Neko nisi gajbe a neko zna znanje

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Tajna uspeŠnog biznisa lidera LDP-a
Kako je Čeda za 15 dana zaradio 3,5 miliona dinara

Agencija za borbu protiv korupcije istražiće da li je lider Čedomir Jovanović prekršio zakon kada je decembra 2009. osnovao firmu „Radna grupa" i za samo dve nedelje zaradio čak 3,5 miliona dinara

Predsednik Odbora Agencije Čedomir Čupić kaže da Jovanović ne može da, kao narodni poslanik, prima platu u Skupštini ukoliko dobija pare i od svoje firme. Istovremeno, ekonomski stručnjaci pozivaju lidera LDP-a da objasni na kom je to poslu uspeo da za samo 15 dana zaradi čak 35.000 evra.Podsetimo, Jovanović je na RTS-u u četvrtak uveče izjavio da je platio višemilionski porez na prihod i da ima veoma uspešan privatni biznis. On je, međutim, odbio da kaže kojim poslovima se bavi. Press je, nakon toga, otkrio da je Jovanović vlasnik 50 odsto firme „Radna grupa" koja se bavi produkcijom i marketingom, dok je suvlasnik preostalih 50 odsto Marin Šimurina, direktor marketinške agencije „Grej". Prema podacima sa APR-a, „Radna grupa" je osnovana 14. decembra i nema nijednog zaposlenog, a za samo dve nedelje rada u prošloj godini ostvarila je prihode od čak 3,9 miliona dinara. Čist profit 3,51 milion dinara!?!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...da+za+15+dana+zaradio+3,5+miliona+dinara.html
 
Šojic

Možda mu je baba Kristina ostavila kuću:)

Jovan [neregisrovani] (10. 05. 2010, 00:02:12)
Radoje

Dobra je ova stavka o kaznama funkcionera, koja za razne malverzacije i nenamensko trošenje budžeta, ne prelazi 50 000 dinara. Ako prodavačica kifli ne izda fiskalni račun, vlasnik radnje može biti kažnjen od 100 000 din pa na više. Strašno. Nedostaje nam Radoje Domanović.
 
hebem vam sve po spisku
idemo redom
DS
DSS
LDP
NS
SPS
SNS
NS
SRS
G17
AMERIKANCIAM
EVROPSKOJ UNIJI
SIPTARIMA
CRNOGORCIMA
HRVATIMA
SLOVECIMA
RAZNIM IDEAMA,MAKSIDISKONTIMA,DISMARKETIMA,METROU................
RTS
B92
AVALI
FOXU
KOSAVI
PINKU
FARMERIMA,PRENOSIMA SKUPSTINE
BIGBROTHERIMA
JELENI KARLEUSI
CECI
ONOJ DEBILSKOJ EMISIJI ISECI MI DESNU RUKU
SABANU SAULICU
MILETU KITICU
ONOM PEDERU STO NAS PRESTAVLJA NA EVROVIZIJI
ONOM DEBILU POPOVICU
SVIMA BRE
SVE PO SPISKU
 
Poslednja izmena:
Tajna uspeŠnog biznisa lidera LDP-a
Kako je Čeda za 15 dana zaradio 3,5 miliona dinara

Agencija za borbu protiv korupcije istražiće da li je lider Čedomir Jovanović prekršio zakon kada je decembra 2009. osnovao firmu „Radna grupa" i za samo dve nedelje zaradio čak 3,5 miliona dinara

Mnogo buke bez razloga. Svojevremeno je Hilary Clinton ulozila $1.000,00 u neke akcije na berzi i za oko godinu dana 'zaradila' $100.000,00. Bilo malo frke u stampi i vuk pojeo magarca
.
 
hebem vam sve po spisku
idemo redom
DS
DSS
LDP
NS
SPS
SNS
NS
SRS
G17
AMERIKANCIAM
EVROPSKOJ UNIJI
SIPTARIMA
CRNOGORCIMA
HRVATIMA
SLOVECIMA
RAZNIM IDEAMA,MAKSIDISKONTIMA,DISMARKETIMA,METROU................
RTS
B92
AVALI
FOXU
KOSAVI
PINKU
FARMERIMA,PRENOSIMA SKUPSTINE
BIGBROTHERIMA
JELENI KARLEUSI
CECI
ONOJ DEBILSKOJ EMISIJI ISECI MI DESNU RUKU
SABANU SAULICU
MILETU KITICU
ONOM PEDERU STO NAS PRESTAVLJA NA EVROVIZIJI
ONOM DEBILU POPOVICU
SVIMA BRE
SVE PO SPISKU
Što miletu:eek::think:
 
hebem vam sve po spisku
idemo redom
DS
DSS
LDP
NS
SPS
SNS
NS
SRS
G17
AMERIKANCIAM
EVROPSKOJ UNIJI
SIPTARIMA
CRNOGORCIMA
HRVATIMA
SLOVECIMA
RAZNIM IDEAMA,MAKSIDISKONTIMA,DISMARKETIMA,METROU................
RTS
B92
AVALI
FOXU
KOSAVI
PINKU
FARMERIMA,PRENOSIMA SKUPSTINE
BIGBROTHERIMA
JELENI KARLEUSI
CECI
ONOJ DEBILSKOJ EMISIJI ISECI MI DESNU RUKU
SABANU SAULICU
MILETU KITICU
ONOM PEDERU STO NAS PRESTAVLJA NA EVROVIZIJI
ONOM DEBILU POPOVICU
SVIMA BRE
SVE PO SPISKU

pridruzujem se pozdravima,zeljama i cestitkama :mrgreen: :super: jos bi dodao vidovitu Zorku
 
Baš mi je drago ovo za Čedu. Mislim, hebe mi se za Čedu. Njega na kraju, isto kao i svu lopovsku i izdajničku bagru, čeka ista stvar.
Nego, drago mi je zbog njegovih fanova. Ono, kao... "Čeda je jedini pravi, pošteni, itd. Lider budućnosti..."
Hehehe debilčine...eto vam ga sad, pa ga pitajte kako je ostvario taj profit, i zašto krije od javnosti kojim poslovima se bavi. Mada, za isprane mozgove, kakvi su glasači LDP-a, ništa nije značilo ni Čedino banjanje u đakuzijima u Šilerovoj, pa zašto bi im i ovo smetalo?
 
Baš mi je drago ovo za Čedu. Mislim, hebe mi se za Čedu. Njega na kraju, isto kao i svu lopovsku i izdajničku bagru, čeka ista stvar.
Nego, drago mi je zbog njegovih fanova. Ono, kao... "Čeda je jedini pravi, pošteni, itd. Lider budućnosti..."
Hehehe debilčine...eto vam ga sad, pa ga pitajte kako je ostvario taj profit, i zašto krije od javnosti kojim poslovima se bavi. Mada, za isprane mozgove, kakvi su glasači LDP-a, ništa nije značilo ni Čedino banjanje u đakuzijima u Šilerovoj, pa zašto bi im i ovo smetalo?
Najgore je što ''raspodela'' krivice ne ide ravnomerno...Jeste čeda bio u Šilerovoj i pio šampanj i sve ali bio je i Šešelj i po nekim podacima koje imam za potrebe svoje banditske organizacije odneo je odanLe veću količinu keša u kesama...Šta je uradio zauzvrat,teško je tvrditi ali se lakeo nasluti:cool:
 

Back
Top