Cyber sex?

ace

Zainteresovan član
Poruka
185
Verovatno je vec bilo price o ovome ali mene zanima koji je to filing i u cemu je trik ove vrste "sexa".
Bio sam na jednom cetu gde se kao vrsi ova vrsta nuzde (tako bih je ja nazvao) i uspostavio kontakt sa jednom pretpostavljam zenskicom.
Tu se kao mi lozimo :roll: i posle 2-3 minuta meni pravo dosadno.
Ko sad tu nije normalan ja (dosadno mi) ili "ona" (uziva, mislim)?
 
ace:
Verovatno je vec bilo price o ovome ali mene zanima koji je to filing i u cemu je trik ove vrste "sexa".
Bio sam na jednom cetu gde se kao vrsi ova vrsta nuzde (tako bih je ja nazvao) i uspostavio kontakt sa jednom pretpostavljam zenskicom.
Tu se kao mi lozimo :roll: i posle 2-3 minuta meni pravo dosadno.

Ko sad tu nije normalan ja (dosadno mi) ili "ona" (uziva, mislim)?

Vidis, poenta je upravo u tome da se "najzesce primis" onda kada to ne ocekujes, malo je glupo ici negde s namerom da "vrsis takvu vrstu nuzde", jer onda nema nikakve cari...
Meni se jednom dogodilo takodje na cetu, da sam se upoznala s tipom i da smo poceli da se zezamo sasvim opusteno i nevezano sa bilo cim...Kako se sve to okrenulo i kako smo mi uopste poceli da pricamo o skakljivim temama, nemam pojma, znam samo da su mi ubrzo gacice bile potpuno mokre...Cak mi je vreme toliko brzo proletelo da smo ostali tako do ujutru...Ma pravo ludilo od slasti i sokova, proradili hormoni i valjda ono zivotinjsko u nama, pa samo nagoni, a potpuno opusteno, jer ne postoji nikakva opasnost, samo slatka tenzija i jos kad pustis masti na volju, pa se sam sebi iznenadis kad spoznas neka svoja osecanja i zelje...Nepoznato, misticno, bez osecanja stida i bez ikakve grize savesti, jer je sve sasvim cisto, hemija do vatrometa...
Valjda se jednostavno nekad poklopi takav momenat, sto kazu polozaj zvezda...:wink:
Ali sam pokusaj ponavljanja vec gubi draz, to je trenutak cistog uzitka, a sve posle toga je bleda kopija i ono u cemu vec uveliko ucestvuje i nas ratio, pa samim tim i osecanja nisu vise cista...ona zivotinjska...javlja se savest i mesaju neke druge stvari...
Zanimljivo iskustvo...ali ne i navika...:wink:
 
[quote="NesiMeni se jednom dogodilo takodje na cetu, da sam se upoznala s tipom i da smo poceli da se zezamo sasvim opusteno i nevezano sa bilo cim...Kako se sve to okrenulo i kako smo mi uopste poceli da pricamo o skakljivim temama, nemam pojma, znam samo da su mi ubrzo gacice bile potpuno mokre...Cak mi je vreme toliko brzo proletelo da smo ostali tako do ujutru...Ma pravo ludilo od slasti i sokova, proradili hormoni i valjda ono zivotinjsko u nama, pa samo nagoni, a potpuno opusteno, jer ne postoji nikakva opasnost, samo slatka tenzija i jos kad pustis masti na volju, pa se sam sebi iznenadis kad spoznas neka svoja osecanja i zelje...Nepoznato, misticno, bez osecanja stida i bez ikakve grize savesti, jer je sve sasvim cisto, hemija do vatrometa...
Valjda se jednostavno nekad poklopi takav momenat, sto kazu polozaj zvezda...:wink:
Ali sam pokusaj ponavljanja vec gubi draz, to je trenutak cistog uzitka, a sve posle toga je bleda kopija i ono u cemu vec uveliko ucestvuje i nas ratio, pa samim tim i osecanja nisu vise cista...ona zivotinjska...javlja se savest i mesaju neke druge stvari...
Zanimljivo iskustvo...ali ne i navika...:wink:[/quote]
Yebote, to si bila ti :lol:
 
Nesi:
ace:
Verovatno je vec bilo price o ovome ali mene zanima koji je to filing i u cemu je trik ove vrste "sexa".
Bio sam na jednom cetu gde se kao vrsi ova vrsta nuzde (tako bih je ja nazvao) i uspostavio kontakt sa jednom pretpostavljam zenskicom.
Tu se kao mi lozimo :roll: i posle 2-3 minuta meni pravo dosadno.

Ko sad tu nije normalan ja (dosadno mi) ili "ona" (uziva, mislim)?

Vidis, poenta je upravo u tome da se "najzesce primis" onda kada to ne ocekujes, malo je glupo ici negde s namerom da "vrsis takvu vrstu nuzde", jer onda nema nikakve cari...
Meni se jednom dogodilo takodje na cetu, da sam se upoznala s tipom i da smo poceli da se zezamo sasvim opusteno i nevezano sa bilo cim...Kako se sve to okrenulo i kako smo mi uopste poceli da pricamo o skakljivim temama, nemam pojma, znam samo da su mi ubrzo gacice bile potpuno mokre...Cak mi je vreme toliko brzo proletelo da smo ostali tako do ujutru...Ma pravo ludilo od slasti i sokova, proradili hormoni i valjda ono zivotinjsko u nama, pa samo nagoni, a potpuno opusteno, jer ne postoji nikakva opasnost, samo slatka tenzija i jos kad pustis masti na volju, pa se sam sebi iznenadis kad spoznas neka svoja osecanja i zelje...Nepoznato, misticno, bez osecanja stida i bez ikakve grize savesti, jer je sve sasvim cisto, hemija do vatrometa...
Valjda se jednostavno nekad poklopi takav momenat, sto kazu polozaj zvezda...:wink:
Ali sam pokusaj ponavljanja vec gubi draz, to je trenutak cistog uzitka, a sve posle toga je bleda kopija i ono u cemu vec uveliko ucestvuje i nas ratio, pa samim tim i osecanja nisu vise cista...ona zivotinjska...javlja se savest i mesaju neke druge stvari...
Zanimljivo iskustvo...ali ne i navika...:wink:

E, bas to... Sve pocinje sa nevinom pricom i upoznavanjem... A, posle...

Desilo mi se... U stvari znam jednu osobu na forumu koja je toliko dobra u biranju reci, da bi se svaki deckic koji bi popricao s njom nasao u nebranom grozdju...

Ne, Nesi... Nisi to ti. :lol:
 
OK!
Ali koliko sam ima vremena da shvatim ta vrsta sexa je poprilicno zamorna za prste.
Dok ti nju napalis smoris se i odes spavati osecajuci jedino bol u prstima :? a ona za celo to vreme otkuca 2-3 puta mmmmmm ili iiii.
Sve u svemu lakse je pustiti se masti na volju, zar ne? :wink:
 
iluzionista:
E, bas to... Sve pocinje sa nevinom pricom i upoznavanjem... A, posle...

Desilo mi se... U stvari znam jednu osobu na forumu koja je toliko dobra u biranju reci, da bi se svaki deckic koji bi popricao s njom nasao u nebranom grozdju...

Ne, Nesi... Nisi to ti. :lol:

NISAM !?! :shock:
Au, za ovo ti sledi kazna kad se sledeci put budemo culi...8)
 

Back
Top