Crne Gore kao i početak stvaranja ambijenta dobrosusjedskih i prijateljskih odnosa, kako to ove dvije države i njihovi narodi i zaslužuju.
Na žalost, zvanični Beograd je još jednom pokazao da nije dorastao ovom istorijskom trenutku i da je spoljna politika Srbije, po kojoj je jedan od nosećih stubova gradjenje dobrosusjedskih odnosa, samo prazna retorika.
Ovaj postupak posmatramo kao još jedan beogradski pokušaj kreiranja izbornog inžinjeringa u Crnoj Gori i vjetar u slabašna jedra anti suverenističkog bloka.
Političari koji od drveta ne vide šumu ne mogu biti uspješni u ispunjavanju evropske agende.

Nenad Stevović
Predsjednik Crnogorske partije
Beograd, 10.5.2010.
-----------------------------------------------------------
STRANKA SRBA IZ SRBIJE STO PRE!

Може и он а и остали Крсташи да комотно оде у Вукојебину, ако му се овде не свиђа.
 
U pravu je covek. I treba da prekine svake odnose sa Srbijom. Cak i da nam sankcije uvedu. I na uvoz njihovih proizvoda(!!!???!!!), cak sta vise.

Ne moze se napred sa tom neozbiljnom politikom. Crnu Goru, bez obzira sto ne moze da se iskoristi, a uveliko skodi Srbiji, treba postovati jer je susedna zemlja i vazan faktor u evropskim institucijama. Oni su cuveni po vezama, i osecam da su ovaj put imali neku dobru preporuku u Evropi za nas.







Samo su glupost i svemir beskonacni, za svemir nikada necemo biti sigurni...


niko ne bi bio srecniji od mene da nam crna gora uvede sankcije.
 
crnogorci ne trebate nam ni za qurac

putujte gde god da ste krenuli i konacno jednom za sva vremena odhebite od Srbije!

Naravno Srbi iz Crne Gore su druga stvar. Oni su nas narod, nasa krv. A za vas me briga kolko za stanje ljudskih prava u Dzibutiju

slazem se, podrzati srbe u crnoj gori, a obozavaoci mila me interesuju kao talibani u afganistanu
 

Back
Top