Sopstvene mane

Unknown-cruiser

Zainteresovan član
Poruka
131
Umete li da prepoznate svoje mane i da se nosite sa njima? Ali stvarno? :)

Ima ljudi koji ne mogu da prihvate svoje mane ili su ih svesni ali neće da ih priznaju samima sebi da bi tako izdigli vrednost sopstvene ličnosti u svojim mislima.
Moje mišljenje je da je prepoznati i prihvatiti svoje mane jedini put ka prirodnom prihvatanju istih i njihovom potencijalnom iskorenjivanju iz svoje ličnosti.

Kasno je pa mi ne teku misli baš glatko tako da ću nastaviti sledeći put sa svojim izlaganjem... :D ..... :zzzz:
 
Umete li da prepoznate svoje mane i da se nosite sa njima? Ali stvarno? :)

Ima ljudi koji ne mogu da prihvate svoje mane ili su ih svesni ali neće da ih priznaju samima sebi da bi tako izdigli vrednost sopstvene ličnosti u svojim mislima.
Moje mišljenje je da je prepoznati i prihvatiti svoje mane jedini put ka prirodnom prihvatanju istih i njihovom potencijalnom iskorenjivanju iz svoje ličnosti.

Kasno je pa mi ne teku misli baš glatko tako da ću nastaviti sledeći put sa svojim izlaganjem... :D ..... :zzzz:

željan pažnje, pun kompleksa...što broj postova jelda potvrđuje...:per:

...el sam dovoljno samokritičan...el treba još...?:think:
 
Umete li da prepoznate svoje mane i da se nosite sa njima? Ali stvarno? :)

Ima ljudi koji ne mogu da prihvate svoje mane ili su ih svesni ali neće da ih priznaju samima sebi da bi tako izdigli vrednost sopstvene ličnosti u svojim mislima.
Moje mišljenje je da je prepoznati i prihvatiti svoje mane jedini put ka prirodnom prihvatanju istih i njihovom potencijalnom iskorenjivanju iz svoje ličnosti.

Kasno je pa mi ne teku misli baš glatko tako da ću nastaviti sledeći put sa svojim izlaganjem... :D ..... :zzzz:

Posve svesna i trudim se da ih preobrazim u vrline.:)
Šteta što mudrost mora da se "plati" godinama. Da sam mudrija, verovatno bih uvek znala, kada je vreme da se taktički povučem, a ne da ulazim u nešto što je od samog početka izgubljeno. Ta me je mana puno puta koštala.
Imam ja njih, kao i svaki čovek. Svesna sam ih, to je najvažnije. Uvek može bolje, prema tome trudim se da se menjam uvek, na bolje i da korigujem svoje mane. Najveća mana, mi je što od početka imam vere u ono najbolje u ljudima, i onda mi je posle djavo kriv, kama me rane , tamo gde sam najslabija.
 
Poslednja izmena:
Zavisi.
Donekle sam svesna svoje namćoraste, judgmental i kritički nastrojene prirode, ali dosta i potcenjujem sebe, tako da... delimično sam svesna svojih mana.
Pretpostavljam da je inat jedna od većih...
 

Back
Top