I dalje joj plaćamo kiriju od 7.000 evra!

Reefer

Starosedelac
Poruka
179.268
Zanima me šta mislite o ovom problemu, tačnije o nečinjenju ničega od strane naših državnih organa, evo ima već 3 meseca.
Zanima me takođe, kako na ovu vest reaguju oni koji su napali "uzimanje" para od naroda, od strane Artemija... koje nije dokazano, ali on jeste sankcionisan.
Koliko smo svi oguglali na krađe i laži, ali još gore, na otvoreno činjenje svega toga, bez imalo želje da se to radi prikriveno. Koliko su ljudi na vlasti oholi i ne žele čak ni da kriju svoje prljave poteze? Važno je da nam se u oči baca prašina u vidu raznih gej parada, navijačkih "bandi", neonacista, ugroženih novinara...


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+dalje+joj+plaćamo+kiriju+od+7.000+evra!.html
 
zar za ovako parce zalis 70000 tudjih ojra???

pariz-1.jpg
 
Zanima me šta mislite o ovom problemu, tačnije o nečinjenju ničega od strane naših državnih organa, evo ima već 3 meseca.
Zanima me takođe, kako na ovu vest reaguju oni koji su napali "uzimanje" para od naroda, od strane Artemija... koje nije dokazano, ali on jeste sankcionisan.
Koliko smo svi oguglali na krađe i laži, ali još gore, na otvoreno činjenje svega toga, bez imalo želje da se to radi prikriveno. Koliko su ljudi na vlasti oholi i ne žele čak ni da kriju svoje prljave poteze? Važno je da nam se u oči baca prašina u vidu raznih gej parada, navijačkih "bandi", neonacista, ugroženih novinara...


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...+dalje+joj+plaćamo+kiriju+od+7.000+evra!.html

Zorica Tomic je kao profesor i novinar sasvim na mestu, licno je svrstavam u red dama, medjutim meni iskreno nije jasno zasto ne bi zivela pri srpskoj ambasadi u Parizu, to je lepa zgrada, ima dovoljno mesta, sve je blizu....Srpski kulturni centar sam videla, ni on nije malen...zar nije dovoljno ziveti u Parizu pa makar i u mansardi od 30 kvadrata:zaljubljena:...

...moguce je i da Press izvrce istinu...ne bih se iznenadila...
 
ljudi pomenuta je 99% tadiceva svalerka

moj jedan brat saradjuje sa jakim turistickim agencijama i pricao mu je gazda jedne te agencije, da oni vode statistiku internu, i da u proseku muskarac TRI PUTA VISE NOVCA daje na putovanje sa svalerkom nego sa zenom i porodicom.

i sad znate ono da se daju imena putnika kad se ide negde , i kad muskarac ide sa svalerkom on kaze "nije bitno" a oni imaju i za to spremljenu semu i popunjava se neki obrazac o anonimnosti upisuje ime nekog levog muskarca i vozi misko :super:

tako i tadic

ne moze svalerku da smesti u gajbu od 500 evrica

svi znamo da svalerka nije dugme pa mora da bude u stancicu sa kirijom od minimum 7000 evrica :super:
 
...ti zivis u bajci.

Ne, ja živim u Srbiji... koja je daleko od bajke, ali je moja. Zato sam i postavio sva ona pitanja, jer je krajnje vreme da se dese neke promene, ali promene na bolje. Da se prestane sa ovakvim drskim ponašanjem vlastodržaca u mojoj zemlji. Toliko se bez srama krade i laže a ljudi ćute i trpe. Pojave se i oni koji podržavaju takvu politiku, verovatno jer i sami učestvuju u takvim poslovima, ili se nadaju nekim mrvicama sa stolova moćnika u Srbiji.
Kritokovao sam politiku Miloševića i na određeni način se protiv nje borio, isto je i sad, nema velike razlike osim što tonemo sve dublje, a niko ne reaguje.
 
Ne, ja živim u Srbiji... koja je daleko od bajke, ali je moja. Zato sam i postavio sva ona pitanja, jer je krajnje vreme da se dese neke promene, ali promene na bolje. Da se prestane sa ovakvim drskim ponašanjem vlastodržaca u mojoj zemlji. Toliko se bez srama krade i laže a ljudi ćute i trpe. Pojave se i oni koji podržavaju takvu politiku, verovatno jer i sami učestvuju u takvim poslovima, ili se nadaju nekim mrvicama sa stolova moćnika u Srbiji.
Kritokovao sam politiku Miloševića i na određeni način se protiv nje borio, isto je i sad, nema velike razlike osim što tonemo sve dublje, a niko ne reaguje.

...aj ovako da probam.Svakog dana se ukradu milioni,desetine miliona jevreja,tako da su ovih 7 hiljada ko zna koji po redu za otkrivanje.Da te pitam citatom nesto,malo izmenjenim...''smeta ti trunka a balvan ti ne smeta?''
 

Back
Top