smisao za humor nasih vasingtonskih partnera

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
83.748
Ovo su vojnici 2. bataljona, 18. pesadijskog puka, 170. brigade armije SAD, sa razvijenim pukovskim, armijskim i nacionalnim zastavama, ispred crkve Sv. Vasilija, pred pocetak svecanog marsa preko crvenog trga. Ovo je prva aktivna jedinica SAD ikad na crvenom trgu.

Zabavan detalj: zadnji put kada je neka americka jedinica sa imenom 170. brigada bila u ratu jeste 1920 godine, kada je 170. brigada usla u Rusiju i napala boljsevike u toku gradjanskog rata.

4586753842_5e261c0584.jpg


Jos jedan zabavan detalj: nekoliko vojnika je izabralo da svoj ugovor o nastavku rada u vojsci potpise i zakletvu obavi bas na crvenom trgu. Mы победили!

4586127217_84c2e49f8b.jpg

4586745856_3633900190.jpg

4586103691_9a27141356.jpg


Posle cik nek' neko kaze da Ameri nemaju smisla za humor.
 
Samo neka se oni zahebavaju, pa će biti: "Vidi me, mama! Ja sam u gulagu. PS. pošalji mi tople čarape". :lol:

:lol:
....We live in trailers and walk about 200 yards to the bathrooms and showers. It's not too bad. I had hot water this morning. The weather is about what I expected - cool now, but not too cold.

Nothing here is easy. Even going to the bathroom in the middle of the night, you have to be fully dressed...

blah blah blah....

Take care and God Bless
 
Ova nadasve prezentativna ceremonija US Army usred srca Rusije govori o tome koliko je ista i cenjena .

Ма САД је толико цењена, да сваки терориста просто жели да одлети у ваздух у њој и постане њен део.

Ни војска није много боља, од државе.
 

Pa ne znamo . NIsmo imali prilike da nas Rusi bombarduju . Nismo ih ovde videli na delu .
U stvari Ruske vojnike znamo samo kao dobrovoljce u Spskoj vojsci na Kosovu i Metohiji i u Bosni .
Naravno , samo u Srpskoj Vojsci . A ove smeradove i gluperde .. amere , videli smo i u Hrvatskoj i u Bosni i na KiM , al na suprotnoj strani .
 
hehe vidi jadne marince sto su se nalozili^^ nije mala stvar biti u paradi rame uz rame sa ruskim jedinicama, to je velika cast. na zalost tunjava Srbija je dobila samarcinu od rusa i trenutno je u magarecoj klupi

Све због њега:

donk.gif


"Srbija bi, čini se, imala daleko srećniju sudbinu, da je, umesto Tadića, izabrala magarca za predsednika države. Magarac njače kad je njemu volja, a ne kada mu to gazda naredi." линк

:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Bojim se da šupci to doživljavaju kao sasvim drugačiju metaforu...Kao : vidi me mama, ja sam osvajač Crvenog trga....:zcepanje:

Да, баш тако. Нешто најтенденциозније што су могли да ураде као појединци, док је слање јединице која је пре тога постојала само у рату са Русима (додуше црвеним) нешто најтенденциозније што је Пентагон могао да уради.

Увек зајебанти, ти наши евроатлантски партнери.

pronadjite shutanovca na slici

Г-дин Шунтановац и остали високи дужносници владе ЗЕС су такође желели да развију своје пуковске, армијске, и националне заставе на црвеном тргу, али нису наишли на разумевање код назадних руских власти.

large_pride-festival-parade.jpg
 

Back
Top