Cir na dupetu

Znaci taj potkozni cir, koji je na dupetu, sam mazao Flogocid mascu i on je puknuo ali... Sada ne prestaje da tece krv, pa ne znam sta da radim? Da li i dalje mazati sa tom mascu ili necim drugim ili... Ima li ko rjesenje????:dash:
 
Samo nemoj da ti je devojka vampir :lol:
Pazi ovako, to je gadna napast, i uvek sam isao kod lekara za takve stvari, i dobijao sam tkz crnu mast. Mozes je naci u gotovo svim apotekama, i treba da je mazes svako vece, mene je za oko nedelju dana sve proslo. Supstitut za crnu mast ti je alkohol, uzimas vatu natopljenu alkoholom, i on ti isusuje ranu i posle nekog vremena samo spadne. Davno je to bilo, jos sam bio u osnovnoj i mogu ti reci da je bas smor iskustvo:dash:

Moj ti je savet da se prvo konsultujes sa svojim lekarom, on ce ti reci sta je najbolje, da ne stavljas svasta pa da ti se stvar ne zakomplikuje
 
Ja sam pre 7 dana operisao uraslu dlaku,a prvo je licilo na cir.Nalazila se u predelu tik iznad butine a na dnu dupeta,tacnije na levoj strani. Trpeo sam 5 dana dok stvarno nije otekla cela polovina toliko da sam poceo da sepam. Ne znam sta sve nisam mazao,stavljao,litru rakije sam ubio,sto na usta sto na dupe nije pomoglo.Moj savet je sledeci,tj evo sta sam ja uradio..odes u apoteku ili od kuce nazoves apoteke da pitas da li imaju neki lokalni anestetik (moja preporuka je da bude sto jaci).Mesto na koje ga naprskas drzi pola sata u da kazem utrnulom stanju. Kupis ga,kosta oko 890 dinara,bar je kostao toliko pre 7 dana.Odes na hitnu hirursku i kazes da te boli da ne mozes da hodas,malo foliras ako mozes i primice te odmah,jos ako kazes da imas temperaturu kao ja ima da upadnes preko reda. Cim predas knizicu trknes do wc-a i naprskas malo vise.Kad te secnu,i ociste to anestetik ce i dalje delovati. Sutra kad ides na previjanje je lako,to je maciji kasalj u odnosu na skalpel na zivo meso,i to pod upalom.Eto,to je moje iskustvo i moj savet koji je upalio Bogu hvala.Nije me bolelo kad sam naprskao,ni kad su sekli,a ni na previjanju. Pozdrav i srecno.
 

Back
Top