da li su danasnji tipovi suvise isfeminizirani...

Cuj, mislim da si potpuno u pravu. Danasnji muskarci JESU previse feminizirani. Definitivno. Pa pogledaj samo postove na ovom forumu ! Svi se nesto kao 'razumeju', svima treba 'rame za plakanje'. Svima treba neki savet ... Do jaja ! I onda - logicno da su devojke postale agresivnije. Sve moraju same da urade kad na raspolaganju imaju seronje i mamine sinove. Pogledaj samo koliko ima negativnih reakcija na svaki moj post, a ja ti nisam nikakav MACHO, samo mislim da muskarci od zena treba da se razlikuju i da to dobro da je tako. I devojke vole kad naidju na pravo musko. Zato sto samo pored pravog muskarca moze da se oseti pravom devojkom. Veruj mi.
Evo, obrati paznju sta ce sad da se desi i koliko ce negativnih komentara da se pojavi.
Ajde, Lord of Ass da cujem tvoje nebuloze na ovu temu ?
 
Milojko Vasic:
Cuj, mislim da si potpuno u pravu. Danasnji muskarci JESU previse feminizirani. Definitivno. Pa pogledaj samo postove na ovom forumu ! Svi se nesto kao 'razumeju', svima treba 'rame za plakanje'. Svima treba neki savet ... Do jaja ! I onda - logicno da su devojke postale agresivnije. Sve moraju same da urade kad na raspolaganju imaju seronje i mamine sinove. Pogledaj samo koliko ima negativnih reakcija na svaki moj post, a ja ti nisam nikakav MACHO, samo mislim da muskarci od zena treba da se razlikuju i da to dobro da je tako. I devojke vole kad naidju na pravo musko. Zato sto samo pored pravog muskarca moze da se oseti pravom devojkom. Veruj mi.
Evo, obrati paznju sta ce sad da se desi i koliko ce negativnih komentara da se pojavi.
Ajde, Lord of Ass da cujem tvoje nebuloze na ovu temu ?

tacno, tek pored muskarca zena je zena.
vidim da prozivas i to bas nije lepo. upoznaj ljude pa onda komentarisi ako imas argumente.
 
Milojko Vasic:
Cuj, mislim da si potpuno u pravu. Danasnji muskarci JESU previse feminizirani. Definitivno.

Ovde izrazavas svoje misljenje i to postujem.

Milojko Vasic:
Pa pogledaj samo postove na ovom forumu ! Svi se nesto kao 'razumeju', svima treba 'rame za plakanje'. Svima treba neki savet ... Do jaja !

Ovde zaboravljas koliko topica si sam postovao sa kojekakvim debilnim pitanjima.

Milojko Vasic:
I onda - logicno da su devojke postale agresivnije. Sve moraju same da urade kad na raspolaganju imaju seronje i mamine sinove.

Ovde si vec maksimalno infantilan.

Milojko Vasic:
Pogledaj samo koliko ima negativnih reakcija na svaki moj post, a ja ti nisam nikakav MACHO, samo mislim da muskarci od zena treba da se razlikuju i da to dobro da je tako.

Ovde pokazujes koliko ne poznajes biologiju. Mozda se priroda nije dovoljno potrudila oko tebe pa moras sam da istaknes koliko se razlikujes od zene? Dunno, just a hunch....

Milojko Vasic:
I devojke vole kad naidju na pravo musko. Zato sto samo pored pravog muskarca moze da se oseti pravom devojkom. Veruj mi.

Ovde bi trebalo da se setis nekih svojih postova na temu zensko-muskih odnosa.

Milojko Vasic:
Evo, obrati paznju sta ce sad da se desi i koliko ce negativnih komentara da se pojavi.

Lepo je sto znas da si 'poseban'.

Milojko Vasic:
Ajde, Lord of Ass da cujem tvoje nebuloze na ovu temu ?

Ovo ne mogu da komentarisem, jednostavno zahteva mnogo intelektualnog spustanja.... :wink:
 
Milojko Vasic:
Cuj, mislim da si potpuno u pravu. Danasnji muskarci JESU previse feminizirani. Definitivno. Pa pogledaj samo postove na ovom forumu ! Svi se nesto kao 'razumeju', svima treba 'rame za plakanje'. Svima treba neki savet ... Do jaja ! I onda - logicno da su devojke postale agresivnije. Sve moraju same da urade kad na raspolaganju imaju seronje i mamine sinove. Pogledaj samo koliko ima negativnih reakcija na svaki moj post, a ja ti nisam nikakav MACHO, samo mislim da muskarci od zena treba da se razlikuju i da to dobro da je tako. I devojke vole kad naidju na pravo musko. Zato sto samo pored pravog muskarca moze da se oseti pravom devojkom. Veruj mi.
Evo, obrati paznju sta ce sad da se desi i koliko ce negativnih komentara da se pojavi.
Ajde, Lord of Ass da cujem tvoje nebuloze na ovu temu ?

Au, al se ti trudish da zvucis opako. Samo ne naprez se previshe... ukakices se;)
 
tija:
pretor:
...ili su danasnje devojke suvise agresivne i ponasaju se kao muskarci,pa su izgubile na zenstvenosti!
Sta mislite o tome?


:shock:
ma glupost, zesca glupost. Kako je doslo do toga da tako nesto pomislis? bas me zanima. :?

Zanimljivo je kako se neke cure odmah zgrazavaju na pomisao da u necemu grese.

Sto se tice teme nije mi njajasnije cime su konkretno muskarci izfeminizirani? Dajte neki konkretan primer pa da raglabamo. Mozda i uspemo da dodjemo do resenja;)
 
iceburn:
tija:
pretor:
...ili su danasnje devojke suvise agresivne i ponasaju se kao muskarci,pa su izgubile na zenstvenosti!
Sta mislite o tome?


:shock:
ma glupost, zesca glupost. Kako je doslo do toga da tako nesto pomislis? bas me zanima. :?

Zanimljivo je kako se neke cure odmah zgrazavaju na pomisao da u necemu grese.


ma evo sva sam se nakostresila, mislim od zgrazavanja :lol:

mada se uvek zgrozim kada se generalizuju stvari, npr. covek pita da li su suvise izfeminizirani danasnji tipovi, pa ja to nisam primetila, naprotiv . Muskarci u mojoj okolini su o.k., e sada nekima svasta po nesto fali, nema savrsenog coveka, ali daleko su od toga da budi isfeminizirani, .
pa onda da li su danasnje devojke suvise agresivne i ponasaju se ko muskarace, e to je stopostotna glupost , ili ja slepa pa nisam to primetila. A i da jesu malo agresivnije, mislim kako to moze da utice na to da muskarci postanu peskirici? :? mislim , bas ne razumem, i otud moje zgrazavanje i :shock: , jer smatram da te dve pojave nemaju apsolutno veze jedna sa drugom. E sad to je moje misljenje. I kako sam bila malo zbunjena ovom temom, pitala sam da mi covek lepo objasni odakle mu takva ideja, da nam objasni malo kako je doslo do toga da postavi takvo pitanje, pa mozda da nam i otvori oci i kaze nesto sto ne znamo.
E onda dolazi deo da pomislim o greskama. Bar ja to tako kontam. :wink:
 
Da ima vise isfeminiziranih tipova no pre, to i jeste tacno. Ne mislim na fensi oblacenje, nego bas na "onaj rad yebote". (morate da cujete ovo audio da bi ste me 100% skapirali). Ima i totalno "macho tipova", ima isfeminiziranih a ima i onih izmedju (da ne kazem normalnih). Pa, moje dame, birajte. Odgovor na moje pitanje je znaci: ima ih malkice vise nego pre. A sto se tice agresivnosti devojaka, to stvarno nisam primetio. Ako su devojke postale otvorenije i preduzimljivije, ako otvoreno pricaju o svemu, to je meni sasvim OK i to nije agresivnost. Mnogo je lepo imati takvu devojku pored sebe.
 
Guardian:
"onaj rad yebote"
:lol: upravo to!!!
ima ih, nazalost... poprilicno... i to nema veze samo sa nasom nacijom. zasto - ne znam... da li je tu mama priroda umesala svoje prstice, neke mutacije, genetika... pa sve je vise homosexualno orijentisanih, i muskaraca i zena... a to mu dodje upravo srazmerno i sa brojem feminiziranih muskaraca... cemu vodi? nekom potopu? hmmm.... jos je ovaj nas brdoviti balkan i odlican :D
 
paralela:
Guardian:
"onaj rad yebote"
:lol: upravo to!!!
ima ih, nazalost... poprilicno... i to nema veze samo sa nasom nacijom. zasto - ne znam... da li je tu mama priroda umesala svoje prstice, neke mutacije, genetika... pa sve je vise homosexualno orijentisanih, i muskaraca i zena... a to mu dodje upravo srazmerno i sa brojem feminiziranih muskaraca... cemu vodi? nekom potopu? hmmm.... jos je ovaj nas brdoviti balkan i odlican :D

Sa' cu ti objasnim: kako je Jovo Tosevski objasnjavao da muskarci imaju 2 nagona (za sexualnim spajanjem i zastitnistva) to je ovaj drugi ugrozen ovom krizom a tu istu krizu zloupotrebljavaju marginalizovane (pederske) grupe koje vide priliku da opravdaju svoje bolesti da bi se nekako ukljucili u normalne tokove zivota ( a to nikada nece uspeti jer ih je priroda sama odbacila i sklonila), tako i neki labilni prihvataju tudje stavove (zenske), poistovecuju se sa zenama, ne poznaju sami sebe, svoj pol, misle da je drugi bolji (a taj drugi pol misli da je muski pol bolji) i eto tako. Taj nagon zastitnistva se kod savremenog coveka ispoljava u mogucnost zarade (briga i zastita slabijeg pola i potomstva) pa kako je to sada smanjeno (mogucnost zarade) to se sada jaci pol oseca ugrozenim a zenski sada vidi mogucnost i njenu vecitu "borbu za ravnopravnost" medju polovima (one ne znaju da su u prednosti: kuvaju rucak, lezeci se kresu, uzimaju svojevoljno kramp u ruke rade kao muskarci - dobro nesto moras i da ih teras), nikako mi nije jasno zasto hoce da izgube tu prednost?!

Ali polako, kada i one ostanu bez omiljene stvari, opet ce da prilegnu da bi nas opet, muskarce, povratili. Na to ce ih priroda naterati i one nece biti svesne toga, opet cemo mi muskarci biti pravi muskarci. Ah da, mozda je to jedna vrsta prirodnog odabira, jer muskarac sa muskoscu opstaje, snalazi se, dok ovi pedercici, emotivci... itd, polako odlaze u stranu. Neka svako preispita svoju muskost i zena zenskost!
 

Back
Top