PROFESORI SESTE BEOGRADSKE GIMNAZIJE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

MAJA

Gost
OVOM PORUKOM ZELIMO DA UPUTIMO PUNO ZAHVALNOSTI ZA UKAZANU POMOC DA NESTO NAUCIMO I DA SHVATIMO DA JE ZA SVE POTREBAN RAD:
-Gordani Pudar(geografija)
-Olji Levi(srpski)
-Svetlani Bakovic(latinski)
-I NARAVNO Jovanu Knezevicu,JOCI UBICI(matematika)
 
Tanjana:
Pa vi niste normalni sto se Joce tice! On mi lici samo na lopova poslednjih tragova detinjstva, uzurpatora slobodnog vremena i ubice mojih nerava! :twisted:

Upravo se sprovodi porobljavanje u najperfidnijem obliku! Kad budes shvatila ko ti je stvarno unistio detinjstvo bices samo jedna od mnogih koja ce provoditi dane prodajuci u tudjem butiku (i to ako budes imala srece).
 
otkud znam ko sam:
Tanjana:
Pa vi niste normalni sto se Joce tice! On mi lici samo na lopova poslednjih tragova detinjstva, uzurpatora slobodnog vremena i ubice mojih nerava! :twisted:

Upravo se sprovodi porobljavanje u najperfidnijem obliku! Kad budes shvatila ko ti je stvarno unistio detinjstvo bices samo jedna od mnogih koja ce provoditi dane prodajuci u tudjem butiku (i to ako budes imala srece).
Seceru, ne pali se! On leci komplekse! A ja sam i na faxu imala10 iz mata!Usput sam ga i zavrsila i radim na poslu o kom ces ti moci samo da sanja! Pozdrav iz Lozane!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top