Gazprom - najprofitabilnija korporacija na svetu

siguran sam da to mnogo znači hiljadama beskućnika koji se svake zime smrznu u Moskvi.

А зашто лепо не кажеш ''мрзим Русију и то ме не интересује''?
Слажем се са тобом да уопште није велики значај тога што је Гаспром постао водећа светска компанија по профиту, али Русија нема великих проблема са бескућницима каквих има Америка. Русија има друге проблеме.
 
Aha. Znači Bondsteel će da počne da se uklanja sam od sebe, ciglu po ciglu.

jedna ruska brigada moze da eliminise taj bondstil. da ne pricam sta tek moze tom bondstilu da uradi jedna ruska vakum bomba

znaci dovoljno je da ruski tupoljev preleti preko tog bodnstila baci jednu vakum bombu, a vakum bomba je najjaca konvencionalna bomba, i od bondstila americkih okupatorskih fasista ostace samo prah pepeo i sitna govanca.
 
slaba rusija a jaka amerika i nemacka = slaba bombardovana okupirana i pod sankcijama, Srbija

jaka rusija = slaba nemacka i amerika na balkanu = jaka i velika Srbija

Zivela Rusija! Zivela Srbija!

NAPRED GAZPROM

Veštačke stvari nisu dugoga veka, pa tako i veštačka tvorevina SAD je zapravo skupina šljama koj je pobegao sa prostora evrope, orobio domorodce i zavladao tim prostorom.
Nažalost čovek je proklet i smatra da je nastao od majmuna, a možda je u biti suprotno.
prosperitet Gasproma, takodje nije naš uspeh, već naša slabost jer im verujemo emocionalno.
Kako to da Gasprom zaradjuje u NIS-u, a mi smo do juče sa NIS-om imali gubitak.
Sa vojne strane gledano, pravoslavci se bore sa težnjom za bolje sutra vodjeni duhom, a amerikanci novcem.
Kako to da u Srbiji strane kompanije prosperiraju na našim gubitaškim preduzećima?
 
jedna ruska brigada moze da eliminise taj bondstil. da ne pricam sta tek moze tom bondstilu da uradi jedna ruska vakum bomba

znaci dovoljno je da ruski tupoljev preleti preko tog bodnstila baci jednu vakum bombu, a vakum bomba je najjaca konvencionalna bomba, i od bondstila americkih okupatorskih fasista ostace samo prah pepeo i sitna govanca.

A zasto to nisu uradili dosad i pomogli braci Srbima? Zato sto ne smeju. Nece da zarate sa NATO zbog tamo neke Srbije. Ako mislis da bi u trecem svetskom ratu bilo pobednika, znaci da verujes u bajke jos uvek. Dirljivo.
 

Back
Top