Šta će nam ljubav?!

Poruka
22.606
Kontam se ja nešto u trenutku dosade i mislim ‚‚Šta će nam ljubav u opšte?!‚‚ ...evo realno gledano da se stavi na tasove sve lepo i sve ružno, uvek to ružno prevagne...ili je neko vas povredio ili ste vi nekoga povredili....i šta će nam onda taj hebeni osećaj lakoće, kada zna da nanese i toliko boli,stezanja u grudima,ljubomore, nesanice i šta ti ja znam šta sve.:confused:Sad možda ja i grešim ali sad sam trenutno u takvom filingu.:p
 
Ma Ljubav u sustini ne postoji.

To je nasa projekcija u galvi i potreba da MORAMO nekoga da volimo
i da neko MORA da voli nas.
Nasa ocekivanja koja preuvelicamo
kada se zaljubimo i odmah stvaramo iluziju o toj vezi.

Kada sami sebi ne bih dozvolili da predjemo u taj svet nerealnosti i ruzicastih boja
onda ne bih bilo ni povredjivanja, ni slamanja srca, ni tuge ni nista
nego bi uzivali u svojoj slobodi i u svemu sto nas okruzuje - e to se naziva Ljubav!
 
Kontam se ja nešto u trenutku dosade i mislim ‚‚Šta će nam ljubav u opšte?!‚‚ ...evo realno gledano da se stavi na tasove sve lepo i sve ružno, uvek to ružno prevagne...ili je neko vas povredio ili ste vi nekoga povredili....i šta će nam onda taj hebeni osećaj lakoće, kada zna da nanese i toliko boli,stezanja u grudima,ljubomore, nesanice i šta ti ja znam šta sve.:confused:Sad možda ja i grešim ali sad sam trenutno u takvom filingu.:p

Pa mora nesto da nas razocara u zivotu. :cool:
 
Ivo Andrić jednom reče: ,, Što ne boli - to nije život, a što ne prolazi to nije sreća.''
Značenje ove misli može da se prenese i na ljubav.
Ništa ne traje doveka, ali osećaj koji imaš kada si zaljubljen nagoni te da pomisliš i osetiš da ona može sv, baš sve! ;)
 
Ivo Andrić jednom reče: ,, Što ne boli - to nije život, a što ne prolazi to nije sreća.''
Značenje ove misli može da se prenese i na ljubav.
Ništa ne traje doveka, ali osećaj koji imaš kada si zaljubljen nagoni te da pomisliš i osetiš da ona može sv, baš sve! ;)

Aha da mislis da mozes sve i onda se razbiju ruzicaste naocare i uvidis u stvari
da ne mozes nista da uradis i da nije sve tako kako si ti zamislio....

Pa se razocaras i patis :roll:
 
Kontam se ja nešto u trenutku dosade i mislim ‚‚Šta će nam ljubav u opšte?!‚‚ ...evo realno gledano da se stavi na tasove sve lepo i sve ružno, uvek to ružno prevagne...ili je neko vas povredio ili ste vi nekoga povredili....i šta će nam onda taj hebeni osećaj lakoće, kada zna da nanese i toliko boli,stezanja u grudima,ljubomore, nesanice i šta ti ja znam šta sve.:confused:Sad možda ja i grešim ali sad sam trenutno u takvom filingu.:p

Bas tako nekako, nema nista gore nego biti zaljubljen :rtfm::whistling:
 

Back
Top