Za zavedene devojke na forumu

maliPrinc

Primećen član
Poruka
985
Odluceno je da se nacini noc
za jednu malu sumnjivu zvezdu
Sme li se uopste spustati noc
na svet i nase srce
tek zarad jedne iskre?
Ko zna hoce li i da zasvetli
u toj beskrajnoj pustinji neba

Odluceno je da se dovede noc
samo nje radi
da se nahuska noc na Zemlju
mada se dobro zna kakva je
kakva ume da bude zverka
koliko smo je samo puta videli
kako sve pustosi u prolazu

Odluceno je da se nahuska noc na Zemlju
mada se znalo sta to znaci
Da se izvede jedinstven puch
te jedne zvezde radi
mada se cak i ne zna

Je li to mozda padalica
ili tek odsjaj neke varke
U PECINI KOJU SU IZDUBILE U NAMA
POHLEPNE NASE ZENICE.

Pesma je metaforicna, naravno. Za vreme ovog mog ucestvovanja na forumu otkrio sam koliko neke osobe sve ovo ozbiljno shvataju i koliko su spremne da uniste privatni zivot zarad nekog ljigavca koji im pise stihove i lozi njih 5-6 at the same time.
Ne zelim ja da promenim svet niti da izigravam, nekog viteza spasioca ali ne podnodsim dvolicnost i lazni moral.. tako da je ovo samo smesan pokusaj da uradim nesto po tom pitanju.
P.S. Neka pljuvanje po meni pocne! :arrow: (od strane osoba koje su se prepoznale)
 
maliPrinc:
Pesma je metaforicna, naravno. Za vreme ovog mog ucestvovanja na forumu otkrio sam koliko neke osobe sve ovo ozbiljno shvataju i koliko su spremne da uniste privatni zivot zarad nekog ljigavca koji im pise stihove i lozi njih 5-6 at the same time.

P.S. Neka pljuvanje po meni pocne! :arrow: (od strane osoba koje su se prepoznale)
Zasto bih te pljuvala ako sam se prepoznala? :roll: Bas naprotiv, kazem da si u pravu, bar sto se mene tice i stoga ti odajem priznanje sto je konacno neko primetio da tih desavanja ima na forumu. :wink: I svega toga sam svesna sto si rekao... Ma, samo ti se cini da se to ozbiljno shvata... Uzivas dok zezanje traje, mastas... Ma, sve su to iluzije.
(lepo sto se brines za zenski svet... Posebno mi je drago sto koristis istovetnu rec za te osobe kao i ja - "ljigavci" :lol: )
:wink:
 
hanu-mica:
ZAMKA...hop!
Pa dechacicu, zar ti zaista mislish da se te devojcice daju lako zavesti i da vec nemaju nekakav privatni zivot, a da ovo mesto samo koriste za svoje artistichke egzibicije! ;-)
Razmisli o tome...

Tacno da ima onih koji koriste ovo mesto za egzibicije ali ima i onih drugih veruj mi. Devojcice se ne daju lako zavesti, istina, ali imate posla sa majstorima kojima su reci igracke a pri tom gledaju sebicno samo svoj interes. Prepoznaces ih kada pocnu da dolaze na ovu temu, sve izvrnu na humor i pocnu da me pljuju. Poz! 8)
 
Snezna_kraljica:
maliPrinc:
Devojcice se ne daju lako zavesti, istina, ali imate posla sa majstorima kojima su reci igracke a pri tom gledaju sebicno samo svoj interes.
Imas li nekog odredjenog u vidu? :shock: :shock:

Dovoljno je sto sam uopste otvorio ovu temu i tako nabacio sebi namazane neprijatelje..
ne bih o nickovima. Na kraju.. citaj malo postove. Verujem da si i ti imala bliski susret sa doticnim\ma.
 
Snezna_kraljica:
divlja-u-srcu:
MA ON SAM JE MAJSTOR! DA VIDIS KAKO PLESE TANGO, PA OVO PA ONO...I JA SAD KO O CEMU...SAMO MI JE TANGO U GLAVI! GLEDAM FILMOVE O TANGU...SLUSAM RAZNE TEME TANGA PO CEO DAN...LUDILO, BRE... :roll:
A sta je sa muskarcima koji su zavedeni od strane zena? Njih niko ne spominje? :roll: :lol:

Snaci ce se valjda. Ne znam sta je sa njima, niko mi se nije zalio. Neka otvore slicnu temu :wink:
 
Ko umije,njemu dvije. :lol:

A sto ti nekoga spasavas?

Ja licno mislim da je zensko tesko zavesti. Pogotovu preko foruma, ako si ok lik. Ako nisi,onda forumska anonimnost te pokriva dok se ne vidite.A onda spadaju maske.

A mozda i one njega loze?

Mislim da tema bas i nije nesto.Ali lepo je sto mislis na zavedene duse.Ali one mogu biti i muske.

P.S. nemoj da mislite po ovome sto sam napisao da sam se prepoznao. Kamo srece.
 
maliPrinc:
Odluceno je da se nacini noc
za jednu malu sumnjivu zvezdu
Sme li se uopste spustati noc
na svet i nase srce
tek zarad jedne iskre?
Ko zna hoce li i da zasvetli
u toj beskrajnoj pustinji neba

Odluceno je da se dovede noc
samo nje radi
da se nahuska noc na Zemlju
mada se dobro zna kakva je
kakva ume da bude zverka
koliko smo je samo puta videli
kako sve pustosi u prolazu

Odluceno je da se nahuska noc na Zemlju
mada se znalo sta to znaci
Da se izvede jedinstven puch
te jedne zvezde radi
mada se cak i ne zna

Je li to mozda padalica
ili tek odsjaj neke varke
U PECINI KOJU SU IZDUBILE U NAMA
POHLEPNE NASE ZENICE.

Pesma je metaforicna, naravno. Za vreme ovog mog ucestvovanja na forumu otkrio sam koliko neke osobe sve ovo ozbiljno shvataju i koliko su spremne da uniste privatni zivot zarad nekog ljigavca koji im pise stihove i lozi njih 5-6 at the same time.
Ne zelim ja da promenim svet niti da izigravam, nekog viteza spasioca ali ne podnodsim dvolicnost i lazni moral.. tako da je ovo samo smesan pokusaj da uradim nesto po tom pitanju.
P.S. Neka pljuvanje po meni pocne! :arrow: (od strane osoba koje su se prepoznale)

E svaka ti cast! 8)
 
Gresis. Ovde se radi o gomili benignih tipova (i muskih i zenskih) od kojih se odredjeni broj zdusno trudi da zavede osobu suprotnog pola. U tim akcijama prednjace muskarci i to debelo. Devojke (i ocvale tete koje ovih dana daju tridesetogodisnji pomen bivsem decku sa radne akcije Brcko-Banovici) se uglavnom trude da provere u kakvoj su formi sto se tice manipulacije muskim egom.
Usvakom slucaju, ovde se ne moze unistiti privatni zivot, vec se samo mogu razbiti iluzije.
 
inspirion:
divlja-u-srcu:
inspirion:
Evo, npr mene je zavela divlja.I ko ce da brine o tome? Nadam se da ce ovo divlja procitati i poslati pp. I reci kako je makar savest peče.

MA STA SAM JA TEBI URADILA? NISAM TE NI ZACNULA? :shock:
AL' EVO, BRINUCU O TEBI!! :P

A šta ta briga donosi?

PA ...MAZICU TE...PAZICU TE...I ZVACU TE DJOLE! :P
 

Back
Top