Elektronska izdanja dnevnih novina

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Da li čitate dnevne novine na internetu i šta mislite o kvalitetu web sajtova štampanih medija? Da li ste zadovoljni količinom informacija na internetu ili se ipak odlučujete za kupovinu novina na kiosku? Koje novine, po vašem mišljenju, imaju najkvalitetniju web prezentaciju?
 
Da li čitate dnevne novine na internetu i šta mislite o kvalitetu web sajtova štampanih medija? Da li ste zadovoljni količinom informacija na internetu ili se ipak odlučujete za kupovinu novina na kiosku? Koje novine, po vašem mišljenju, imaju najkvalitetniju web prezentaciju?

Искључиво на интернету и штампане новине не купујем..
Сваки дневни лист, ако не донесе данас занимљив чланак, уради то следећи дан.
Количина је толика да не стигнем све да прочитам. прво прочитам наслове па онда отварам да видим о чему се ради. Да је то тако, нека потврди попис сајтова које прелиставам:
. Štampa
* Sr *
- www.24sata.rs
- www.alo.rs
- www.autorevija.com
- www.balkanmagazin.net
- www.blic.rs
- www.borba.rs
- www.danas.co.rs
- www.glas-javnosti.rs
- www.grom.rs
- www.krajina.rs
- www.kurir-info.rs
- www.marconag.com
- www.narodne.com
- www.naslovi.net
- www.nin.rs
- www.novosti.rs
- www.pecatmagazin.com
- www.pio.rs
- www.politika.rs
- www.politikin-zabavnik.rs
- www.pravda.rs
- www.pravoslavlje.org.rs
- www.pressonline.rs
- www.sat-plus.com
- www.sportske.net
- www.srpski-nacional.com
- www.svevesti.com
- www.timocpress.info
- www.tk-info.net
- www.tracarenje.com
- www.vesti.rs
- www.vidovdan.org
- www.yutrend.com
- www.zbrka.com

* CG *
- www.dan.co.me
- www.monitor.co.me
- www.pobjeda.co.me
- www.republika.co.me
- www.vijesti.co.me


* Hr *
- w ww.24sata.hr
- www.index.hr
- www.jutarnji.hr
- www.novilist.hr
- www.vecernji.hr
- www.vjesnik.hr
- www.vijesti.hr

*BiH*
- www.dnevniavaz.ba
- www.dnevni-list.ba
- www.jutarnje.ba
- www.nezavisne.com
- www.oslobodjenje.ba
- www.sarajevo-x.com
- www.vecernji-list.ba

* Strana*
- www.bbc.co.uk/serbian
- www.dw-world.de/serbian
- www.diepresse.com
- www.slobodnaevropa.org
- www.spiegel.de
- www.voanews.com/serbian

Televizija
- www.tv-avala.com
- www.b92.net
- www.fira.rs
- www.flysat.com
- www.foxtv.rs
- www.kopernikus.rs
- www.lyngsat.com
- www.totaltv.rs
- www.tvpink.com
- www.pink.kids.rs
- www.rts.rs
- www.rtz.rs
- www.nettelevizor.com


 
Citam samo sport tako da me to ne pogadja :lol:

Citam uglavnom vesti na Blicovom sajtu, a stampane novine ne kupujem.. Ne znam koliko ste cackali, ali vecina nasih novina (za Blic, Politiku, Danas npr znam, Vecernje Novosti su imale ali malopre nisam video oznaku na njihovom sajtu, i tako dalje..) ima odradjen RSS feed.. Onda se jednostavno prijavite za isti (potreban je feed citac, mada i browseri sada uglavnom imaju podrsku za iste - Opera, mislim i Firefox, Chrome ima ekstenziju) i svaki put kada ga refresh-ujete dobijete na jednom mestu listu novih vesti sa sajta - naslov, slicicu i kratak size vesti, uz link za punu vest na sajtu.. Sto je uzivancija, postedi coveka skakutanja po sajtu i gledanja reklama i stvari koje ga ne interesuju :D
 
Da li čitate dnevne novine na internetu i šta mislite o kvalitetu web sajtova štampanih medija? Da li ste zadovoljni količinom informacija na internetu ili se ipak odlučujete za kupovinu novina na kiosku? Koje novine, po vašem mišljenju, imaju najkvalitetniju web prezentaciju?

sssss

Citam samo sport tako da me to ne pogadja :lol:

hhhhh




Citam uglavnom vesti na Blicovom sajtu, a stampane novine ne kupujem.. Ne znam koliko ste cackali, ali vecina nasih novina (za Blic, Politiku, Danas npr znam, uz link za punu vest na sajtu.. Sto je uzivancija, postedi coveka skakutanja po sajtu i gledanja reklama i stvari koje ga ne interesuju :D

mmmmm
 

Back
Top