Чеда - од старки до BOSS-ovog odela bez ikakvog produktivnog radnog

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
POSLANICI TRAŽE DA IH LIDER LDP NAUČI USPEŠNOM BIZNISU


Poslanici u Skupštini Srbije poručuju lideru LDP da podeli s narodom famozni model brzog zarađivanja novca


BEOGRAD - Lider LDP Čedomir Jovanović danas može da se zavede kao uspešan biznismen jer je njegova firma „Radna grupa“ (sa sedištem u ulici Vladimira Popovića), osnovana krajem prošle godine, za mesec dana „obrnula“ 3,9 miliona dinara. Koliko u martu iste godine Jovanović je kao radnik „šljakao“ u švajcarskoj firmi i zajedno sa zaradom iz Skupštine mesečno inkasirao 250.000 dinara.
Poslanici to ocenjuju kao „umeće novokomponovanog biznismena“.

Željko Ivanji, poslanik G17 plus, kaže da se ovde radi o vrlo „uspešnom biznismenu“.
- Jovanović treba da napiše knjigu o biznisu, bila bi šteta da zadrži taj famozni model brzog zarađivanja ogromnog novca samo za sebe. Izgleda mi da je ta firma osnovana za jedan posao i da je kroz njega okrenuo veliki novac - navodi Ivanji.
- Ni Šerlok Holms ne bi mogao da uđe u trag političkim i poslovnim putešestvijama Čedomira Jovanovića. Odjednom Jovanović stiče milione, mudro ćuti, nadležni ništa ne preduzimaju, a mi gledamo kako uživa u raskoši - kaže Željko Tomić, poslanik DSS.

Poslanica SRS Vjerica Radeta kaže da Agencija za borbu protiv korupcije mora nešto da preduzme povodom ovih navoda.
- To govori koliko su neozbiljne institucije koje treba time da se bave - poručuje Radeta.

Sa druge strane, Velimir Ilić, predsednik NS, kaže da ne treba da čudi odakle Jovanoviću pare za pokretanje privatnog biznisa kad njegova stranka drži apotekarske ustanove.
- To što radi Jovanović je zloupotreba službenog položaja. Ne možeš da budeš u politici i da imaš firmu, ja sam 23 godine imao firmu i zatvorio sam je baš iz tih razloga. Svi mi znamo ko šta radi, i kako dolazi do para, samo organi koji treba time da se bave ništa ne preduzimaju - podseća Ilić.


(izvor. kurir)
 
Овај Чеда Јовановић се понаша као да је Србија његова приватна држава у којој може да ради шта хоће без да икоме ишта одговара.Питам се како се његово мало бирачко тело не запита одакле новац њиховом лидеру да живи као нарко бос док већина грађана Србије једва саставља крај са крајем.
 
Kurir, Ceda, mlacenje prazne slame... Dosadi li to ikad?

Па пази паметан је тај Чеда чим му се не свиде питања објављена у новинама он само изјави да за те новине више не даје изјаве.Замисли када би сви тако радили ?
 
Да ли је нешто нетачно у овој вести?
Или можда сматраш да треба да окрећемо главу од сумњивих дилова наших политичара?

Hocu da kazem da su sve to naklapanja nesposobnih i/ili nedovoljno uspesnih propalih politicarcica, bez ijednog dokaza iliti trunke istine. Ceda cuti, a ostale to nervira, jer nece da deli parce kolaca sa ljudima koji su par klasa ispod njega.
 
Poslednja izmena:
Овај Чеда Јовановић се понаша као да је Србија његова приватна држава у којој може да ради шта хоће без да икоме ишта одговара.Питам се како се његово мало бирачко тело не запита одакле новац њиховом лидеру да живи као нарко бос док већина грађана Србије једва саставља крај са крајем.

Njegovo biracko telo zabole kuras odakle bilo kome bilo sta dokle god je taj neko "IN" iliti "U FAZONU"...
 
Hocu da kazem da su sve to naklapanja nesposobnih i/ili nedovoljno uspesnih propalih politicarcica, bez ijednog dokaza iliti trunke istine. Ceda cuti, a ostale to nervira, jer nece da deli parce kolaca sa ljudima koji su par klasa ispod njega.

зар то није Чедица лично изјавио?
Шта је ту наклапање ако је он то лично изјавио пред камерама?
А видим буне му се и коалициони партнери (Г17).
 
Njegovo biracko telo zabole kuras odakle bilo kome bilo sta dokle god je taj neko "IN" iliti "U FAZONU"...

Има и ту истине слажем се али чињеница је да Чеда својим мегаломанским наступом доста штрчи у односу на друге политичаре који су ништа мање ситуирани али се то код њих не примећује толико колико код Чеде.
 
Овај Чеда Јовановић се понаша као да је Србија његова приватна држава у којој може да ради шта хоће без да икоме ишта одговара.Питам се како се његово мало бирачко тело не запита одакле новац њиховом лидеру да живи као нарко бос док већина грађана Србије једва саставља крај са крајем.

Може му се!
Ко ће да га у томе спречи?
Држава?:rotf::rotf::rotf:
Дачић?:rotf::rotf::rotf:
Натино правосуђе?:rotf::rotf::rotf:
 
A što ? Pa i Cane nosi lepa odela. I Joca Amsterdam, Mišković, Beko, Šarić ... U bre, ima čitav spisak. :mrgreen:

Pa dobro, ali Ceda je najmladji medju njima. :zper:

Salu na stranu, Ceda se odavno oblaci skupo (i lepo, na kraju krajeva), tako da naslov teme nije adekvatan. Da je pisana pre 10godina, pa i 'ajde. Ima valjda od tog "biznisa" jos nesto osim odela?:idea:


samo vi glasajte za Čedu malog Krcuna tek ćemo onda pasti travu.:roll:

Gospodjice, gospodjo, mi vec pasemo.
 
Па пази паметан је тај Чеда чим му се не свиде питања објављена у новинама он само изјави да за те новине више не даје изјаве.Замисли када би сви тако радили ?

Sumnjam da zakon nalaze da se daju informacije o poslovanju novinarima. Inace ima i bogatijih ljudi u srbiji, zasto onda njega pitaju???
 

Back
Top