Ovako se to radi u zemlji Srbiji gde vladaju lopovi

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Ispred lokala koji je u centru Beograda otvorila Kristina, sestra Nataše Bekvalac, uklonjen deo pešačkog prelaza i zauzet parking kako bi bilo mesta za terasu.
Desilo se da je Čeda Jovanović svojevremeno sebi iscrtao pešački prelaz tamo gde mu je odgovaralo, ali da neko obriše već postojeću "zebru" kako bi sebi napravio prostor za baštu kafića, e to je već za rubriku "Verovali ili ne"!

Ispred lokala "Ameli" na Topličinom vencu u Beogradu, koji je nedavno otvorila Kristina, sestra pevačice Nataše Bekvalac, prefarban je deo ulice obeležen belim prugama! I to uzduž, tako da je polovina prelaza ostala vidljiva, a "bojom asfalta" je "zamaskiran" ostatak koji se poklapa sa terasom kafića. Vlasnica tvrdi da to nije njenih ruku delo i da nije usput uzurpirala skoro celo parking mesto kako bi postavila ogradu.

- Nemam pojma o čemu se radi! Niko od ljudi koji su zaposleni u mom lokalu, pa ni ja nemamo veze s tim - rekla nam je Kristina.
Sad, da se ne vide tragovi "zebre", pa ajde. Ali više nego uočljivo je šta je "moler" uradio! Teško da neko ne primeti.

U saobraćajnoj inspekciji grada Beograda bili su zatečeni našom informaciju.
- Ma, to nije moguće! Evo, obećavamo da ćemo odmah izaći na teren kako bismo videli o čemu se radi. Signalizaciju održava "Beograd put" i, ukoliko je pešački prelaz prefarban, poslaćemo im zahtev da se automatski obnovi. U ovom trenutku ne možemo reći kolika je kazna za prekršioca, ali ćemo se potruditi da nađemo krivca! - naglasili su u saobraćajnoj inspekciji.
Do zaključenja ovog broja pokušavali smo da saznamo do kakvih su rezultata došli, ali nismo uspeli da dobijemo nijedan konkretan podatak. Kome li je ispod manikiranih noktiju ostalo farbe?


2yu116b.jpg
 
Znas sta mene zanima?Koji idiot moze da sedi u kaficu a metar od njega prolaze automobili,autobusi,kamioni?:dontunderstand:

Па јел ти мислиш да он ту седи што воли, или што жели да га други виде како ту седи!

Што се самог случаја тиче верујем да су градске институције одговорне за ово померање пешачког прелаза, помериш пар метара пешачки, а од баштица на тротоару лова капље ли капље!
 
ceo beograd je bljak jer je jedan izuzetno prenaseljen i zagadjen grad.

barem nama sa kopaonika gde se dise punim plucima.

sad mozda neko voli taj smog ne znam sto ljudi sto cudi.

jedino gde mozda u beogradu nije zagadjeno ili je u manjoj meri to je eventualno gore na gardosu i delimicno kosutnjak dedinje senjak

ovo ostalo, pogotovo centar je bas katastrofa.

a to je zato sto je beograd jedini glavni grad u evropi koji ima zeleznicku i autobusku stanicu u centru grada, i jedini glavni grad kojem tranzit kompletan prolazi kroz sami centar
 
ceo beograd je bljak jer je jedan izuzetno prenaseljen i zagadjen grad.

barem nama sa kopaonika gde se dise punim plucima.

sad mozda neko voli taj smog ne znam sto ljudi sto cudi.

jedino gde mozda u beogradu nije zagadjeno ili je u manjoj meri to je eventualno gore na gardosu i delimicno kosutnjak dedinje senjak

ovo ostalo, pogotovo centar je bas katastrofa.

a to je zato sto je beograd jedini glavni grad u evropi koji ima zeleznicku i autobusku stanicu u centru grada, i jedini glavni grad kojem tranzit kompletan prolazi kroz sami centar

Slozila bih se sa tobom do pred kraj posta ali za zeleznicke i autobuske ne stoji bas, vidi u centru Londona je King's Cross kao zeleznicka i Victoria station kao autobuska stanica, Gare st Lazare i Gare du Nord u Parizu, Termini stanica u Rimu, Santa Lucia u Veneciji je takodje blizu centra, na kanalu...cinjenica je da se ne osecaju izduvni gasovi, ne znam iz kog razloga, mozda koriste drugacije gorivo, novije automobile i vozove, autobuse. Bas skoro sam to komentarisala kako u zapadnoj Evropi mogu u kaficu na ulici da popijem kafu bez problema dok u Beogradu i Nisu ne mogu...gusi me...
 

Back
Top