Koji auto kupiti do 2000E

Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Da budemo realni, pare ćeš u svakoj varijanti da baciš. Za 2000 E ne kupuje se AUTO, već nešto što su neki pre tebe izraubovali i što sigurno ne bi prodavali da je valjalo. Bez obzira na zemlju proizvodnje, marku i tip, budi spreman da posle kupovine i dalje bacaš pare na popravke. Ako se sa tim pomiriš, biće ti mnogo lakše. Želim ti najbolju moguću kupovinu i javljaj se.
 
Espanol:
Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Da budemo realni, pare ćeš u svakoj varijanti da baciš. Za 2000 E ne kupuje se AUTO, već nešto što su neki pre tebe izraubovali i što sigurno ne bi prodavali da je valjalo. Bez obzira na zemlju proizvodnje, marku i tip, budi spreman da posle kupovine i dalje bacaš pare na popravke. Ako se sa tim pomiriš, biće ti mnogo lakše. Želim ti najbolju moguću kupovinu i javljaj se.
Pridruzujem se zeljama i podrzavam autora. Pomoci nemogu, nazalost, a ne zelim odmoci.
CIAO! 8)
P.S. A da napishesh koja bi bila svrha "auta"?
 
mali37:
ma kupi novu floridu das 1000 eura i onda otplacujes mesecno po 100 eura 5 godina ipak je novo, a uz to ima fabricki plin, klimu, podizace itd.
Neznam bash da li je to pametna investicija. :? Ipak je to zastava. :( Pojma nemam da li je cenovno u rangu Solence, ali pre bih uzeo njihov dizel na tu varijantu. Vec smo pre konstatovali da je bolje uzeti bilo koji nov auto nego polovan.
CIAO! 8)
 
Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Jedna stara poslovica kaže:''Treba učiti a ne savete davati'' a druga:''Staro krpiti, konce trošiti, staro ljubiti, vreme gubiti.'' Naravno, za 2000 eura se ne može kupiti auto ali kantica koja vrši lokalni posao da! Na izbor automobila utiču mnogi faktori (vidi ranije apsolvirane a slične teme), ali ja bih te parice iskoristio ovako:
1) kupio neizduvanog benzinca za 750 eura. To je obično auto penzosa ili zadnji uvoz a najčešće redak auto koji je dobar ali ''naporan'' kada su rezervni delovi u pitanju pa je kao takav dosadio vlasniku.
2)drugih 750 eura bih iskoristio za njegovo generalno sređivanje (limarija, farbanje, plin). Naravno, ovo je proces od 2 do 6 meseci jer je to studiozan posao koji se ne radi na brzinu.
3) dodatnih dvesta eura bih dao za plin da se jeftino vozim, a preostalih 300 eura bih ostavio za eventualna iznenađenja.
Na kraju svega bi uz dosta truda dobio solidan, pouzdan, uigran auto koji poznaješ u dušu, a dosta bi naučio i o raznim ''majstorlucima'' i bio bi solidno tehnički potkovan u odnosu na prosečnog vozača amatera. Ne pišem napamet jer sam promenio solidan broj krševa a nikada nisam imao novca da utrčim za nov auto. I da imam novca nebih kupio novi auto jer mi se sređivanje krševa sviđa i prerastao je u hobi, a upoznao sam puno ljudi i postao sa njima drugar. Pozdrav i puno sreće u izboru!
 
Espanol:
Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Da budemo realni, pare ćeš u svakoj varijanti da baciš. Za 2000 E ne kupuje se AUTO, već nešto što su neki pre tebe izraubovali i što sigurno ne bi prodavali da je valjalo. Bez obzira na zemlju proizvodnje, marku i tip, budi spreman da posle kupovine i dalje bacaš pare na popravke. Ako se sa tim pomiriš, biće ti mnogo lakše. Želim ti najbolju moguću kupovinu i javljaj se.
Uff ala si sakrastican... :lol: :lol:
 
Master_Chief:
Espanol:
Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Da budemo realni, pare ćeš u svakoj varijanti da baciš. Za 2000 E ne kupuje se AUTO, već nešto što su neki pre tebe izraubovali i što sigurno ne bi prodavali da je valjalo. Bez obzira na zemlju proizvodnje, marku i tip, budi spreman da posle kupovine i dalje bacaš pare na popravke. Ako se sa tim pomiriš, biće ti mnogo lakše. Želim ti najbolju moguću kupovinu i javljaj se.
Uff ala si sakrastican... :lol: :lol:
A jesi li ti bas siguran da znas sta znaci biti "sakrastican"?
 
smeh:
Master_Chief:
Espanol:
Garwor:
Moze li neko dati koristan savet, da ne bacim pare.
Da budemo realni, pare ćeš u svakoj varijanti da baciš. Za 2000 E ne kupuje se AUTO, već nešto što su neki pre tebe izraubovali i što sigurno ne bi prodavali da je valjalo. Bez obzira na zemlju proizvodnje, marku i tip, budi spreman da posle kupovine i dalje bacaš pare na popravke. Ako se sa tim pomiriš, biće ti mnogo lakše. Želim ti najbolju moguću kupovinu i javljaj se.
Uff ala si sakrastican... :lol: :lol:
A jesi li ti bas siguran da znas sta znaci biti "sakrastican"?
Sad i sam videh sta napisah.... :(
 

Back
Top