Virenje pod suknju

bundeva

Buduća legenda
Poruka
29.005
Evo,sta bundevu zanima:da li ste virili nastavnicama,profesoricama,komsinicama,rodjakama...pod suknju kad ste bili mali?Koje ste sve metode primenjivali?Da li je bilo zena koje su vas namerno tako izazivale,ono-kao slucajno sevne butka ili sika,a vi ostanete bez daha?Koja je situacija bila na koju ste prvi put masturbirali?
Za devojke:da li ste na neki slican nacin seksualno uznemiravale muskarce?Ili znate nekog ko je to radio?Ili ste gledale drugare kako se sve dovijaju?
Eto,sve to bundevu zivo zanima.
 
Eh... pa naravno da su svi to radili... A principi za to su bili razni... pocevsi od najbanalnijih kao sto je padanje olovke sa klupe i sl. pa do bash onako domisljatih (ogledalo na cipeli :D)...

Ma radili smo sve i svasta... sad, mislim da nikad u zivotu nisam masturbirao misleci na neku nastavnicu il' profesorku... A nisam ni imao puno njih lepih... Jedino nastvnica engleskog (tek sto je izasla sa faksa) i nastavnica muzickog (e ona je izgledala kao starleta... i namerno je nosila duboki dekolte, i obozavala da se naslanja preko klupe... zamisli pubertetliju kako odgovara, a na 50cm od nosa mu sise na kojima bi mnoge zene zavidele :D)... Kasnije mi ta nastavnica engleskog postala prijateljica (ja k'o da sam osudjen... svi koji su mi predavali engleski (izuzev nastavnice u 5 i 6 razredu) postali su kasnije moji pravi prijatelji :D)... a ova druga... nikad vise nisam cuo za nju :(

A da, najbolji nacin koji smo mi kao klinci otkrili, su fotografije... sad, ljudi ce pomisliti kako je to moguce izvesti a ostati neprimecen.... Mislim, tad je bilo... sad imas dovoljno male, digitalne kamere koje mogu da rade posao... A evo kako smo mi radili... Koristili smo onaj 'spijunski' foto aparat (ekstra mali) koji smo, nepitaj kako, uspeli da napravimo da radi na 'daljinski' (tacnije okidac je jedini bio daljinski)... Tada neko stavi polu-otvoreni ranac na pod, i na rancu napravimo dovoljno otvora da aparat moze da lepo slika sta sve ide iznad...

Potrosili smo jedno 10-ak filmova, ali smo zato dobili 30-ak dobrih fotografija :D

E, da, pitace se neko gde smo to razvijali... pa u skoli naravno :D Ja bio foto-amater, pa nam nije bio problem :)))

Ma ako postoji interesovanje, ostalo je lako... ljudska masta cini cuda :D

Poz.
 
E, mi smo u svlacionici ispred sale za fizicko u osnovnoj skoli imali velike prozore pa su decaci virili. I zamislite ovo: skolski dispanzer doma zdravlja u Knez Danilovoj, prozori ofarbani u neko belo-zuto tamo gde se skidamo za pregled. I ladano nekoliko rupa izgrebanih, izguljene fazbe da moze da se viri. Decaci su stvarno bili spremni na sve. :lol:
 
Sve je dozvoljeno i sada.Ja sam pametna i sposobna devojka,na odličnom radnom mestu,ali sam primetila da uska suknja i dekolte ipak čine čuda.Imam oko sebe nekoliko primera isto tako sposobnih i pametnih devojaka koje su skroz neupadljive i loše prolaze. Kolege vas odmah saslušaju,pomognu,čak i odrade neke poslove za vas "jer ste slatka mala".Prema tome, ja sada smišljeno koristim svoj seksipil da napredujem na poslu.Pre nego što počnu odvratni komentari da kažem da ne spavam sa šefom i da sam izričito protiv veza na poslu.Znači-uvek vedra,opuštena,sa svima prijatelj,ali na distanci,a to što se ponekad sagnem da dohvatim oloku koja je "slučajno" ispala i slično-e pa to je seksualno uznemiravanje muškaraca koje oni vole,a koje vam donosi poene u opštoj slici koju ljudi grade o vama.Devojke pokušajte,isplati se. :twisted:
 
Ma jednog dana ce vas muskarci tuziti zbog seksualnog uznemiravanja :lol:

Pa ozbiljno... nemam ja nista protiv da zena prikaze svoje atribute (i eventualno ih iskoristi za neke 'vise' ciljeve), ali sto je mnogo, mnogo je... Prvo se utegnete tako da svakom muskarcu pored koga prodjete 'oduzmete dah', a posle se zalite kad vas neko siluje... Pa muskarci su delimicno zivotinje (zahvaljujuci dragom nam testosteronu), i treba biti opasno jak karakter da u datoj situaciji odreagujes normalno...

Mislim, ne slazem se ja sa silovanjem ili bilo kojom vrstom nasilja, ali zaista ponekad ima odredjenog opravdanja za coveka koji je to pocinio...

Poz.
 
Ne treba vise uopste da se viri, prosetajte sada gradom, po ovim vrucinama. Sve te bele i providne pantalone, a ispod tanga. Devojke, koristite li vi taj metod? To vi namerno radite, samo da bi nas nervirale, sto rekose u jednom filmu.
:wink:
 
Znash shta?
Virenje pod suknju je ono slatko i tajno uzbudjenje kada vish komadic"zabranjenog" mesa. Ovo razgolicavanje po ulici je lepo ali nema drazi. Lepse mi je bilo kada vidim but nekoj teti u busu ili restoranu. Sad je to sve dostupno na sve strane.... ccc
 
Мени су причали...кад сам био баш мали да како ме која тета ухвати у наручје ја оп...за сису.:lol:

Е онда је у основној било ткз ваћарења. Четврти, пети разред...напупеле клинке...све је то морало да се лепо омери и провери. :lol: Најсмешније је што смо мислили да то њима као смета...а много година касније чујеш неке приче...:lol: Сећам се у каквом сам чуду био, кад је мене (мушкарца јел, замисли :lol: ) изваћарила једна...:shock: ...еееее девојка, а да није асексуална...чудо.:shock: :lol:

У средњој су нам профанке биле крш...ал' што имам асистенткиње...:D
 
bundeva:
Evo,sta bundevu zanima:da li ste virili nastavnicama,profesoricama,komsinicama,rodjakama...pod suknju kad ste bili mali?Koje ste sve metode primenjivali?Da li je bilo zena koje su vas namerno tako izazivale,ono-kao slucajno sevne butka ili sika,a vi ostanete bez daha?Koja je situacija bila na koju ste prvi put masturbirali?
Za devojke:da li ste na neki slican nacin seksualno uznemiravale muskarce?Ili znate nekog ko je to radio?Ili ste gledale drugare kako se sve dovijaju?
Eto,sve to bundevu zivo zanima.
E bundevo evo ti jedan vic na tu temu: Pericina uciteljica je bila trudna i jedan dan kad se on vratio iz skole saopstava roditeljima: E uciteljica ce da rodi popa...Kako ti to znas pitaju oni? Pa ja joj zavi´rio pod suknju a njemu vec viri brada...
 
Pozdrav svima ovo je stvarno dobra tema vecina nas je u svojim skolskim godinama mastala o nastavnicama i profesorkama narocito u osnovnoj skoli gde su obicno dobre nastavnice. I kod mene je taj slucaj. Od petog do osmog sam imao dve tri dobre nastavnice. Jedna je bila nastavnica istorije koja je bila stroga ali je imala nekako sexy drzanje. Bila je oko 40 godine znala je cesto da se utegne izbaci sike dovoljno da nama mladim momcima zagolica mastu. Cesto je sedela na klupi ispred nas tako da je ispred nas bila dobra guza koja nas je palila dosta. Kada je davala ocene svi bi se okupili oko njenog stola da gledamo njene sike premija je bila naci se u prvom redu, a ona kao slucajno izbacila sike. Cesto se saginjala i izbacivala atribute stvarno je dobra bila.
Druga je bila nastavnica muzickog ona nije imala neke sike ali je zato bila vitka plavusa sa stilom. Znala je uvek lepo da se obuce, svi smo voleli da pevamo kod nje. Nosila je neki put suknje sa izrezom tako da neki put sevne butka. To su bili trenuci za nezaborav nas klinaca. Mastali smo o njoj. Cesto je sedela u klupi sa suknjom a zaboravljala je da je klupa providna, pa smo bacali hemijske gumice na pod samo da bi gledali njene atruibute.
Kasnije u srednjoj je manje bilo dobrih profesorki jedna fizicarka nije bila losa. Crnka oko 30 godina isto lepog stila za oblacenje.
 
Mi smo imali neku Evelinu Kummer, predavala je nemački u osnovnoj školi.
Nikada nije sedela za stolom, nego na njemu, sa prekrštenim nogama.
Frau Eveline je imala običaj i da se nagde iznad đaka sa raskopčanimn dekolteom i da objašnjava lekcije iz knjige.
Čist blud i zloupotreba položaja.
 

Back
Top