Politika kao posao
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Politika kao posao

Legenda
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    321

Podrazumevano Politika kao posao

Ne znam zasto se ljudi prze i pale na to kad se neko obogati ili stekne nesto baveci se politikom?
    Pa valjda ljudi ulaze u politiku ne samo iz patriotizma i licne promocije vec i da zarade nesto...
    Koliko od vas koji kukate kad neki politicar kupi gajbu ili auto bi bilo spremno da vodi zivot kao srpski politicar-godinama sastancenja, putovanja, spavanja po hotelima, palamudjenja po sastancima..gostovanja na tv, intervjui, objasnjavaj i kurti i murti od novinara da nisi u vezi sa sekretaricom...
    ovako laganica jaucete sedeci za kompom a nebiste guzicu potrurili da radite sto i oni...

Ja to ne kapiram.
    Koliko vas i ko od vas bi bio spreman da u sve gore navedeno udje a da nema ama bas nikakav finansijski efekat.
    Ja mislim-NIKO.
    Potukose se dvojica zbog latinice i cirilice. I kod sudije za prekrsaje se potpisase palcem.

Legenda Rechke (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    287

Podrazumevano Re: Politika kao posao

u redu je da je jedan od motiva za bavljenje politikom i lična korist, ali problem je u tome što je kod većine političara to jedini motiv, koji istiskuje u potpunosti brigu o opštem dobu, o državi i narodu uopšte
    Βασιλεὺς Βασιλέων Βασιλεύων Βασιλευόντων

Zatucani klerofašista!

Zaslužan član dežurno zvocalo (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    249

Podrazumevano Re: Politika kao posao

Citat Original postavio snoshaj efendija Pogledaj poruku
    Ne znam zasto se ljudi prze i pale na to kad se neko obogati ili stekne nesto baveci se politikom?
    Pa valjda ljudi ulaze u politiku ne samo iz patriotizma i licne promocije vec i da zarade nesto...
    Koliko od vas koji kukate kad neki politicar kupi gajbu ili auto bi bilo spremno da vodi zivot kao srpski politicar-godinama sastancenja, putovanja, spavanja po hotelima, palamudjenja po sastancima..gostovanja na tv, intervjui, objasnjavaj i kurti i murti od novinara da nisi u vezi sa sekretaricom...
    ovako laganica jaucete sedeci za kompom a nebiste guzicu potrurili da radite sto i oni...

Ja to ne kapiram.
    Koliko vas i ko od vas bi bio spreman da u sve gore navedeno udje a da nema ama bas nikakav finansijski efekat.
    Ja mislim-NIKO.
    U pravu si, sve se naplaćuje... pa ko je lud da radi za džabe...ali da zaradi a ne da krade to su dve različite stvari.
    Ja sam uvek civilizovana ali me ljudi pogrešno tumače.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •