Morski prasici

Bolje se prvo informisi o razmnozavanju prasica i sta ces posle s tolikim prasicima.
Takodje neces moci uvek da ih drzis zajedno, vec odvojeno, tako da ce opet biti usamljeni.
Ja sam imala 1 muzjaka i 3 zenke,odvojeno. On je celu noc grizao resetke da dodje do njih.
Poklonila sam ga u musko drustvo.

Ja sve ovo pisem sa dobrom namerom i iz iskustva,sto licnog sto preko raznih foruma.
 
Taj fazon..skroz si u pravu..evo i ja njih poklanjam jer imam dve zenke..i stalno ih jure..zato moram da ih poklonim a i nemam uslova za 4 praseta..Strahinja,gore lepo pise da ih poklanjam iskljucivo oboje..
 
Strahinja...do juče si tražio mačku...sad hoćeš nešto drugo......imaš 15g....moraš sa roditeljima da dodješ ako uzimaš bilo koju životinju....

Ja sam veliki ljubitelj zibotinja imao sam morsko prase do prosle godine i uginulo je od starosti .....;) Moji roditelji sve u potpunosti znaju sta radim tako da nema potrebe da dolaze samnom ;)
 
Mislim da su kucence i new folder skroz u pravu..moras prvo jos malo da se informises..i ne donosim ti ja "krompir" pa da tako pricas,e aj ti dodji ovamo tamo pa da mi ih das..ne mozes tako.poklanjaju se dva ziva bica.Prvo da je tako kao sto kazes,i da si ozbiljan usvojitelj i da se tvoji roditelji slazu sa svim tim predhodno bi se npr potrudio da me pozoves na gore postavljen broj..ili bar na pp a ne tako kao e aj mi donesi..takvim ponasanjem meni ne ostavljas utisak ozbiljne osobe..e a posto mi je stalo do svojih zamoraca,veoma mi je vazno da osoba koja je uzima bude ozbiljna. . .E i jos povrh svega posto si maloletan trebace ti starija osoba (keva,cale) da potpisu ugovor za usvajanje..Tako da ipak mislim da ti treba DOOBRO da razmislis pre nego sto krenes na taj korak.Jeste morsko prase mala i ne toliko zahtevna zivotinja kao pas ili macka,ali ipak trazi paznju i ljubav,a ne da je ostavis tamo negde i da je jedva pogledas kao neke osobe..zato prvo ti razmisli pa mi se javi..
 
Poslednja izmena:
Molim korisnike da se ne rasplinjavaju u diskusijama na temi koja nije za to predviđena i da eventualne nesuglasice reše putem privatnih poruka. Ako Rayna koja za te zamorce želi samo najbolje, ne želi da ih pokloni nekome, kao postavljač teme nije dužna čak ni da da obrazloženje zašto a kamoli da trpi komentare tipa onog koji sam upravo obrisala!
 

Back
Top